Способи знайти аккаунт в Instagram. Пошук людей без реєстрації

Хоча Instagram зараз і налічує більше мільярда зареєстрованих користувачів, далеко не у всіх є обліковий запис. Але іноді потрібно знайти запис тієї чи іншої людини. Як це зробити в Instagram? Пошук людей без реєстрації, можливий? Не хочемо вас засмучувати, але в 30 жовтня Insta викотила чергове оновлення, яке не сподобається користувачам без аккаунта. Так-так, соціальна мережа тепер не дає можливості переглядати через браузер аккаунт без реєстрації. Бісить, чи не правда?

Виглядає це наступним чином: ви відкриваєте будь-яку сторінку в Инстаграме, скролите її кілька секунд, а потім спливає банер з пропозицією увійти в обліковий запис або зареєструватися.

Способи знайти аккаунт в Instagram. Пошук людей без реєстрації

Але я знайшла дуже простий спосіб позбутися від цього обмеження. Просто клікаєте на хрестик справа, або якщо спливаюче вікно можна закрити – оновіть сторінку. А тепер переходимо до найцікавішого.

Як потрапити на сайт і не реєструватися?

В першу чергу Instagram був створений для мобільних пристроїв. Тому функціонал браузерної версії вкрай обмежений. Але можливість подивитися будь-чию сторінку без облікового запису, є як на мобільному пристрої, так і через комп’ютер.

Але є одне «але»: головна у вас не відкриється, ні в якому разі. Тобто, ви можете знайти профіль, наприклад, через пошуковий рядок, і відкрити її. Далі ви можете робити майже що завгодно: шукати когось або хештегі, переглядати коментарі, дивитися сторінки коментаторів. Однак ви зможете залишати коментарі і ставити лайки тільки після реєстрації, думаю, це отже зрозуміло.

Способи знайти аккаунт в Instagram. Пошук людей без реєстрації

Способи знайти в Instagram людини без реєстрації

Перейдемо до конкретних способів знайти що-небудь. У пунктах мається на увазі, що ми вже відкрили сайт, наприклад, ввівши в пошуковику «Бібер Instagram» і перейшли на посилання в Инсту.

Важливо! Без реєстрації можна знайти в профіль, якщо сторінка не закрита.

Через рядок пошуку

В браузерній версії доступна звичайна рядок пошуку. Можете спробувати пошук по імені та прізвища. Або, якщо знаєте, як людина називає себе в соціальній мережі, введіть його псевдонім.

Способи знайти аккаунт в Instagram. Пошук людей без реєстрації

Хештегі і геотеги

Багато людей з великою аудиторією вводять в ужиток власний хештег. Можна використовувати його там же, в пошуковому рядку. Якщо вам потрібен профіль якого-небудь закладу, можете спробувати геоположення. Його також часто використовують для оформлення публікацій у комерційних акках.

Способи знайти аккаунт в Instagram. Пошук людей без реєстрації

Ім’я або нік користувача

Якщо ви знаєте нік, все ще простіше. Вам не потрібно нікого шукати. Просто допишіть нікнейм в засланні «Instagram.com/» і вставити в поле з адресою. Достатньо перейти по посиланню.

Загальні знайомі

Якщо у вас є посилання на акк когось із загальних знайомих, ви можете подивитися підписки або передплатників цієї людини і знайти потрібну сторінку безкоштовно, без реєстрації та СМС.

Інші соцмережі і т. д.

Посилання на акк можна знайти де завгодно. Люди для розкрутки поширюють її скрізь, де можуть. Тому можна, наприклад, подивитися у Вконтакті в спеціальному полі з контактами. Якщо така є, просто клікніть по ній і вуа-ля!

Способи знайти аккаунт в Instagram. Пошук людей без реєстрації

Підбірка сервісів для спрощеного пошуку користувачів Instagram

Як ми вже зрозуміли, знайти людину у Инстаграме можна без реєстрації. Але спеціальних сервісів для цього не існує. Тому нам доведеться хитрувати і вивертатися.

Ось які інструменти можуть нам допомогти:

  1. Каталоги блогерів і біржі реклами. Якщо вам потрібен якийсь блогер, швидше за все такі інструменти для заробітку зможуть вам допомогти. Наприклад, Inblogs.ru. тут же можна, якщо хочете, подивитися приблизну вартість рекламного посту.
    Способи знайти аккаунт в Instagram. Пошук людей без реєстрації
  2. Парсер. Можна дуже чітко налаштувати фільтр, щоб програма видала вам лише тих людей, що підходять під ваші критерії, а потім вже серед результатів пошукати потрібний профіль. Придатний сервіс – Зенграм парсер. Він платний.
    Способи знайти аккаунт в Instagram. Пошук людей без реєстрації
  3. Також можна спробувати пошукати по хэштегам. Для цього існують спеціальні сайти. Наприклад, Hashtags.

В Instagram пошук людей без реєстрації можливий. Більше того, він, по суті, нічим не обмежений. Інша справа, що цей функціонал соціальної мережі у принципі не дуже добре розвинений. Як звикли користувачі ВКонтакте? Місто, стать, вік, школа, університет – все це можна налаштувати. Зручна фільтрація дозволяє, при проявляении дедукції, натрапити хоч на свого двоюрідного діда, який загубився у війну. А в Инстаграме доводиться більше хитрувати і обходити обмеження, накладені на нас сервісом.

Запитання наших читачів

Способи знайти аккаунт в Instagram. Пошук людей без реєстрації#1. Як знайти людину в Инстаграме знаючи старий нік?

На жаль, старий нік не дає ніяких переваг. Подумайте, може у вас є спільні знайомі? Спробуйте знайти людину через підписки або передплатників спільних друзів.

Способи знайти аккаунт в Instagram. Пошук людей без реєстрації#2. Як можна знайти людину в Instagram по email або номером телефону?

Якщо при реєстрації в інших соцмережах ви використовували ті ж облікові дані, то до вас підтягнуться рекомендовані друзі з інших соціалок. А окремого пошуку за адресою електронної пошти у Инстаграме немає.

Способи знайти аккаунт в Instagram. Пошук людей без реєстрації#3. Можна використовувати сторонні сервіси, щоб полегшити пошук потрібної людини?

Спеціальних сайтів для цього немає, доведеться хитрувати. З усіх варіантів, які приходять мені в голову, парсери. Вони найкраще для цього підходять. Використовуйте Зенграм.

Якщо тобі потрібна допомога в пошуку людини — напиши нам у коментарях. А також дивись корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради