Справжній instagram Лізи Кутузової: нові фото і відео співачки в Instagram в 2019 році, біографія, особисте життя, останні новини, вік

Ліза Кутузова – відома в Инстаграме особистість. Вона стала популярною після участі в проекті Дом-2. Якщо ви захочете спостерігати за її життям, підпишіться на сторінку @kutuzovaliza. У стрічці дівчата ви знайдете багато фото, частіше селфи. Передплатників у дівчини більше мільйона, вона активно користується цією соціальною мережею. Ліза Кутузова Instagram поповнює новими фото часто. Якщо ви дивилися телестройку любові на ТНТ, то цю дівчину ви обов’язково згадаєте. Завдяки миловидному вигляду вона швидко запам’ятовувалася телеглядачам.

Біографія

Справжній instagram Лізи Кутузової: нові фото і відео співачки в Instagram в 2019 році, біографія, особисте життя, останні новини, вік

Кутузова Ліза 4 жовтня 1989 р. у Москві, де і живе донині. Біографія дівчата досить цікава. Сім’я у неї хороша – тато, Віктор Здобин, великий бізнесмен. Він приїхав до столиці у 1987, де почав розвивати власну справу. Це дозволило йому забезпечити сім’ї безбідне життя. Мама дівчини не сидить вдома, у неї теж власний бізнес – вона випускає великий модний журнал. З фінансами у цій родині відмінно.

За окончаниишколы батьки Лізи наполягли, щоб вона надходила в Московський Державний Університет. Дівчина вибрала спеціальність «історія», яку закінчила з відзнакою.

Під час навчання Ліза активно вивчала мови, тепер вона вільно спілкується англійською і французькою. В якості подарунка на закінчення університету батьки подарували Кутузової дорогу іномарку Range Rover другого покоління. Сьогодні в її автопарку BMW X6 червоного кольору.

Родина дівчини володіє великим котеджем в районі Рубльовки, куди її батько заборонив приводити друзів з Будинку-2.

За новими фото з Instagram Лізи Кутузової можна зрозуміти, що вона лягла під ніж пластичного хірурга. Телеглядачі вважають, що у Лізи приваблива зовнішність. У неї були такі операції:

 • Збільшення губ.
 • Зміна скул особи.
 • Збільшення грудей.

Сама Ліза активно стежить за фігурою: правильно харчується, регулярно відвідує тренажерний зал. Вона регулярно постить знімки в Инстаграме про досягнення. Не можна сказати, що операції изуродывали дівчину – вона залишилася привабливою, миловидної. У 2015 її запросили вести модну програму, ніж вона активно займалася кілька місяців.

На Будинок-2 Єлизавета потрапила випадково. Її запросили на територію 28 квітня 2011. Потрапила вона туди після початку співжиття з Олексієм Самсоновым. Жити з ним було важко – хлопець ревнував її, міг вдарити. Подібне не влаштувало Кутузову, з-за чого вона втекла на Галявину, де її очікував Кузін. Хлопець не особливо намагався завоювати її серце, він просто вів себе гідно Самсонова. Дівчина робила все можливе, щоб подружитися з сином обранця. Молоді наприкінці 2011 вирішили покинути проект, деякий час жили разом. Зберегти стосунки їм не вдалося.

У офіційному сайті Instagram Лізи Кутузової залишилися фото, де вона разом з рідним братом Тіматі Артемом Юнусовым. Вони зустрічалися недовго, але досі добре спілкуються.

Повернутися на периметр вона вирішила на запрошення Микити Кузнєцова. З 30 листопада 2013 вона знову увійшла на периметр. Хлопцеві дівчина сподобалася – він відмовився від Тетяни Поп. Кутузова швидко відшила хлопця, сказала, що деякий час хоче побути одна.

Через кілька місяців кордону дівчата стерлися, молоді заявили, що тепер вони разом. Всі порушили плітки Богдана Ленчука: він розповів, що у нього був секс з Лізою до проекту в її квартирі. Організатори вирішили перевірити його слова на спеціальному апараті – він показав, що хлопець не бреше. З-за цього Кутузової довелося тимчасово вийти за територію. Дівчина Богдана розлютилася на нього і зробила все можливе, щоб він пішов. Так і сталося – вона створила проти нього коаліцію. Спільними зусиллями його прибрали з проекту, він не повернувся на нього і зник з телеекранів, назавжди.

Після повернення Кутузова почала дружити з Кирилюк – колишньою дівчиною Богдана. Тетяна розуміла, що Ліза робила це не зі зла, вони здружилися. Конфлікти у Єлизавети були з Еліною Корякіної – ще однією представницею золотої молоді. Вони регулярно лаялися, їх навіть відправляли в ізолятор.

У хороших зв’язках Кутузова залишилася з Васильєвої Ольгою. Вона підтримує її у всіх починаннях, вони регулярно зустрічаються.

Особисте життя

Справжній instagram Лізи Кутузової: нові фото і відео співачки в Instagram в 2019 році, біографія, особисте життя, останні новини, вік

Якщо зайти на офіційний сайт Instagram Єлизавети Кутузової, можна зрозуміти, що з особистим життям у неї все в порядку. Зараз вона заміжня, виховує 2 дітей юний вік. Потрапити на проект їй вдалося завдяки Олексію Самсонову, який привів її на територію восени 2011. Учасники шоу чули про неї, адже Льоша багато разів розповідав про обраниці, говорив, що вона весела і багата. Батьки Кутузової забороняли їй йти на шоу, їм не потрібна гласність. Ліза зробила так, як вважала за потрібне.

Щоб завоювати серце дівчини, Олексій здійснював безліч сміливих вчинків. Він неодноразово влаштовував романтичні посиденьки на даху, дарував їй величезні букети квітів. Ліза запропонувала йому приїхати, на що він відреагував позитивно. Спільне життя пари тривала недовго – всього тиждень. Самсонов виявився неврівноваженим людина, яка постійно скандалив. Єлизавета вирішила, що їм потрібно розлучитися – і продовжила шукати справжню любов. Будинок-2 став для неї хорошим стартом у світі медіа.

 • Батьки дівчини позитивно оцінили рішення розлучитися з Олексієм, за що подарували їй новий автомобіль.
 • Ліза не кинула спроби шукати любов на проекті – вона вирішила відвідати Галявину, де її підхопив Женя Кузин.
 • Олексій намагався повернути відносини з дівчиною, але всі його спроби були марними.
 • У 2011 Кузін покинув будівництво з незалежних від нього причин. Кутузова пішла разом з ним, щоб продовжити спільне проживання в реальному світі.
 • Любов між Лізою і Женею складна, пара кілька разів сходилася і розлучалася.
 • Вони вирішили повернутися на проект, щоб владнати непорозуміння.
 • Все зіпсував Богдан Лінчук – він заявив, що він був на московській квартирі дівчини, де вони пристрасно займалися сексом. Про це дізналися всі, Ліза знову пішла з проекту.
 • Щоб підтвердити, правду чи ні сказав Богдан, його відправили на дослідження. Апарат сказав, що він не бреше.
 • Через правди Ленчука кинула Тетяна Кирилюк. Велика образа змусила дівчину ополчить проти нього весь проект, зібрана коаліція швидко відправила хлопця додому.
 • Батько Єлизавети дізнався, що сталося на квартирі, яку він подарував доньці. З-за цього він заборонив їй кого-небудь приводити туди.
 • В Instagram Кутузова Ліза kutuzovaliza розмістила знімок, що хоче повернутися на проект. Організатори її покликали, відразу заселили в загальну кімнату.
 • У неї відразу зав’язався роман з Микитою Кузнєцовим. Він підтримував її, постійно влаштовував сюрпризи.
 • Після повернення на проект дівчина почала дружити з Тетяною Кирилюк, колишньої коханої Богдана. У дівчини не залишилося ніяких образ, вони спілкуються досі.
 • З Еліною Корякіної у Кутузової були конфлікти, вони постійно сварилися і скандалили.
 • Красиве початок відносин не допомогло Лізі і Микиті швидко остудили запал. Вони переїхали у ВІП-кімнату для двох, але вона їм не потрібна була. Вони жили як сусіди. Пара вирішила роз’їхатися, повернутися до звичайного життя. Вони періодично розходились і сходились, але нічим це не закінчилося. На сайті ТНТ висять нові фото дівчини.

Ліза Кутузова діти

Лізі Кутузової 35 років, але у неї вже 2 дітей. Всі вони від Ростислава Пирогова, законного чоловіка. Перша дитина з’явилася на світ у квітні 2015. Ліза Кутузова народила другу дитину навесні 2017. Це був син – хлопчик вагою 3.5 кілограма. Батьки раді цій події, бабуся з дідусем подарували мамі новий автомобіль.

Багато хто запитував, як вона народила другу дитину, чи буде вона продовжувати це. Дівчина усміхнулася і ніяк не відповіла.

Справжній instagram Лізи Кутузової: нові фото і відео співачки в Instagram в 2019 році, біографія, особисте життя, останні новини, вік

Єлизавета Кутузова вийшла заміж – весільні фото

Будівництво любові не допомогла знайти на проекті людину, з якою б Ліза продовжила будувати відносини поза периметром не вдалося. По догляду з Дому-2 дівчина вийшла заміж за співака RostisLove – Ростислава Пирогова. Молоді зустрічалися рік, перш ніж віднести заяву в ЗАГС. Молодих розписали в Коломенському Загсі 23 квітня. Захід було пишним, організацію взяла на себе мама нареченої. Її чоловік неодноразово заявляв, що безмірно поважає батьків дівчини.

Пара живе щасливо. Чоловік дівчата регулярно завалює її величезними букетами квітів. Вони часто бувають за кордоном, все спільне час проводять разом. У пари вже 2 дітей, але Ростислав заявив, що хоче дуже велику родину.

Офіційний instagram Єлизавети Кутузової

Фото Лізи Кутузової з Дому-2 можна подивитися на її офіційній сторінці в Инстаграме. Дівчина постійно розміщує нові знімки і відео, вона веде активне соціальне життя. Якщо хочете залишатися в курсі останніх новин, обов’язково підпишіться на неї. На сьогодні у Лізи 800 тисяч передплатників. Аудиторія постійно зростає, передбачається, що до кінця року вона перетне рубіж в 1 мільйон.

Моя довідка - Корисні поради