Сторіс в Instagram – що це таке і як правильно їх записувати

Instagram, настільки щільно увійшов у повсякденне життя своїх користувачів. Що вони і години не можуть прожити, щоб не відвідати додаток і не перевірити оновлення друзів або викласти нову публікацію.

Деякі починають свій ранок з прокручування стрічки в инстаграме, щоб в курсі останніх подій життя знаменитих людей, популярних блогерів.

Мобільний додаток Instagram і офіційний вебсайт соціальної мережі постійної оновлюється. Розробники покращують роботу, додають нові функції, виправляють помилки минулої версії.

Дана соціальна мережа стала фаворитом не тільки серед молоді, але і людей різної вікової категорії.

Більше року тому розробники додали дуже зручну функцію, скажімо так, родзинку инстаграма – це instagram stories.

Історії в instagram були оцінені користувачами і отримали визнання серед них. Саме цим сервісом інста світу користуються практично всі популярні люди.

Про те, що таке і як додати історію в instagram, розповімо трохи нижче.

Сторіс в Instagram  що це таке і як правильно їх записувати

Що таке сторіс

Про таку новинку як сторіс в инстаграме, чули практично всі користувачі соціальної мережі. Однак для нового користувача, сторіс в instagram що це таке і потрібно залишається загадкою.

Сторіс /історія в инстаграме – це безкоштовна функція, яка дозволяє ділитися всім користувачам подіями у вигляді фотографій і відеоматеріалів, які відбуваються в його житті за день.

В stories інста світу можна додавати:

 • Фотографії;
 • Відеоматеріал;
 • Пост у вигляді простого тексту;
 • Зняти і опублікувати відео в зворотному порядку;
 • Створити суперзум;
 • Створити boomerang.

Крім вище перерахованого матеріалу в stories можна відзначати місце розташування, прикріплювати різні стікери, gif, створювати опитування з вибором відповідей, лишати коментарі (відповідати на історії чужих користувачів), підписувати матеріали. Особливою популярністю користується у stories нещодавно з’явилося доповнення «Поставте мені питання». Даним доповненням користуються публічні люди, відповідаючи на питання своїх передплатників.

Також це чудова додаткова функція має у своєму арсеналі дуже прості і в той же час дуже цікаві фільтри, які створені для зручності редагування публікованого матеріалу.

Увага! Всі матеріали, які додані сторіс инстаграма будуть доступні іншим користувачам і вашим передплатникам протягом 24 годин.

Кожен бажає хоча б один раз скористатися цією послугою і створити свою власну історію одного дня, але виникає одне часто задається питання серед новачків, як додати в історію инстаграма відео або як викласти фото в історію инстаграма.

Щоб зробити публікації в stories, в першу чергу необхідно свою сторінки і оновлену версію програми, щоб не сталося під час зйомки stories ніякого казусу.

Сторіс в Instagram  що це таке і як правильно їх записувати

Як переглядати історії

Розробники пропонують тимчасові пости в історії, які будуть доступні лише 24 години і постійні, є публікую сторіс можна змінити установки і зберегти вашу історію або у вигляді публікації на вашій сторінці, або у вигляді постійного актуального поста (альбому) публікацій історії під будь-якою назвою. Він буде розташовуватися під вашим фото на вашій сторінці і будь-який бажаючий зможе переглянути цю історію або навіть переглянути.

Щоб подивитися сториз своїх підписок, спочатку необхідно авторизуватися в соціальній мережі. Мобільний додаток Instagram автоматично відкривається на сторінці стрічки активності друзів. Угорі розташовуються всі історії, які публікують цікаві вам публічні люди, друзі, члени сім’ї.

Щоб переглянути їх сторіс необхідно просто натиснути на коло з їх фотографією (аватар користувача). Всі нові історії обведені червоною окантовкою. Вибираючи, чию історію, хочеться подивитися, тиснете на фотографію цього облікового запису.

Перед вами з’являється вікно з його сторіс. Іноді у користувачів сторіс складається з кількох публікацій не тільки фотографій, картинок, але і відео. Кожна публікація змінює себе, але, якщо Ви хочете подивитися швидко, тоді просто тикайте на екран телефон під час перегляду історії або клацайте мишкою, якщо дивіться історію з комп’ютера.

Як тільки при перегляді закінчиться stories одного користувача, відразу почнеться програватися сториз наступного профілю з ваших підписок.

На переглядах публікацій у stories на теренах инстаграма, розробники не зупинилися і пішли далі. Ви можете бачити перегляди своїх історій користувачами, побачити хто дивився історію і вести динаміку кількості користувачів, які відвідали вашу сторінку у зв’язку з опублікованими сторіс.

Щоб побачити кількість людей, які цікавилися опублікованими подіями вашого життя, треба клікнути на власний stories і в лівому нижньому куті буде показано загальну кількість людей, які бачили сторіс.

А якщо вам цікаво, хто саме проявив інтерес до вашої персони, то натисніть на кількість переглядів і перед вами з’являться всі користувачі инстаграма, які переглянули ваш сторіс.

Функції анонімного перегляду сториз инстаграма поки ще не існує, якщо навіть випадково натиснули на перегляд і вийшли, сліди вашого профілю все одно засвітяться.

Сторіс в Instagram  що це таке і як правильно їх записувати

Як опублікувати історію

Розглянемо покроково, як робити історії в инстаграме. Спочатку необхідно увійти в свій аккаунт. Відкривши і авторизувавшись через спеціальний додаток на телефон або веб-сайт через мобільний браузер смартфона або комп’ютера. Перед нами відкривається стрічка активності. На цій сторінці верхній панелі публікуються всі stories людей, на які ви підписані. Саме в цій же частині буде з’являтися створений вами stories.

Щоб опублікувати матеріал можна піти двома шляхами:

 • Достатньо натиснути на значок фотоапарата, який розташований в лівому верхньому куті і перед вами відкриється камера. Даний спосіб підходить для будь-якого пристрою, включаючи комп’ютер.
 • Якщо у вас під рукою постійно тільки телефон або планшет, досить провести по екрану в праву сторону, щоб відкрилася камера.

Який би із способів ви не вибрали, всі подальші дії будуть однакові. Щоб опублікувати сторіс в instagram необхідно або зняти, або вибрати контент. Після того як визначилися з чим хочете поділитися, клікаєм по кухоль з написом: «Ваша історія».

Після виконання цих дій ваша сторіс з’явиться в стрічці у передплатників. А щоб у вас сторіс не зник через 24 години безслідно, можна змінити налаштування, тим самим зберігши його.

Ви опублікували свій власний stories для інста світу, тепер збережемо його, щоб якомога більше користувачів могли насолодитися нею. Для цього відкриваємо свій stories, потім натискаємо на сердечко в правому нижньому кутку, вибираємо зберегти в альбом. Автоматично буде запропоновано альбом під назвою «актуально», ви можете створити власний альбом і придумати його назва. Після вибраного або запропонованого місця, вибираємо зберегти. Після 24 годин ваші публікації в stories будуть збережені на вашій сторінці. Альбом в будь-який час можна поповнювати новими публікаціями сторіс.

Сторіс в Instagram  що це таке і як правильно їх записувати

Публікація фото або відео з телефону

І все-таки, як викласти відео в історію instagram, давайте розглянемо. Отже, спочатку необхідно визначитися хочемо зняти відеоролик або додати існуючий в галереї. Це визначення з дією стосується і фотографій. Опишемо обидва варіанти, дії в двох випадках будуть ідентичні в роботі з завантаженням відео і фото.

Як зробити відео в инстаграме? Щоб зняти відео в сторіс инстаграма необхідно провести по екрану гаджета в праву сторону або натиснути на іконку камери. Відразу ж відкриється камера. Натискаємо на іконку кола і утримуємо, запис відео рівно хвилину. По закінченню хвилини камера перестане знімати відео. Відеоролик знятий, його можна відразу ж відредагувати, використовуючи фільтри і опублікувати.

Щоб застосувати фільтр досить просто провести пальцем по екрану праворуч або ліворуч, вибираючи відповідну обробку.

Таким же чином додаємо в історії фотографії, з якими хочемо поділитися саме в даний момент часу. Тільки використовуємо іконку кола як кнопку фотоапарата, натискаємо один раз. Фільтри для обробки фото доступні також. Зробивши фото в історію Instagram, сміливо додавайте його і діліться.

Якщо нам зрозуміло, як зняти відео, то питання як записати сториз в инстагрме і як завантажити відео в історію инстаграма з галереї, залишилося відкритим. Щоб додати сторіс инстаграма з галереї, багато зусиль докладати не доведеться. Проробляємо відомі нам вже дії, їх описували вище.

Після того як перед нами відкрилася камера, в лівому нижньому куті буде активний квадрат, він і є доступ до вашої галереї. Натискаємо на нього і відкривається галерея. Вибираємо відео, яке хочемо показати всім. Завантажуємо вибране відео в сториз Instagram і натискаємо на напис «ваша історія». Не забуваємо, що можна користуватися фільтрами, змінюючи колір відео.

Не всі користувачі люблять ділитися відеороликами, хто віддає перевагу поділитися спогадами, які зображені на ранніх фотографіях. І як додати фото в історію инстаграма з галереї, відповідь на поставлене питання описано вище.

Важливо! Є один великий плюс, коли додаєте фото з галереї, одним сторіс можна відразу вибрати і додати кілька фотографій. Вибрати потрібний фільтр і поділитися з друзями. Також сторіс можна доповнювати після опублікування. Хочете відеоролик додайте, а хочете фото.

Щоб довить смайл або поставити хештег, розташування досить перед тим, як опублікувати провести знизу-вгору по екрану, щоб відкрилася бібліотека додаткових можливостей. Ви можете додати свою публікацію індикатор емоцій. Це смайл на бегунке, під час перегляду передплатники будуть пересувати його, тим самим показуючи, наскільки їм подобається публікація.

Користуйтесь усіма можливостями, які пропонують розробник. Підписуйте свої сторіс, додайте в них текст. А анімовані смайли стануть прикрасою.

Моя довідка - Корисні поради