Створення колажів в Instagram на Айфоне і Андроїд для Сторіс і постів

Колажі поступово повертаються в моду і практично кожен популярний профіль Инстаграме вже скористався таким способом редагування. Зробити колаж в Инстаграме можна з допомогою сторонніх додатків або офіційного, призначеного саме для соціальної мережі.

Як зробити красивий колаж для Сторіс

Щоб зробити колаж в Історію Инстаграма, знадобиться програма з шаблонами. Простий інструмент для цих цілей – April. У каталозі представлено більше 50 безкоштовних шаблонів, з заготовленими фільтрами і об’єктами оформлення.

Інструкція, як працювати з April:

 1. Завантажити і встановити додаток з Play Market або App Store.
 2. Перейти в «Poster» — вибрати з галереї фотографії.
 3. Підібрати шаблон зі списку.
 4. Додати стікер, текст.
 5. Зберегти на пристрій або відразу опублікувати в Инстаграме.

У додатку доступна автоматична публікація для Stories. При збереженні потрібно обрати тип соціальної мережі, куди потрібно опублікувати створену картинку.

Колажі з фото і відео для Стрічки

Для того, щоб об’єднати та створити колаж з фото і відео для Инстаграма, потрібно додаток PhotoEditor. У його функції входить розбивка полотна на кілька частин, де в одній буде активну відео, а в іншій – статичне фото. Недолік лише в тому, що не можна вибрати відрізок відеодоріжки, яка буде відображатися.

 1. Скачати PhotoEditor.
 2. Відкрити – зазначити до двадцяти фото і відео.Створення колажів в Instagram на Айфоне і Андроїд для Сторіс і постів
 3. Натиснути: «Створити» — вибрати шаблон або розмістити самостійно.Створення колажів в Instagram на Айфоне і Андроїд для Сторіс і постів
 4. Після редагування натиснути «Зберегти» — поділитися в соціальній мережі по відповідній іконці.

Файл буде створений у форматі mp4 і доступний як відео. Користувач може змішати 10 фотографій і стільки ж відео. Кількість доданих об’єктів впливають на швидкість збереження і створення остаточного файлу.

Читайте також:
Чому в Инстаграме не видно хто кого лайкает

На Айфоне

Доступно В AppStore за назвою – Layout. В основні функції входить додавання до дев’яти знімків, з можливістю зміни їх положення і підбору шаблону.

Як використовувати:

 1. Скачати Layout from Instagram з App Store.
 2. Перейти до створення колажу – підібрати потрібні зображення.Створення колажів в Instagram на Айфоне і Андроїд для Сторіс і постів
 3. Вибрати зверху один з варіантів – змінити рамку, відобразити картинку.
 4. Натиснути: «Збереження» — вказати Instagram для публікації.

У додатку доступно окреме редагування для кожної фотографії. Користувачеві потрібно натиснути на вибраний знімок, щоб застосувати зміни. Відсутні фільтри і стікери для обробки фото.

На Андроїд

Колаж з фото в Инстаграме з допомогою Pics Art. Щоб зробити картинку, користувачеві доступні функції «Ремікс» (на iOS) і стандартний пошук шаблонів.

 1. Завантажити та встановити Pics Art.
 2. Натиснути кнопку: «+».Створення колажів в Instagram на Айфоне і Андроїд для Сторіс і постів
 3. Перегорнути список вниз – Сітка або Фрістайл.
 4. У Галереї вибрати зображення – вказати тип розміщення.Створення колажів в Instagram на Айфоне і Андроїд для Сторіс і постів
 5. Додати стікери або інші елементи оформлення.
 6. Зберегти.

З допомогою Pics Art можна обробити фотографії, намалювати фігури або додати текстові елементи. Якщо знімків недостатньо, додати нові можливо кнопку: «Додати фото». Також, є інструмент для роботи з шарами, при перемиканні на одне з необхідних.

Секрети безшовного колажу

Один з варіантів оформлення Стрічки – безшовний колаж. Це одна велика картинка, яка була розбита на декілька елементів: від 6 до 12. Для роботи з таким типом зображень, користувачеві знадобиться Grid Maker. У додатку доступна лише одна основна функція – нарізка картинки на кілька частин.

Користувач може вибрати, яку кількість елементів для розміщення в Instagram. Зберігає частини з номерами, згідно з якими і потрібно публікувати в Стрічку.

Другий тип безшовних колажів – карусель з панорамними фотографіями. Тут також актуальне Grid Maker, але з нарізкою на три частини.

Читайте також:
Накрутка переглядів в Інстаграм за 5 хвилин: ТОП-7 способів

Як зробити:

 1. Скачати Grid Maker – натиснути «Фото з Галереї».
 2. Вибрати панораму або інший тип фотографії.
 3. Вказати розмір: 3 на 1.Створення колажів в Instagram на Айфоне і Андроїд для Сторіс і постів
 4. Отримати результат – зберегти на смартфон.

Після, користувач повинен перейти у створення публікації в Инстаграме і додати карусель. Таким чином буде створено безшовний колаж, що складається з трьох фото.

Зробити колаж в Инстаграме можна будь-яким із зазначених способів. Не менш популярні шаблонні картинки через програми Story Maker і Insta Story Art.

Моя довідка - Корисні поради