Stories для комерційних акаунтів

Stories для комерційних акаунтів

На соціальної майданчику Instagram з’явилася функція «Кращі друзі». Тепер кожен користувач може самостійно вибирати людей, які будуть переглядати його контент. Якщо ви нічого не приховаєте від своїх улюблених передплатників, то дана функція навряд чи щось змінить у звичному веденні Insta-сторінки. Але якщо вам хочеться поділитися чимось особистим, і обмежити коло глядачів, то список найкращі друзі в Instagram вам у цьому допоможе.

Як переглянути список кращих друзів в Инстаграме: додаючи або видаляючи користувачів зі списку, самі юзери нічого про це не дізнаються. Ви можете коригувати його в будь-який зручний момент.

Користувачі зі списку також не будуть знати і про інших инстаграммерах, що потрапили в нього.

Stories для комерційних акаунтів
Stories для комерційних акаунтів
Stories для комерційних акаунтів

На даний момент можна створити список кращих друзів в Инстаграме тільки для Stories. Але вже в найближчому майбутньому нововведення поширитися і на звичайні пости в профілях. Про це розробники обмовилися платформи.

Stories для комерційних акаунтів

Як тільки користувач зі списку почне перегляд Stories, він помітить невелику різницю на сторінці. Замість звичної червоної обведення з’явиться зелене обрамлення навколо Stories. В таких «Історіях» також буде вказано, що вони публікуються тільки для кращих друзів власника аккаунта.

Як це використовувати?

 • Ви публікуєте окремий контент для родичів, колег і найкращих друзів. Інші передплатники не побачать цих «Історій» і навіть не буде здогадуватися про їх існування.
 • Ви публікуєте платний контент для «обраних» передплатників, які навчаються у вас чого-небудь (можливо, ви проводите якісь майстер-класи або ведете освітні курси).
 • Щоб здійснити задумане, досить додати учнів в список кращих друзів на ваших умовах. А далі – цілком зрозуміла схема. Розміщуйте приватні пости і не бійтеся, що їх побачать «зайві очі».

  Як зробити список кращих друзів в Инстаграме?

  Примітка: функція доступна на нових моделях смартфонів (Android і iOS).

  Інструкція: запишіть звичайну Історію, натисніть на зелену кнопку «Close Friends».

  Далі ми розглянемо, як використовувати нововведення для комерційних профілів в Instagram.

  Нагорода для активних передплатників

  У кожного популярного инстаграммера є віддані й допитливі фоловерів – люди, які готові лайкати і коментувати все, що вони бачать на сторінці свого кумира або натхненника.

  Увімкніть таких користувачів в список, подаруйте їм знижкові купони або інші презенти. Або поділіться з ними чимось сокровенним. Таким, про що не станете розповідати всій аудиторії. Так ви зумієте ще більше підвищити лояльність і довіру фоловерів. А для власників комерційних акаунтів це дійсно важливо.

  Створення VIP-членства

  Цей пункт актуальний для тренерів, викладачів, косметологів або дієтологів. Анонсируйте своїм «обраним» клієнтам цінну інформацію. А заодно не забудьте розповісти всім своїм передплатникам про існування VIP-членства і його переваги.

  Примітка: додати користувача до списку кращих друзів можна лише за умови підписки на нього.

  «Закулісний контент» для клієнтів

  Інтерес фоловерів до життя вашого бренду може бути грандіозним, особливо якщо проект успішний. Але не варто забувати про те, що на комерційний акаунт підписуються не тільки рядові користувачі соціальної мережі, але і конкуренти. Вони з задоволенням відстежують всі ваші «фішки» і оригінальні ходи. За допомогою функції «Кращі друзі» виключаються всі недоброзичливці.

  Вдячність клієнтів

  Віддячите найбільш активних і постійних клієнтів, але зробіть це у вузькому колі. Вони відчують свою важливість для бренду. А ваше «Дякую!» при цьому буде розцінено як щось цінне і індивідуальне.

  Висновок

  Тепер ви знаєте, як створити список друзів у Инстаграме, і як використовувати його при веденні комерційного облікового запису. Цього нововведення прогнозують великий успіх, оскільки воно підходить всім без виключення.

  Моя довідка - Корисні поради