Статистика в Instagram: активація, настройка і перегляд

Подивитися статистику в Инстаграме зможуть власники бізнес-акаунтів і профілів із статусом: «Автор». Інформація, зазначена в однойменному розділі і під фотографіями, свідчить про кількість дій, які вчинила аудиторія.

Включення та налаштування статистики в Инстаграме

Статистика Instagram аккаунта доступна при підключенні додаткової категорії: бізнес-профіль або сторінка «Автора». Перший варіант розрахований на детальний аналіз і перегляд інформації за методами просування, роботою з аудиторією.

Статистика складається виходячи з таких факторів:

 • цільова аудиторія. Геотеги, використання промо-акцій та реклами з певними запитами;
 • охоплення і кількість взаємодій. З публікацією або акаунтом у цілому;
 • звідки приходять відвідувачі. Окремо по кожному розділу, включаючи додаткові методи просування, хештеги, рекомендації і популярний;
 • промо-акції. Окрема категорія, яка показує дані про проведених маркетингових кампаніях.

Щоб включити бізнес-налаштування, користувачеві доведеться створити обліковий запис в Facebook і вже після – вказувати свої дані. Але є спосіб і без підключення іншої соціальної мережі, проблема лише в підключенні бізнес-інформації і безпеки.

Наприклад, робота з Facebook не потрібна для профілів «Авторів» і якщо не вказувати контактних даних для співпраці з брендами.

Як включити бізнес-установки Инстаграме:

 1. Відкрити Instagram – авторизуватись у своєму профілі.
 2. Налаштування – Аккаунт.Статистика в Instagram: активація, настройка і перегляд
 3. Перегорнути список вниз: перейти на бізнес-аккаунт.

Система запропонує вибрати категорії і вказати сторінку з Инстаграма. Користувач вибирає будь-яку з доступних тематик, яка відповідає типу контенту.

Після підключення бізнес-налаштувань, з’явиться можливість включити статистику в Инстаграме. Під новими постами з’явиться відповідну назву, в розділі Налаштувань і окрема – Робота з рекламними кампаніями.

Перегляд статистичних даних профілю

Щоб переглянути дані профілю, потрібно перейти в розділ «Статистика», в меню налаштувань. Дивитися статистику можна, як на Андроїд, так і на Айфонах.

Інформація недоступна тільки для комп’ютерної версії Инстаграма, навіть через додаток для Windows.

У категорії: «Статистика профілю», користувач знайде інформацію, яка відрізняється від тієї, яка розміщена під публікаціями. Наприклад: взаємодії з профілем і загальних охоплення. Підсумовується загальна кількість всіх користувачів за тиждень, які перейшли в профіль, підписалися, поставили лайк або залишили коментар.

Налаштувати статистику можна тільки при перемиканні за обраними критеріями: показ активності за певний проміжок часу, відомості по окремих днях.

Читайте також:
Відкладений постинг в Instagram: як зробити безкоштовно, програми, сервіси

Є покази в статистиці: з Stories і з кожної публікації. Останні будуть показані у розділі «Контент», із зазначенням повного охоплення.

Як перевірити статистику в Инстаграме по фото або відео:

 1. Перейти в Стрічці до обраної публікації.Статистика в Instagram: активація, настройка і перегляд
 2. Натиснути знизу: Статистика – подивитися потрібну інформацію.

Те ж стосується і розділу в меню «Статистика», де натиснувши на посаду, з’являється повна зведена таблиця. До списку увійдуть тільки ті записи, які були розміщені після переходу на бізнес-послуги.

Щоб переглянути інформацію: натиснути «Контент» — Публікації з Стрічки – Все.

Статистику Сторіс в Инстаграме можна подивитися, як в Історії, так і перегорнути розділ у налаштуваннях нижче. Також з’явиться інформація щодо кожного поста, кількість залучених користувачів і відомості з навігації.

Що таке охоплення

На відміну від показів, Охоплення показує кількість унікальних користувачів, які побачили запис. Часто, при просуванні або розкручування, звертають увагу саме на цей показник. Його завдання – вказати, наскільки сторінка була цікава новим відвідувачам.

Розшифровка статистики в Инстаграме такого типу, вимагає перевірки співвідношення передплатників і кількості дій з постом.

Як розрахувати охоплення в статистиці для публікації:

 • стандартний показник – 30-60% від загального числа передплатників.
 • менше – була використана накрутка або власник профілю масово відписався, більшу частину контенту переглядають боти;
 • більше – після рекламної кампанії або массфоловинга.

Статистика в Instagram: активація, настройка і перегляд

На Охоплення впливають лайки і коментарі. Чим більше буде під публікацією – тим вище ймовірність потрапити в рекомендоване. При цьому, якщо власник сторінки не відповідає на коментарі – Instagram може порахувати аудиторію «неживий».

В Охопленні розрізняють три категорії:

 • органічний. Передплатники сторінки;
 • рекламний. Потенційна аудиторія, яка побачила запис завдяки рекламної кампанії;
 • виральный. Репости або згадки.

Останній варіант все частіше застосовується до Инстаграму, як обмін піаром між профілями. Після співпраці з блогерами або після запуску реклами, показник Охоплення враховують першим.

Покази: запити і відвідування

Покази відносяться до постійним передплатникам, тобто: скільки разів один і той же користувач бачив фото або відео на екрані. Цей показник необхідний лише для того, щоб відстежити відсоток ботів і з’ясувати, скільки передплатників не зацікавлені в контенті.

Читайте також:
Актуальне з історій Instagram - як закріпити

Статистика в Instagram: активація, настройка і перегляд

Перевірити статистику запитів можна по взаємодії та залучення аудиторії.

В розділі «Дій», власник профілю знайде різні категорії:

 • кількість дій і точним зазначенням часового діапазону;
 • кліки на сайт. Якщо в біографії вказано посилання;
 • відвідування профілю.

Подивитися останній пункт можливо, як в загальній статистиці сторінки, так і по окремій публікації. Тобто, скільки користувачів перейшли в профіль, щоб подивитися ще фото або відео.

У статистиці відвідувань показані всі розділи програми, звідки могли прийти передплатники: з Головної, з Цікавого, хештегов або іншого. З Головної приходять тільки ті, хто вже підписаний на сторінку, з Цікавого – переглядають нові. Інше – категорія сервісів і сайтів, де була розміщена посилання на Instagram. Туди ж входить і передача вмісту з допомогою Діректа: обмін цікавими публікаціями з допомогою особистого листування.

Статистика по передплатникам і лайкам

Лайки і передплатники винесені окремою категорією: під кожною публікацією і окремо по додаванню нових користувачів. Щоб подивитися, скільки людей поставили лайки під записом: або перейти в саму публікацію, або подивитися через кнопку: «Статистика».

Кількість позначок «Мені подобається» видно тільки під фотографіями, на відео – перегляди. Відстежити можливо і через розділ повідомлення.

Як подивитися статистику лайків:

 1. Перейти до публікації – натиснути по фото або відео «Статистика».Статистика в Instagram: активація, настройка і перегляд
 2. Перший розділ покаже, скільки лайків зараз на публікації.

Відстежити збільшення передплатників і отписчиках можливо через новий інструмент: «Автор».

У бізнес-акаунтах доступна інформація такого типу:

 1. Зайти в «Настройки» — Статистика.Статистика в Instagram: активація, настройка і перегляд
 2. Аудиторія – показник: «Передплатники».

Зазначене загальне число передплатників, приріст за останній тиждень. Інформація показана за статистикою, з урахуванням попереднього тижня. Кількість зазначено у такому форматі: «+74vs.» і дати, з якими визначається приріст.

Нижче, власнику сторінки запропоновані відомості про містах (де знаходиться цільова аудиторія), вікова категорія (кому цікавіше були записи) і статевої приналежності (процентне співвідношення чоловіків до жінок і навпаки).

Статистика по промоакциям

Дивитися статистику на айфоне і Андроїд щодо результативності реклами можливо, як в публікаціях, так і в окремому розділі «Налаштування». Якщо власник профілю не просував рекламою – з’явиться напис: «Просувати цю публікацію».

Читайте також:
InstaTag - Спортивне взуття, кросівки хештегі

Щоб Инстаграме подивитися відгуки на рекламу:

 1. Перейти до публікації, за якою потрібно подивитися статистику.
 2. Натиснути на відповідну кнопку знизу – подивитися інформацію в списку.

У категорії: «Промоакції» запропонована інформація про охоплення, кількість кліків і витрачений бюджет. Подивитися статистику по промоакциям можливо і через Facebook-сторінку, якщо вона була підключена до Инстаграму.

У статистиці рекламної кампанії будуть вказані дані по днях: скільки кліків було зроблено на сайт за визначений день і скільки користувачів було охоплено в певний проміжок часу. Витрачений бюджет відображається за сумою, яка залишилася і скільки було витрачено на розкручуванні.

Статистика Stories – як з нею працювати

В Stories доступна інформація, як в публікаціях: охоплення, переходи, дії з записом.

Окремі інструменти для роботи з Історіями:

 • навігація. Прокрутка вперед або назад;
 • взаємодії. Скільки разів запис була відправлена в Директ глядачами;
 • покази. Кількість переглянули запис, включаючи власника сторінки;
 • глядачі. Список профілів, які натиснули з Історії;
 • вихід. Користувачі, які вийшли з Stories після перегляду запису.

Зазначені коефіцієнти потрібні для перегляду відомостей по рекламі, залучених глядачів і потенційних передплатників. Через показник «Підписки», можна побачити скільки людей оформили передплату після Stories.

Як подивитися повні дані з Історій:

 1. Зайти в опубліковані Stories.Статистика в Instagram: активація, настройка і перегляд
 2. Натиснути знизу: «Глядачі» — Статистика.

З’явиться зведена таблиця про кожну дію, яке здійснили відвідувачі в розділі Історії. Так, можна відстежити яка запис не була популярна і скільки користувачів вийшли з тимчасових публікацій.

В розділі «Глядачі» є доступ до перегляду кожного користувача, який переглянув запис. Але статистика відкрита всього 24 години, тобто стандартний час «існування» Stories в профілі.

Щоб відключити Статистику в Инстаграме, потрібно повернутися в особистих профіль:

 1. Налаштування – Аккаунт.
 2. Перейти на особистий аккаунт.

Зі сторінки буде видалена інформація про категорії, недоступні відомості за обсягом і кількістю залученої аудиторії. Якщо підключити функції бізнес-профілю заново, вийде подивитися статистику в Инстаграме за старим записам знову. Зведена таблиця і розділ в «Налаштуваннях» з’явиться тільки на нові публікації та Історії.

Моя довідка - Корисні поради