Способи, як в Инстаграме обрізати відео на смартфоні

У відео часто можна показати більше всього цікавого, тому не використовувати такий інструмент просто не можна. Інакше ваш профіль не тільки сповільниться у розвитку, але і може втратити передплатників.

Щоб цього уникнути, можна записувати цікаві або смішні ролики, ділитися емоціями, робити майстер-класи, показувати те, що сталося з вами за день і так далі. Можна навіть показувати якісь свої особливі таланти. Наприклад, співати або виконувати акробатичні трюки.

Способи, як в Инстаграме обрізати відео на смартфоні

Звичайно, запис часто займає багато часу, а іноді там є не тільки потрібні частини, але і щось зайве. Наприклад, ви зробили кілька дублів, щоб правильно вимовити фразу або речення.

Ще потрібно буде підігнати дозвіл під розмір посту. Краще всього, якщо ви запишете потрібну подію відразу під час публікації, тобто викладіть прямий ефір. але така можливість є не у всіх, тому що хтось хоче поділитися старим роликом.

Або ж ви заздалегідь відзняли і змонтували щось круте, а потім вирішили, що від деяких частин краще відмовитися. Тому в цій статті ми розберемо, як в Инстаграме обрізати відео.

Як обрізати відео стандартно в додатку?

Якщо ви збираєтеся знімати через додаток, то воно саме обріже його так, як це потрібно. При цьому потрібно пам’ятати, що обмеження на тривалість роликів – 15 секунд. Також в цьому режимі є дуже корисна можливість – стабілізація. Тобто рух зображення буде плавним, навіть якщо у вас тремтять руки.

Якщо ж ви завантажуєте вже знятий файл, то його можна буде обрізати, накладати фільтри, укоротити і так далі. Для цього потрібно вибрати файл, а потім на повзунку вказати початок і кінець обрізаного ролика і його дозвіл. Там же можна буде накласти фільтри. Вони, до речі, використовуються ті ж, що і для фотографій. Далі можна буде написати підпис і опублікувати ролик.

Читайте також:
Гіф (GIF) в Instagram

Способи, як в Инстаграме обрізати відео на смартфоні

Це оптимальний варіант, якщо ви не хочете завантажувати додаткові програми або робити це онлайн. Просто скористайтеся стандартними функціями.

Як обрізати відео на Айфоне в стандартній відеогалереї?

На iPhone можна робити це без яких-небудь сторонніх рішень. Для цього потрібно знайти в галереї розділ «Відео» і вибрати потрібний ролик. Вгорі з’явиться тимчасова шкала зі стрілочками з боків.

Способи, як в Инстаграме обрізати відео на смартфоні

Ці стрілочки можна рухати, щоб вказати початок і кінець ролика. Потім потрібно натиснути «Обрізати». Досить простий спосіб.

Програми для обрізки відео для Instagram

Крім звичайних рішень, є ще і різні програми. Вони володіють розширеним функціоналом, тому ви можете не тільки прибрати початок і кінець, але і вирізати частина з середини. Також ви можете накладати фільтри, текст, спецефекти, інші зображення і так далі. Залежить від функціонала додатка і ваших навичок монтажу.

Ось невеликий список таких програм:

  • NoCrop. Допомагає зберегти початкові пропорції. Тобто додати з боків або зверху і знизу додатково простір, щоб зберегти форму, в якій файл записувався.
  • InstaSquerer. Та суть, що і у попереднього варіанту, але трохи інша.
  • AndroVid. Повноцінне рішення для створення професійних роликів. Підтримується формат FullHD.

Способи, як в Инстаграме обрізати відео на смартфоні

  • WeVideo. Повністю російське додаток з можливістю записувати звук з мікрофону.

Є й інші аналогічні рішення. Але пам’ятайте, що краще вибирати додатки з високим рейтингом і позитивними відгуками.

Висновок

Спробуйте експериментувати зі зйомками. Знайдіть формат, який сподобається вашій аудиторії і постарайтеся публікувати такі ролики частіше. Це хороший інструмент не тільки для утримання, але і для збільшення числа передплатників.

Крім того, такий контент має великий вовлекающим ефектом, тому їх можна використовувати, щоб розворушити людей.

Ще одна цікава фішка – “бумеранг” для Instagram.

Читайте також:
Способи просування в Инстаграме: SFS

Моя довідка - Корисні поради