Сторіс в Instagram – що це: де його взяти, як роблять, як користуватися, навігація, формат розміру

Сторіс в Instagram – що це – питання, що цікавить велика кількість користувачів акаунтів соціальної мережі. Корисна опція для бажаючих донести до передплатників інформацію про життя, а підприємцям про товар або послуги. У статті увазі представлена інформація, що представляють собою невеликі відео-ролики, як правильно використовувати та які переваги виходять від використання.

Що таке сториз в Instagram?

Сторіс в Instagram що це? Це опція для викладення фото і ролики. При бажанні на них можна накласти невеликі замітки, тексти і смайли. На відміну від стандартних постів час показу невеликих роликів обмежена за часом. Через добу після їх публікації вони видаляються.

Сторіс в Instagram  що це: де його взяти, як роблять, як користуватися, навігація, формат розміру

Використання сторіс дозволяє ділитися відео і фото і одночасно з цим не засмічувати контентом стрічку. Нові записи видно під шапкою програми. Людина заходить в профіль і самостійно вирішує, що він бажає переглянути і вивчити.

Якщо цікавить інформація, потрібно відкрити сервіс і подивитися нещодавно розміщений контент приятелів. Якщо ролики не знайдені, їх просто немає.

Де його взяти?

Що таке сторіс в Instagram? Це невеликі ролики – це нескладна для користувача нововведення. Якщо людина вміє поводитися з ПК і популярними програмами, він зрозуміє, як правильно публікувати хвилинний контент і де взяти.

Сторіс в Instagram  що це: де його взяти, як роблять, як користуватися, навігація, формат розміру

Перебуває описуваний інформаційний контент у верхній частині стрічки. Це дозволить визначити, кому з приятелів відноситься запис. Виявити це легко – потрібно активувати аватарку, з видом кружечки. Якщо цікавить, де взяти відео власне чи цікавить людини, слід виконати такі дії:

 • Здійснюється перехід в сервіс.
 • Після входження потрібно подивитися на лівий кут вгорі сторінки майданчики. У цій частині присутня функціонал.
 • Кликается значок, що відкриває камеру. Використовуючи значок замка, можна запускати процес запису відео. Якщо людина утримує і потім відпускає, відео-контент записується.
 • На готове відео легко додаються смайлики і написи.
 • Готовий контент зберігається в пам’ять профілю. Натискання на розташовану в центрі стрілку дозволяє відправити записане в мережу. Це не віднімає більше двох секунд часу.
 • В обліковому записі оновлюються постійно. Вони відображаються в постійному режимі і відображаються в порядку тісної взаємодії з профілями інших користувачів. В першу чергу видно ті відео, що проглядаються частіше, лайкаются і коментуються.

  Що таке навігація в Instagram сторіс: і що означає?

  Що значить навігація в Инстаграме в історії? Це регулювання невеликих за обсягом піксел інформаційних роликів, що дозволяється використовувати для демонстрації новин житті і для розвитку підприємницької діяльності. Навігація у відео відрізняється простотою. Потрібно активувати кружечок.

  Після відкриється потрібний контент. Для бажаючих просувати бізнес, контент і просування відкриває перед власником позитивні сторони:

  • показ фото та відео – просування контенту в мережі;
  • ознаменувати продукт відразу після виходу;
  • відображення брендів зсередини. Дозволено показати, чим живе і чим займається організація в робочий і вільний час;
  • дозволяється в постійному режимі представляти аудиторії дивитися інформацію.

  Для власного піару невеликий за часом контент підходить просто ідеально. Дозволяється налагодити зворотний зв’язок з покупцями.

  Клієнти і покупці можуть побачити і відповісти на інформацію одним натисканням пальця. Це формує у цільової аудиторії позитивну думку і правильну про репутацію компанії і про бренд. Використання історій невеликого розміру відкриває спілкування з передплатниками. Якщо доповнити це прямими трансляціями, вийде досягти більш високого результату.

  Як робити?

  Як робити сториз в Instagram – корисний питання, відповідь на який відкриває багато корисних функцій для передплатників? Все більша кількість підприємців приймають рішення просувати послуги і продукцію через грамотно зняті і в зручний час опубліковані в історії Инстаграмме. Якщо потрібно зробити історію з навігацією, потрібно виконати у програмі нескладні дії:

 • Необхідно провести по екрану праворуч, що означає перегортання.
 • Натискається іконка камери.
 • Після її відкриття активується іконка кола.
 • Починається запис ролика або завантаження фото, що можуть побачити передплатники.
 • Після хвилинного ролика камера на гаджет автоматично перестане знімати відео.
 • Сторіс в Instagram  що це: де його взяти, як роблять, як користуватися, навігація, формат розміру

  Контент при необхідності можна за бажанням відредагувати, використовуючи сучасні фільтри. Після цього залишиться виконати таку дію, як активація та публікація інформації, натиснувши на кнопку в формі кола. Вона знаходиться в центрі, а поділитися контентом можна через кнопку в лівому кутку.

  Як користуватися?

  Сториз в Instagram дозволяє додавати в профіль соціальної мережі необхідні відео та фото з камери, якими є бажання поділитися сьогодні. Якщо потрібно помістити історії, рукою потрібно натиснути на кнопку фотоапарата. Слід зробити якісне фото в стрічці і можна сміливо ділитися ним зі своєю аудиторією онлайн. Виконуються такі нескладні маніпуляції:

  • як тільки увазі відкривається камера, внизу відкриється активний для натискання квадрат;
  • після активації на нього відкриється галерея;
  • вибирається ролик, що планується показати.

  Виконане нове фото і відео дозволено використовувати в розділі з вашою історією. Це значить, не потрібно забувати, що в будь-який час користувач Инстаграма може провести редакцію зображення. Змінити в Instagram колір контенту стрічки або посилити його за допомогою смайликів і тексту. Досить натиснути на відповідну кнопку.

  Формат розміру

  Формат сторіс Instagram і розмір є стандартним. Він дорівнює одній хвилині. Якщо це фото, воно просто показується на протязі даного періоду. Наявність кордонів функції відзначається і при показі контенту користувачам. Він відображається дорівнює 24 години.

  Сторіс в Instagram  що це: де його взяти, як роблять, як користуватися, навігація, формат розміру

  Якщо фотографії додаються з галереї, одного сторіс, можна представити увазі передплатників одночасно кілька фото, щоб зацікавити їх. Операція виконується так:

  • відбирається декілька знімків;
  • редагуються фільтрами;
  • можна ділитися ними з друзями.

  Якщо потрібно на фото додати смайлик або геолокацію для користувачів, перед публікацією формату потрібно провести по екрану вгору і утримувати палець секунду. Увазі відкриється бібліотека з додатковими функціями. В кутку слід знайти потрібний індикатор емоцій, місце розташування, форму опитування або індикатор емоцій. В останньому випадку користувач буде показувати, що йому припала до вподоби нова фотографія обкладинки або ролик.

  Обкладинки

  Обкладинки для сторіс в Instagram створити онлайн є можливість. Це важливі для передплатників або для просування аккаунта історії можна розмістити на добу з подальшим їх збереженням на більш довготривалий період. Власник профілю самостійно вирішить, коли видаляти контент. Він може взагалі цього не робити.

  При виконанні операції можна створити кілька розділів, зібравши сториз за тематикою і зробивши для них єдину обкладинку. Формування папок проводиться в хронологічній послідовності. У кожне з віконець дозволено додавати відповідні тематиці ролики. Опція корисна для підприємців. Можна сформувати зручний прайс. Потенційні покупці можуть вивчити його, не залишаючи меж профілю.

  Додатка

  Програми для сторіс в Instagram дозволяють працювати з історіями більш продуктивно, використовуючи додаткові можливості і додатки. Фахівці радять не тільки викладати контент, але задіяти опцію резервного копіювання. Вона дозволяє додавати і зберігати бажану фотографію. Після активації вона автоматично відправляється в архів. При бажанні в будь-який час можна повернути назад.

  Сторіс в Instagram  що це: де його взяти, як роблять, як користуватися, навігація, формат розміру

  Є ще кілька цікавих варіантів роботи з інформаційним контентом. Можна вирішити питання, де його взяти і різними методами його прикрасити:

 • Текст – дозволяється писати різнокольоровий текст. Для цієї цілі передбачено 4 колірних рішення.
 • Стандартне додаток. Для цієї мети потрібно клікнути на невелике коло в нижній частині екрана. Якщо просто натиснути, вийде знімок, якщо деякий час потримати, зніметься відео.
 • Прямий ефір – дозволяє проводити трансляцію у вільній темі або в режимі певної тематики. Це ще одна унікальна можливість контактувати з аудиторією.
 • Суперзум – три секунди повного драматизму. Вони створюються за допомогою елементарного наближення камери і запуску музики.
 • Вільні руки – в цьому унікальному режимі здійснюється пятнадцатисекундная запис. Для цього не обов’язково тримати палець на кнопці постійно.
 • Бумеранг – виконання відео роликів в цікавому зацикленої формі.
 • Проведення зворотної зйомки – опція по зйомці реверсивного відео.
 • Бібліотека – фото, відео, бумеранги – зібране з одному альбомі.
 • Щоб просто мати можливість подивитися історію, не треба використовувати складні маніпуляції. Слід перейти на головну сторінку і натиснути на кнопку в верхній частині сторінки профілю, що дозволяє додати ролики, фото і тексти, а також ділитися інфою.

  Підводячи підсумки

  Виставлення історій – важлива точка зростання продажів, бізнесу і загальної популярності особистого профілю або бізнес-аккаунта. Основною позитивною стороною таких відео є дозвіл у будь-який час створювати реальне спілкування між численними передплатниками власником аккаунта. Власники аккаунта мають можливість через stories продемонструвати організацію, послугу або продукт зсередини. Розповісти аудиторії про ключових факторах, про етапи створення. Наявність спілкування з клієнтами в instagram утворює довірчу атмосферу для швидкого просування бренду.

  Моя довідка - Корисні поради