Сторіс: що це таке, як користуватися, як зробити, дивитися і де їх знайти

Однією з часто використовуваних функцій в Instagram вважається – Сторіс. Майданчик останнім часом здобула високу популярність серед користувачів. Більшість використовують даний сервіс частіше інших. Одні реєструють власний бізнес, залучаючи більше передплатників, інші створюють блоги, або просто діляться моментами з життя з іншими зареєстрованими користувачами. Розробники постійно працюють над своїм сервісом, удосконалюючи наявні опції і виправляючи старі помилки. У статті ми розглянемо, що собою являє Сторіс, кому він стане корисним і як ним користуватися.

Що таке Сториз в Инстаграме і як ним користуватися

Сориз або Історія в соціальній мережі раніше не застосовувалася, ця можливість була додана в функціонал кілька оновлень тому. Вона являє собою спеціальну функцію, призначену для публікації визначених подій. Наприклад, ви можете додати в цей розділ:

  1. Фотографію або будь-яке зображення.
  2. Відео.
  3. Просто текст на якомусь тлі.
  4. Відео, зняте в зворотному зйомці.
  5. Суперзум.
  6. Boomerang – відео з повторюваним однією дією.

Також опція дозволяє додавати позначку про місцезнаходження, прикрашати пост стікерами, GIF-ками, додавати опитування або коментарі. Сьогодні добре використовуються питання в Історії. Тобто, ви залишаєте пост з написом «Постав запитання» і місце для відповіді. Всі отримані запитання будуть надходити в директ.

Крім описаних можливостей нової функції, також є спеціальні фільтри для доданих фото. Ви можете приміряти смішну маску або відредагувати зображення.

Опублікований матеріал в Сториз буде видно всім користувачам протягом доби або 24 годин.

Сторіс: що це таке, як користуватися, як зробити, дивитися і де їх знайти

Як його подивитися історії

Розглянувши, що таке Сторіс в Instagram, розберемо питання, що цікавить багатьох новачків у цій соціальній мережі – як подивитися викладені Історії певної людини? Як ми з’ясували, розробники ввели обмеження у вигляді 24-годинного перегляду опублікованого матеріалу. Тобто, старі пости ви не зможете побачити.

Ознайомитися з Сториз передплатників або певної людини можна через головну сторінку профілю:

  1. Спочатку ви повинні авторизуватися в системі.
  2. Знайдіть сторінку потрібного користувача.
  3. Перейдіть в його профіль і натисніть на круглу аватарку.Сторіс: що це таке, як користуватися, як зробити, дивитися і де їх знайти

Також ви можете переглянути актуальні Історії зі сторінки новин, тобто там, де ви зазвичай перегортувати всі публікації і знайомитеся з новими. У самому верху є спеціальна панель, де зібрані Stories.

Сторіс: що це таке, як користуватися, як зробити, дивитися і де їх знайти

Якщо ваша сторінка не прихована від користувачів, які підписалися, то Сторіс буде видно всім. Нові публікації будуть обведені червоним, а переглянуті будуть переміщатися в самий кінець стрічки.

Сторіс: що це таке, як користуватися, як зробити, дивитися і де їх знайти

Часто користувачі додають відразу кілька зображень, відео або постів. Для гортання достатньо натиснути в правій або лівій частині дисплея, але також передбачена автоматична прокрутка, щоб зупинити показ затисніть пальцем на екрані.

Перегляд швидких публікацій через комп’ютер здійснюється таким же чином. Тільки під час перегляду використовуйте мишку.

Автоматична прокрутка всіх зображень передбачена на всі покази. Тобто, як тільки ви закінчите дивитися Сториз одного користувача, система переключиться на іншу. Головне – ви повинні бути підписаними на них. Одна із зручних функцій представленої розробки – можливість дізнатися, скільки осіб і хто подивився Історію. Також буде представлена інформація по переходу по постам і посиланнях.

Що можна викладати в історію Инстаграма

Отже, ми з’ясували і розібрали питання – Instagram Сториз що це? Тепер розберемо можна викласти? По суті, ніяких обмежень не передбачено. Викладайте будь-які зображення, відео, опитування і пости. Головне – не порушувати основні правила майданчики. Тобто, не викладати порнографію, еротику, не закликати до вбивства, до масових заворушень, не пропагувати тероризм і т. д.

Де знаходяться історії в Instagram

Розташування Історій в Instagram – в самому верху стрічки. Вище ми відповіли на питання – як подивитися швидкі публікації. Якщо ви хочете перейти на сторінку користувача, який виклав Stories, то просто натисніть на його аватарку у верхній частині. Пам’ятайте, що викладені запису пропадають через добу. Якщо ви будете часто переглядати публікації конкретного користувача, то його Сторіс будуть показуватися в першу чергу.

Для чого потрібні Сторіс в Инстаграме

Такі нові фішки в соціальній мережі досить сильно подобаються користувачам. Деякі порівняли нововведення з функцією Snapchat. Так для чого ж використовувати Stories? Опція включає в себе безліч налаштувань, наприклад, додавання опитування, що досить корисно для малого бізнесу.

Сторіс: що це таке, як користуватися, як зробити, дивитися і де їх знайти

Багато хто так і роблять – використовують Сторіс для просування і оповіщень магазину або послуг. Завантажте живе зображення, прикрасьте вбудованими стікерами або прикріпіть адресу за місцем розташування магазину. Таким чином, крім демонстрації життєвих моментів і публікації цікавих ігор для передплатників, представлена функція активно застосовується в бізнесі. Наприклад, ви можете викласти позитивний відгук від останнього покупця, цікавий факт, новину чи акції.

Моя довідка - Корисні поради