Старі акаунти Facebook (Фейсбук)

Старі акаунти Facebook (Фейсбук)

Соціальна майданчик Facebook була представлена світу набагато раніше, ніж інші аналогічні проекти. ВКонтакте, Twitter, Однокласники та Instagram – всім їм вже не вдасться закріпити за собою звання першопрохідника, незважаючи на дичайшими популярність цих майданчиків.

Що стосується акаунтів Фейсбук, то вони дуже примхливі. В цій соціальній мережі намагаються створити максимально комфортні умови для роботи. Над безпекою користувачів трудяться не покладаючи рук. Як результат – користувачам запропоновані різноманітні варіації захисту облікового запису.

Facebook вже давно прагне до того, щоб акаунти соціальної майданчики належали тільки реальним людям. У зв’язку з цим була підключена активація профілю через СМС. Система також може запросити запасний e-mail. І якщо це ніяк не дивує звичайної людини, то роботу доведеться несолодко.

Примітно і те, що акаунти Фейсбук можуть відрізнятися. Це залежить від дати реєстрації користувача на майданчику. Які відмінності вони мають? Про це ми поговоримо далі.

Навіщо потрібні старі акаунти Facebook?

«Старим» називається аккаунт, створений понад 12 місяців тому. За такою логікою, акаунти далекого 2005-го року і зовсім є старожилами проекту. У чому перевага таких сторінок на Фейсбук? По-перше, вони неймовірно стабільні. По-друге, вони мають підвищені ліміти на активність в мережі (добова та загальна).

Ці сторінки багаторазово зуміли «довести своє право на спокійне існування, без додаткових підтверджень по СМС та електронною поштою. Їх власники відвідують Фейсбук протягом багатьох років підтримують мінімальну активність і не викликають ніяких підозр.

Коротко про переваги старих записів:

  • Стабільність таких профілів вище в 10-15 разів (у порівнянні з новими записами);
  • Відсутність необхідності підтверджувати свою особу (реальна людина чи ні);
  • Підвищені ліміти (більше повідомлень, додавання в друзі, створення спільнот та інше).

Як застосовувати старі акаунти Facebook?

Стабільний акаунт набагато приємніше використовувати для роботи. Вони практично не підпадають під ризик блокування (за винятком грубих порушень користувача в соціальній мережі). Щоб максимально убезпечити робочий процес на Фейсбук, рекомендується використовувати VPN або проксі.

Якщо не хочете давати зайвих приводів для перевірок, прив’яжіть до особистого аккаунту свій номер мобільного телефону.

Способи застосування:

  • Для бізнесу. Розкрутка бренду, проведення рекламних кампаній та інше;
  • Для спаму. При зловживанні однотипної розсилкою такі акаунти теж блокуються, але набагато пізніше, ніж нові профілі;
  • Для розкрутки в соцмережах.

Вартість старих акаунтів постійно зростає, оскільки їх ключові особливості стають ціннішими з кожним роком. В середньому, за 1 рік ціна збільшується на 400 рублів.

Моя довідка - Корисні поради