Старі акаунти Instagram

Старі акаунти Instagram

Число зареєстрованих користувачів соціальної майданчику Instagram зростає в геометричній прогресії. Аудиторія популярної платформи стає різношерстої. Тепер тут можна зустріти не лише школярів і студентів, але й людей старшого віку. Домінування жіночої статі в мережі поступово слабшає – чоловіки починають проявляти все більше інтересу до популярного фото-сервісу.

З даної статті ви дізнаєтеся, що таке старі акаунти Instagram, і для чого їх можна використовувати.

Соціальні мережі затягують у вир з головою. В наші дні це не просто майданчики для спілкування – тут можна купити і продати все що завгодно. Instagram не є винятком з правила, і досягає успіху в цій справі як ніхто інший. Тут збираються лояльні аудиторії за інтересами. Просувати бізнес на такому майданчику – одне суцільне задоволення, особливо якщо сфера діяльності компанії вважається популярною.

Якщо ви збираєтеся купити аккаунт Instagram з отлежкой, вибирайте сторінки 2005-го року. Це найбільш стабільні профілі з усіх можливих варіантів.

Навіщо потрібні витримані акаунти Instagram?

Займатися веденням особистого блогу в мережі не так вже й складно. Роблячи це поступово і в своє задоволення, користувач і сам не помічає, як швидко приходить бажаний результат. А ось просування компанії в соціальній мережі Instagram має зовсім інші цілі. Вони більш глобальні і серйозні. Від цього буде залежати щомісячний дохід, тому бренд не може займатися пустощами.

Тут немає місця самовираження й дружнього спілкування «про погоді». Звичайна людина публікує те, що йому подобається, або те, що підходить під його настрій в даний момент часу.

При просуванні бренду цього недостатньо. В цьому випадку необхідна ефективна стратегія, а не просто красиві фотографії з підписами.

Instagram акаунти з отлежкой мають вагому перевагу. Вони надійні і не піддаються ризику блокування. Потрібно враховувати, що профіль колишнього власника може містити потрібну для вас інформацію. Безумовно, вам буде потрібно внести корективи, і заповнити сторінку на свій розсуд.

Зміну особистих даних рекомендується робити поступово, а не в перший же день після покупки облікового запису. Розтягніть цю задачу хоча б на 1 місяць, щоб не привертати до сторінки зайвої уваги (мова йде про бані, який загрожує користувачеві на підозрілу активність в мережі). Редагуйте сторінку за принципом «від найважливішого – до дрібниць».

Купівля Instagram акаунтів на нашому сайті цілком безпечна. Угода укладається швидко, а пропоновані профілі вже вільні від власників.

Підбирайте розкручені профілі потрібних тематик, щоб не відчувати жодних труднощів при подальшому веденні сторінки. Аккаунт з живими і активними передплатниками забезпечує новому власнику максимально швидкий відгук аудиторії. І це чудово, адже результат хочеться бачити відразу. Це необхідно для хорошого заробітку будь-яким способом, починаючи з розміщення чужої реклами, і закінчуючи просуванням продукції власного бренду.

Чому старі акаунти краще нових?

Заманити нових передплатників в профіль – цілком здійсненне завдання. Але це далеко не єдина мета для успішної компанії. Самим головним у просуванні бізнесу є довіру цільової аудиторії. Чим може похвалитися insta-профіль, створений тиждень або місяць тому? Парою-трійкою фотографій і двома лайками? В цьому випадку доведеться починати розкрутку з самого початку.

Витриманий акаунт вже має історію, контент і якусь «атмосферу». Крім того, він може похвалитися прекрасною статистикою (за умови ефективної роботи попереднього власника сторінки).

Якщо профіль існує давно, і його не забанили за все це час, значить, за цим стоять серйозні люди. Довіра до бренду зростає. Аккаунт Instagram з отлежкой краще сприймається потенційними рекламодавцями і партнерами по бізнесу. Хіба цього мало, щоб зробити остаточні висновки?

Чому не можна змінювати тематику аккаунта в Instagram?

Багато новачків допускають одну і ту ж помилку. Вони купують профілі сторонньої тематики, не бажаючи продовжувати розпочате. Мовляв, нова мітла по-новому мете. Таке мислення рідко виявляється правильним, оскільки передплатники не дурні. Їм не хочеться бачити в розділі «Підписки» ті профілі, які не представляють для них ні найменшого інтересу.

Наприклад, ви купили аккаунт, присвячений здоровому способу життя. На нього підписані багато спортсменів. Далі ви змінюєте тематику і публікуєте контент про популярної музичної групи. Які шанси на те, що передплатники настільки люблять цю групу, що залишаться з вами далі? Шанси дуже малі. Юзери помітять підміну і моментально отпишутся. Вони захочуть очистити новинну стрічку від усього непотрібного.

Шукайте витримані акаунти, тематика яких відповідає вашій діяльності. Тільки так ви зможете отримати швидкий дохід.

Моя довідка - Корисні поради