Статистика аккаунта Instagram: враховуємо всі нюанси просування

Серйозним просуванням в соціальних мережах зараз займаються багато. Відсоток комерційних користувачів продовжує зростати, але далеко не всі початківці досягають успіху на цьому терені. Чому? Тому що вони не дуже розуміють, як розкручувати обліковий запис для бізнесу або просто заробітку. Деякі недооцінюють аналіз своєї і чужої роботи Online в Instagram. Поговоримо про те, яку допомогу надасть статистика аккаунта Instagram, де і як її подивитися.

Як підключити статистику в Instagram?

Не для кожного представляється реальним аналітика даних в профілі. Кожен, кому потрібен перегляд показників, повинен насамперед підключати цю можливість в налаштуваннях акка. Розглянемо, як зробити це, щоб мати можливість дізнаватися корисні речі про свою розкрутку. Але я повинна сказати важливу річ – зробити це можна тільки через телефон, тому що соціальна мережа була створена саме для мобільних пристроїв і дозволяє робити все, що завгодно, саме через гаджети. Якщо ПК для вас зручніше, скачайте емулятор.

У будь-якому випадку, інструкція нижче буде універсальною для всіх платформ:

 1. Тиснемо по іконці з чоловічком у правому нижньому куті, щоб відкрити свою сторінку.
 2. Клікаємо по трьох горизонтальних лініях у правому верхньому куті.
 3. Вибираємо самий останній пункт «Налаштування».
 4. Тут нам потрібна вкладка «Аккаунт».
 5. У цьому меню все гранично ясно. Вибираємо рядок з блакитним текстом.
 6. Далі все буде гранично зрозуміло – пов’язуємо Instagram і Facebook, підключаємо публічну сторінку в ФБ, вибираємо тип майбутнього аккаунта: автор або бізнес. Не так вже й важливо, який тип ви виберете, якщо вам потрібно просто дивитися статистику, потрібний функціонал буде в будь-якому випадку.
Читайте також:
Фітнес-блогінг в Instagram: чи є перспективи?

Статистика аккаунта Instagram: враховуємо всі нюанси просування

Ось і все, тепер у вбудованому інструменті Instagram буде йти збір даних. Попередні публікації та відвідування він не зможе рахувати, тому ви зможете переглянути аналіз акка або, наприклад, кількість нових передплатників, тільки після підключення цього типу.

Як подивитися статистику?

Соціальна мережа може надати безкоштовний звіт як по аккаунту в цілому, так і по кожній посаді окремо. Раніше для цього потрібно було використовувати спеціальний сервіс, але зараз статистика аккаунта Instagram доступна і в офіційному додатку, що дуже зручно.

Розглянемо, як подивитися і те, і те:

 1. Профіль в цілому. Просто відкриваємо полі під іконкою з трьома горизонтальними лініями і тиснемо по відповідній кнопці.
  Статистика аккаунта Instagram: враховуємо всі нюанси просування
 2. По окремій публікації. Відкриваємо пост. Під ним буде блакитна рядок з «Подивитися статистику».
  Статистика аккаунта Instagram: враховуємо всі нюанси просування

Як дізнатися чужу статистику?

Статистика Instagram аккаунта безкоштовно це, звичайно, чудово. Але часто буває необхідно проаналізувати і чужу роботу. Досвід конкурентів принесе вам користь. Але як її побачити? Що ж, ви можете зламати сторінку, але це – так собі спосіб. Якщо будете робити самостійно, це буде дуже трудомістко. Звичайно, можете звернутися і до іншої людини, але це буде не безкоштовно. Ідеальним варіантом у цьому плані є онлайн-сервіси, наприклад, Feedspy. Там ви можете отримати дані практично про будь-якому профілі.

Якщо статтею вам потрібна для того, щоб зрозуміти, чи варто купувати рекламний пост, ніяких шпигунських ігор розводити не варто. Просто попросіть адміністратора потрібну інформацію.

 

Підбірка сервісів для перегляду статистики в Instagram

Сервіси статистики в Instagram бувають як платні, так і безкоштовні. Ми розглянемо обидва варіанти, щоб у вас був вибір: платити чи не платити?

Безкоштовні:

 1. SocialBlade. Тут вам навіть не потрібно реєструватися. Просто вводите нікнейм і переглядаєте дані. Є також система рангів, по якій можна зорієнтуватися.
  Статистика аккаунта Instagram: враховуємо всі нюанси просування
 2. FlyStat. Є і платний функціонал, вартість якого обчислюється індивідуально. Моніторить зміни цілодобово, інформація оновлюється щогодини. Обчислює динаміку зростання аудиторії, збирає стату з публікацій та прогнозує конверсію.
  Статистика аккаунта Instagram: враховуємо всі нюанси просування
 3. Ink361. Цей сайт дозволяє спростити розкрутку в Інсте. Крім класичних інструментів аналітики, тут є аналіз ефективності фільтрів.
  Статистика аккаунта Instagram: враховуємо всі нюанси просування
Читайте також:
Як зв'язатися з техпідтримкою Instagram: телефон в Росії зателефонувати

Платні:

 1. Livedune. Мінімальна вартість послуг становить 300 рублів на місяць. Функціонал у першу чергу розрахований на з’ясування, чи є рекламна майданчик заслуговує на увагу.
  Статистика аккаунта Instagram: враховуємо всі нюанси просування
 2. Onlypult. Цінник починається від 15 доларів. Відстежує аналітику облікового запису, після його додавання на сервіс. Для оцінки збираються дані про кількість ваших постів, передплатників і їх активності, найпопулярніші хештегі, найкращий час для публікації і т. д. загалом, придатний інструмент, який дозволить оптимізувати сторінку для подальшої розкрутки.
  Статистика аккаунта Instagram: враховуємо всі нюанси просування
 3. Tooligram. Сервіс пропонує безліч інструментів, в числі яких знаходиться і аналітика. Тут ви можете відстежувати динаміку приросту передплатників, як аудиторія реагує на ваші пости і які користуються великим успіхом. Ціни на інструменти починаються від 199 рублів в місяць.

Статистика аккаунта Instagram: враховуємо всі нюанси просування

Для ефективного просування необхідно постійно аналізувати свою роботу і профілі конкурентів. В цьому нам допоможе статистика Instagram облікового запису. Як подивитися її? Необов’язково користуватися сторонніми сервісами, можна просто підключити бізнес-аккаунт і користуватися вбудованими можливостями соціальної мережі.

Запитання наших читачів

Статистика аккаунта Instagram: враховуємо всі нюанси просування#1. Навіщо дивитися статистику чужих сторінок?

Незалежно від того, яку нішу у соцмережі ви обрали, є люди, які вже досягли великих успіхів. Аналіз вмісту та методик їх роботи на основі конкретних цифр дозволить дізнатися нові класні фішки, які прискорять розкрутку.

Статистика аккаунта Instagram: враховуємо всі нюанси просування#2. Як можна скористатися аналітикою профілю?

Знайти той контент, який дозволить захопити увагу цільової аудиторії, складно. Цей шлях сповнений проб і помилок, і для того, щоб зрозуміти, наскільки експерименти проходять вдало, потрібно відстежувати охоплення і зростання аудиторії.

Статистика аккаунта Instagram: враховуємо всі нюанси просування#3. Що краще: сервіс або сам додаток Instagram?

По суті своїй сервіси не можуть дати вам інформацію, що виходить за рамки соціальної мережі. Основних потрібних метрик не так вже й багато, і всі вони є в бізнес-акаунті Instagram. Тому не так вже й потрібно платити за доступ до сайтів аналітики. Вони користуються успіхом в основному за рахунок додаткового функціоналу: планувальника або клієнта для спілкування в Директе через комп’ютер, наприклад.

Читайте також:
InstaTag - Квіти хештегі

Щоб залишити запитання або висловити свою думку — пиши у коментарях. А також дивись відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради