Статистика Инстаграма в сторіс: як їх подивитися і що означають

Статистика сторіс Инстраграм – це ефективний сервіс для просування сторінки. Універсальне рішення задачі по розкрутці.

  • Скільки людей здійснює візити на сторінку профілю.
  • В якому обсязі передплатники залучені до коментування подій.
  • Про охоплення аудиторії?
  • Кількість переглядів і показів.
  • Частота переходу за вказаними посиланнями.

Цю інформацію кожен може використовувати на свій розсуд. Але те, що дані корисні – це факт.

Що таке покази в статистиці Інстаграма?

Базовий показник ефективності сторінки – число переглядів контенту в профілі instagram. Під контентом мають на увазі сукупність постів і stories.

Покази відображають кількість переглядів, додаючи кожен раз, коли відбувається перегляд, до лічильника один раз. Одна людина вивчить пост 10 разів, це дасть +10, а не +1, як в історії з охопленням.

Що значить покази в статистикою в історії?

Сенс лежить на поверхні. Чим більше людей заново переглядають сторіс або публікацію, тим краще. Зацікавленість в контенті очевидна. І, навпаки, кількість показів, наближене до числа, обозначающему охоплення – тривожний знак. Ні в кого з користувачів не виникає бажання переглянути контент ще раз або показати друзям.

Як подивитися статистику історії?

Навіть якщо користувач усвідомлює всю унікальність аналітики, хоче вивчити її, він не завжди знає, як. Подивитися статистику історії в instagram можна, відкривши меню у своїй сторінці. Але! Це можливо тільки, якщо мова йде про бізнес обліковому записі. Поки що немає даного статусу, статистика буде недоступна.

Контроль за чужими успіхами можна здійснювати тільки сторонніми програмами.

Перехід у професійний режим, а саме так він називається в инстаграмм, здійснюється в кілька кліків. Доступно і зворотне перетворення в особистий профіль.

Перехід на бізнес аккаунт

Важливе нововведення. Робити прив’язку до Facebook, як це завжди було необхідно раніше, тепер не потрібно. Але це стосується тільки безпосередньо переходу. Для подальшого використання реклами на сторінці створити цю в’язку все одно доведеться.

Тепер по порядку розглянемо спосіб дій для включення статистики.

  • Відкрити меню з головної сторінки профілю. Вибрати «Налаштування»Статистика Инстаграма в сторіс: як їх подивитися і що означаютьСтатистика Инстаграма в сторіс: як їх подивитися і що означаютьСтатистика Инстаграма в сторіс: як їх подивитися і що означаютьСтатистика Инстаграма в сторіс: як їх подивитися і що означають
  • З відкритого списку вибрати розділ «Аккаунт».Статистика Инстаграма в сторіс: як їх подивитися і що означаютьСтатистика Инстаграма в сторіс: як їх подивитися і що означають
  • Внизу знайти «Перехід на професійний аккаунт».Статистика Инстаграма в сторіс: як їх подивитися і що означаютьСтатистика Инстаграма в сторіс: як їх подивитися і що означають
  • Вибрати потрібний напрямок облікового запису і завершити процес.

Після такого перетворення закритий профіль трансформується у відкритий, про що попередить система.

У будь-який час можна відкотитися до особистого формату сторінки инстаграма.

Перегляд статистики

Здавалося б, тепер можна вибирати потрібну сторіс або посаду і починати роздуми.

Статистика Инстаграма в сторіс: як їх подивитися і що означаютьСтатистика Инстаграма в сторіс: як їх подивитися і що означають

Але, насправді, збір даних тільки починається. І навіть, через тиждень, побачивши цифри, рано робити висновки. Потрібна достатня кількість часу.

Для одержання правдивих показників потрібно відслідковувати зміни показів місяць. Чесний результат складеться після 1 року спостережень.

При інтерпретації результатів співвідносьте їх з днями тижня, часом доби і навіть фактом вихідного/робочого дня. Це допоможе виділити найбільш оптимальний час для публікацій.

Але головне, що вивчення статистики, будь то покази або інші параметри, повинно бути систематичним. Відстеження динаміки дозволить оперативно відслідковувати реакцію публіки і не допускати зниження інтересу до аккаунту.

Користувач, зацікавлений в «прокачування» своєї сторінки, повинен вміти аналізувати. Витягнути цифри, які дозволять говорити про ефективність ведення блогу або продажу, просто. Статистика в instagram історії стає унікальним робочим інструментом.

Моя довідка - Корисні поради