Статистика профілю: як збільшити охоплення Инстаграме?

Основна мета соціальних мереж – спілкування. І це приносить на них величезний трафік. А трафік дорівнює прекрасною можливості заробити. Цим користуються люди з великої аудиторії. Ольга Бузова, рекордсмен в російськомовному Инстаграме за кількістю передплатників, наприклад, просить близько 8 тисяч доларів за один рекламний пост. Непогано? То-то ж. Якщо у вас більше ста тисяч передплатників, ви вже можете жити виключно на дохід від соціальної мережі. Але в цьому плані важлива статистика сторінки. Поговоримо про те, як збільшити охоплення Инстаграме.

Основні показники статистики в Instagram

Для просування сторінки потрібно постійно аналізувати результати своєї роботи. Але які є показники і які з них варто дивитися? Я напишу тільки про самих важливих.

 1. Кількість передплатників. Без таких елементів не так уже й важливо, яка цифра у вас в профілі поруч зі словом «Передплатники». Вам слід підвищити відсоток живих людей і позбутися від фейків.
 2. Покази – загальна кількість переглядів профілю або окремого запису.
 3. Охоплення – загальна кількість унікальних користувачів, які переглянули записи. Тобто, наприклад, якщо один чоловік бачив публікацію три рази, покази додадуться на три, а охоплення лише на один. Саме цей пункт і попередній важливі для того, щоб зрозуміти, наскільки профіль успішний і яку вартість слід виставити за рекламний пост.
  Статистика профілю: як збільшити охоплення Инстаграме?
 4. Перегляди профілю. З назви вже все ясно. Але цим параметром люди цікавляться рідше, ніж попередніми.
 5. Перехід за посиланнями. Тут відображається кількість кліків за адресою, вказаною в графі веб-сайт. І ця цифра має велику важливість, якщо ви ведете бізнес через соціальну мережу.
 6. Кліки на дзвінок і електронну пошту. Також звертайте увагу на цей показник, якщо торгуєте ніж через акаунт.
 7. Залученість. У стандартних інструментах аналітики цього показника немає. Її можна самостійно за наступною формулою: сума дій передплатників (лайки та коментарі)/охоплення*100. Результат вимірюється у відсотках і показує, яка частина передплатників цікавиться вами.

Статистика профілю: як збільшити охоплення Инстаграме?

За що відповідає охоплення?

Отже, ми знаємо, що таке охоплення. І що тепер? Що нам це дає? Оцінку потенційного комерційного успіху сторінки. Якщо ви заробляєте на рекламних постах, цей показник безпосередньо впливає на дохід. Якщо продаєте товари чи послуги, то, чим більше охоплення, тим вище ймовірність того, що контент спрацює як треба, і у вас з’являться замовлення. Насправді, на це впливають покази, охоплення, залученість, збереження в Instagram. Але найважливіші саме пункти 2 і 3 з того, що я перерахувала тільки що.

Статистика профілю: як збільшити охоплення Инстаграме?

Як зрозуміти, що охоплення падає?

Ми розібралися з тим, що таке охоплення в Instagram. Як зрозуміти, що він падає? Потрібно знати середні показники, які є нормою. І все, що нижче, вже повинно викликати у вас тривогу. І нормальним вважається показник від 25 відсотків до 65 від кількості передплатників. Звичайно, цей параметр формують і гості сторінки. Але, як правило, їх вплив досить низько.

Причини падіння охоплення

Отже, ми з’ясували, що цей важливий параметр падає. Чому це може відбуватися? Є кілька причин. І вони не завжди залежать від самого власника аккаунта.

 1. Оновлення сервісу. Багато хто помітив, що незадовго до оновлення і деякий час після статистика сторінки перестає зростати або і зовсім падає.
 2. Накрутка. Якщо до цього показники були накручені, а зараз ви перестали користуватися такими сервісами, логічним буде чекати занепаду.
 3. «Вже не торт». Якщо ви ведете запис без колишнього ентузіазму, інтерес передплатників може падати. І це також цілком очікувано.
  Статистика профілю: як збільшити охоплення Инстаграме?
 4. Минулий розіграш. Під час гіва ваш Instagram активно зростає. Потрібно якийсь час після його проведення, щоб статистика прийшла в норму, і ви могли побачити об’єктивні цифри.

Способи збільшити охоплення і залученість в Instagram

Я не буду зараз говорити про накрутку або сторонні інструменти. Насправді, вони працюють досить штучно. Якщо ви вирішили, наприклад, просуватися за рахунок масслайкинга, він не спрацює без пунктів, про які я напишу нижче. Це швидше рекомендації до ведення Инсты, застосовуйте їх протягом місяця і помітите значні поліпшення показників.

 

 1. Контент-план. Коли пости продумані заздалегідь, їх якість суттєво зростає. Це також дозволяє виробити дисципліну і регулярно публікувати фото і відео. А регулярність – ключ до аналітики.
  Статистика профілю: як збільшити охоплення Инстаграме?
 2. «Провокувати» на лайки і коментарі. Мова йде не тільки про банальні проханнях «поставити лукас», але і про аналізі вашої діяльності. Переглядайте статистику, щоб зрозуміти, який контент краще зайшов. Причому, враховуйте, що коментарі мають більшу вагу. І відповідайте передплатникам, щоб наганяти трафік і налагодити дружні взаємини з аудиторією.
  Статистика профілю: як збільшити охоплення Инстаграме?
 3. Історії. Вони користуються великим успіхом. Не дивно, адже стрічка сториз кидається в очі і знаходиться над стрічкою з публікаціями. Використовуйте їх і освоюйте стікери. Там багато цікавого.
 4. Хештегі. Не можна сказати, що теги – ідеальний відповідь на питання «Як підвищити охоплення Инстаграме?». Але деякий трафік від таких міток все ж іде.
 5. Текст. Хоча в Instagram в центрі уваги знаходиться візуальний контент, текстова складова також важлива. Важливий і їх зовнішній вигляд. Не залишайте купу літер «цеглою». Структуруйте текст, розбивайте його на блоки і залишайте заголовки.
 6. Директ. Важливі й особисті повідомлення. Алгоритми враховують також і це.
  Статистика профілю: як збільшити охоплення Инстаграме?

Як збільшити охоплення за допомогою Зенграма?

Крім стандартних, «чесних» способів, ви можете використовувати сторонні сервіси. Одним з дуже придатних є Zengram. Від не безкоштовний, але за свої гроші ви отримуєте цілу купу інструментів.

Наприклад, наступні:

 1. Парсер аудиторії. Парсер – бот, який дозволяє відібрати облікові записи, за якими будуть проводитися певні дії, наприклад, лайкинг, фоловінг або комментинг. І цей софт від Зенграм працює досить добре, щоб отримувати багато хвалебних відгуків.
  Статистика профілю: як збільшити охоплення Инстаграме?
 2. Відстеження передплатників конкурентів. Опція Инсташпион дозволяє відслідковувати показники сторінок конкурентів. Так можна постійно редагувати стратегію просування і працювати ефективніше.
 3. Сервіс просування. Цей сайт дозволяє не тільки зібрати список людей, але і «обробити» їх. Сервіс комплексного просування – основний функціонал Зенграма.

Як збільшити охоплення Инстаграме? Майже кожна дія користувачів у вашому профілі впливає на цей показник. В статистиці офіційного додатку багато пунктів. Але основними є саме цей і ще один, залученість. Звертайте на них увагу, щоб розуміти, що з того, що ви робите, успішно.

Запитання наших читачів

Статистика профілю: як збільшити охоплення Инстаграме?#1. На які показники статистики потрібно звертати увагу?

У статистиці ви бачите: кількість передплатників, покази, охоплення, перегляди профілю, перехід за посиланнями, кліки на дзвінок і електронну пошту, залученість. При опрацюванні цих показників робіть упор на покази і охоплення.

Статистика профілю: як збільшити охоплення Инстаграме?#2. Який оптимальний обхват варто підтримувати?

Середні, нормальні цифри – від 25 до 65 відсотків від кількості передплатників.

Статистика профілю: як збільшити охоплення Инстаграме?#3. Допоможіть, будь ласка! У Инстаграме змінила акаунт з бізнес на особистий, після повернула, а статистика загубилася, не відображає охоплення та перегляди публікацій. Як повернути цифри хоча б за останній місяць?

Статистика вашого облікового запису відображається з того моменту, як ви перейшли на бізнес-аккаунт. Тобто старі дані подивитися неможливо. Підрахунок розпочнеться з моменту, як ви вдруге перейшли на бізнес-профіль.

Якщо у тебе залишилися питання — напиши в коментарях. А також дивись корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради