Сторіс в Instagram – як дивитися анонімно в закритому профілі

Розробники соц. сервісу Instagram регулярно додають все нові і цікаві можливості, які виводять його використання абсолютно на новий рівень. Зокрема, нещодавно, разом з черговим оновленням з’явилася нова функція «Сторіс», що дозволяє робити публікації в своєму профілі моментів у вигляді фото та коротких роликів, які відбуваються протягом дня. Основна особливість – публікація буде автоматично видалена через 24 години з моменту її додавання.

Як дивитися чужі записи в Instagram

Існує 3 способу, як дивитися Сторіс в Instagram:

 • Перегляд профілю користувача. Якщо аватарка буде обрамлена веселкою, це буде означати, що публікація доступна. Натисніть на аватар, щоб запустити Stories.
 • Перегляд записів користувачів з ваших підписок. Пройдіть на основну сторінку профілю, де відображена ваша стрічка новин. Вгорі будуть відображатися аватари користувачів і їх Сторіс. Клік по самій першій аватарці зліва дозволить запустити публікації вибіркового профілю. По закінченні історії сервіс сам переключиться на показ подальшої публікації, потім перейде до Сторіс наступного користувача і так далі, або поки вони не закінчаться, або ви самостійно не зупиніть їх прокручування. Здійснювати прискорене перемикання між записами можна з допомогою свайпа вправо або вліво.
 • Перегляд випадкової історії в Инстаграме. Якщо ви перейдете до вкладці пошуку (друга зліва), за замовчуванням вона відобразить Stories, фотографії та відеоматеріали популярних і найбільш підходящих вам соц. аккаунтів. В даному випадку вам будуть доступні до відтворення запису відкритих соц. сторінок, де керування переглядом здійснюється також, як і в попередньому методі.
 • Сторіс в Instagram  як дивитися анонімно в закритому профілі

  Перегляд власних Сторіс

  Є 2 методи, як можна подивитися свою історію в Инстаграме:

  • зі своєї сторінки. Пройдіть у додатку до самої правої вкладці, щоб відкрити вашу сторінку. Топните по вашій аватарці, почавши перегляд історій в Instagram;
  • з основною вкладки соц. додатка. Відкрийте крайню вкладку ліворуч, щоб потрапити у вікно новинної стрічки. За замовчуванням ваша публікація з’являється у верхній частині вікна першого за списком. Клікніть по ній, запустивши її.

  Увагу. інтернет-версія сервісу дозволяє відвідувати соц. мережа з вікна браузера. На жаль, у неї сильно скорочена функціональність. Так, в ній не можна створювати і дивитися історії в Инстаграме.

  Є 2 виходи: або застосовувати додаток для Windows (доступно для ОС Віндоуз 8 і вище), або завантажити емулятор Android, що дозволяє робити запуск на ПК будь-яких додатків, розроблених для мобільної ОС.

  Можна дивитися Сторіс анонімно

  Є кілька методів:

 • Створення нового профілю без прив’язки до електронної поштової скриньки і номером телефону. Аккаунт можна не заповнювати. Так ви можете дивитися чужі Stories в Instagram інкогніто. А можливість авторизуватися відразу під кількома акаунтами робить цей метод ще зручніше. Важливо. Користувачі, які знають, як приховати Сторіс в соціальному сервісі, можуть визначити допустимий коло осіб. У цьому випадку, якщо ви бачите Сторіс людини зі своєю основною сторінки, ви не побачите їх з новою.
 • Установка розширення для Гугл Хром «Chrome IG Story». Після його установки в правому кутку зверху з’явиться маленька іконка з логотипом соціального сервісу.
 • Через персональний комп’ютер. Тепер входячи на офіційний сайт, можна дивитися чужі історії в Instagram анонімно, але їх перегляд на ПК відрізняється від їх перегляду на мобільних пристроях: вони не гортаються в автоматичному режимі (потрібно користуватися стрілками на клавіатурі), а, щоб побачити Сторіс іншого користувача доведеться закрити запис одного і відкрити наступного.
 • В Play Market можна безкоштовно завантажити додаток для ОС Android «StoryView for Instagram», що дозволяє переглядати записи інкогніто.
 • Для ОС IOS версії 8 і вище розроблено додаток для перегляду записів в анонімному режимі, що має дизайн Insagram.
 • Сторіс дозволяють не заспамливать стрічку друзів, має певні розміри, при цьому ділячись незвичайними фотоматеріалами або відео. Нові записи здадуться в слайдері під шапкою програми і люди, які зайшли в соц. мережа, зможуть їх переглянути.

  Моя довідка - Корисні поради