Створення і включення масок в Instagram

Функція була додана в додаток з одним з оновлень. Включити «Маски» в Инстаграме можна через відповідну кнопку, у вигляді усміхненого смайлика в Stories.

Де знаходяться «Маски» і як їх включити

Маски були додані в Instagram у вигляді окремого розділу, який оновлювався тільки офіційними розробниками. Трохи пізніше, з’явилися сторонні творці – активні користувачі і блогери. Нестандартний набір можна отримати по підписці на одного з розробників або медіа-зірку.

Де знайти Маски в Инстаграме:

 1. Зайти з мобільного додатка Instagram.
 2. Авторизуватися перейти в Стрічку.Створення і включення масок в Instagram
 3. Вибрати: Створити Історію – натиснути зверху по значку зі смайликом.
 4. Почекати, поки прогрузятся.

Розділ не буде доступний в тому випадку, якщо додаток не оновлено або власник профілю відключив доступ до камери. При зйомці Історій, з’являється вікно для підтвердження підключення мікрофону і відеокамери.

В список доступних потрібно довантажити стандартні. Набір регулярно поповнюється новими, а старі – видаляються. Підписавшись на сторінку до блогеру або розробнику, який пропонує Маски, користувач отримає від однієї штуки до двадцяти нових.

Створення масок самостійно

Створити маску Инстаграме самостійно може тільки бета-тестер або розробник. Редагування і формування 3D-моделі відбувається за допомогою програми Spark AR Studio. У розділі створення, доступні користувачам підказки та відеоуроки для моделювання.

Особливість програми в тому, що вона доступна тільки MacOS.

Як зробити самостійно:

 1. Завантажити та встановити програму Spark AR.Створення і включення масок в Instagram
 2. На робочому столі з’явиться папка з файлами ReferenceFace.
 3. Вибрати серед представлених матеріалів: FaceMeshTrackerB – відкрити в Photoshop.
 4. Додати на об’єкт свою текстуру видалити фонове зображення.
 5. Зберегти файл у форматі PNG.
Читайте також:
Програма для розкрутки Instagram: кращі способи просування

Далі, щоб додати маску в Instagram:

 1. Повернутися в програму SparkAr – натиснути «Insert».
 2. Вказати категорії: Face Mesh і Face Tracker.
 3. Перейти в розділ: Assert – Import for Computer.
 4. Вибрати файл – перейти в розділ Material і об’єднати з Texture (у правому меню).

Після – експортувати і повернутися на офіційний сайт програми. На головній сторінці розташовано пропозицію про участь в бета-тестуванні. Користувачеві потрібно підписатися, заповнити інформацію про себе і почекати відповіді на електронну пошту.

Робити Маски в Instagram можна тільки через комп’ютерні програми. З зими 2018 року було додано запрошення до тестування Spark AR для Windows. Випуск продукту залежить від кількості присутніх тестувальників і популярністю.

Список зірок, підписавшись на яких можна отримати маски

Нові маски в Инстаграме частіше з’являються у зірок або популярних користувачів. Першим творцем і розповсюджувачем неофіційних Масок стала Кайлі Дженнер. Зіркою були випущені приклади помад, які продавалися і в реальних магазинах. Відвідувачки профілю могли приміряти різні забарвлення і подивитися, як вони будуть виглядати.

Список, щоб знати на кого підписатися для отримання масок:

 • Dasha_cher. За підписку 37 Масок, куди входять: святкові, смішні, сумні і страшні;
 • Smoorfy. 24 новинки за підписку: зі зміною фону, додаванням об’єктів і редагуванням зовнішнього вигляду користувача;
 • Bloganap. Смішні фільтри з сердечками;
 • Johwska. Популярні прозорі, з голографічним ефектом;
 • Mate_steinforth. З чорними очима, зміною фону на інші кольори і повним редагуванням зображення на екрані.

Створення і включення масок в Instagram

Маски в Инстаграме від зірок регулярно поповнюються новими прикладами і варіантами. З появою у відкритому доступі Spark AR, блогери також їх створюють. Щоб отримати Маску ангела і інші, вам достатньо підписатися на творця. Після – оновити список або перезавантажити додаток.

Читайте також:
InstaTag - Собаки хештегі

Що робити, якщо пропали маски і де їх знайти

Якщо немає «Масок» у Инстаграме, означає:

 • смартфон не підтримує нові версії програми;
 • відсутній доступ до камери чи мікрофона;
 • програмна помилка. Instagram потрібно видалити і встановити заново.

Зустрічається помилка, коли пропадають Маски в Инстаграме від певного розробника. У такому разі: автор видалив їх списку, був виключений зі списку бета-тестування або об’єкт не пройшов модерацію.

Після додавання Масок, всі об’єкти завантажуються на Facebook, а вже після – в Instagram. Видаляють зі скарг від користувачів або при виникненні помилок з обробкою особи при зйомці. При цьому, стандартні та додані від інших розробників залишаються активні.

Якщо зникли зі списку: користувачу потрібно встановити нову версію програми. При автоматичному оновленні, проблем з отриманням функцій не виникає.

Також, потрібно перевірити сумісність операційної системи і додатки. Instagram припиняє підтримку iOS нижче 7 версії Android менше 5.5. Власник смартфона повинен перейти в розділ «Налаштування» — Про телефон. Якщо оновлення доступно – оновити пристрій до нової версії.

Включити Маски в Инстаграме, коли телефон не відповідає технічним вимогам або стався збій – неможливо. При обробці особи користувача застосовується технологія 3D-візуалізації. Значить, телефон повинен мати достатній обсяг оперативної пам’яті, щоб опрацювати AR-ефект.

Моя довідка - Корисні поради