Способи, як накласти музику на відео в Инстаграме

У боротьбі за увагу передплатників всі засоби хороші. Зрозуміло, не беремо в розрахунок заборонений контент. Мова йде про милих, веселих і добрих відеороликах, яких так любить публіка Инстаграма. У даному матеріалі мова піде про те, як піднести свій ролик так, щоб він максимально чітко відбився у свідомості публіки.

Соціальні мережі породили масу цікавих явищ. Одне з них – величезні можливості для творчих людей і підприємців. Перша категорія знайшла відмінне поле для самореалізації, друга – аудиторію для розвитку бізнесу. В результаті склалася система правил і інструкцій, дотримуючись яких кожен може наблизитися до їх успіху. Ці правила прості, але ефект від них суттєвий.

Способи, як накласти музику на відео в Инстаграме

Як додати музику на відео в Instagram?

В інтерфейсі самого Instagram немає такої опції. Програми з аналогічними функціями слід встановити з Google Play або App Store. В процесі пошуку можна переконатися, що програм такого призначення безліч. Наприклад:

  • Repla
  • KineMaster
  • ACtionMovie
  • Background Music For Video
  • Insta Video Mixer
  • VideoShow та інші

Всі програми працюють за єдиним принципом: мають відеоредактор, який допоможе вбудувати в готове відео відрізок з mp3 файлу. Музика завантажується з пам’яті телефону. І взагалі весь процес відбувається не в Инстаграме, а в телефоні. Тобто, спочатку потрібно підготувати відеофайл і потім завантажити в віконце користувача. Після того як редагування завершено, не забудьте зберегти файл.

Враховуючи той факт, що тривалість відеоконтенту в Инстаграме обмежена 1 хвилиною, така ж буде і тривалість вашого шедевра. Музику потрібно заздалегідь прослухати і відзначити відрізок для вставки.

Як накласти музику на комп’ютері?

Інтерфейс Инстаграма розрахований виключно на мобільний користування. Про це говорить скромний набір функціоналу. Але тих, хто просуває свій бізнес, це питання не повинен обтяжувати. На допомогу приходять додатки.

Слід зазначити, що файл, підготовлений на комп’ютері, буде відрізнятися більш високою якістю. Існуючі програмні рішення задовольняють всім запитам користувача, для якого актуальне питання про те, як накласти музику на відео в Инстаграме. Приклади:

  • Movavie Video Editor
  • CyberLink Power
  • Adobe Premiere
  • І навіть Windows Live

Розглянемо спосіб з Windows Live. Після запуску необхідно завантажити відео у віконце програми. Для цього вибираємо піктограму зверху «Додати відео і фотографії».

Способи, як накласти музику на відео в Инстаграме

Потім потрібно натиснути на кнопку зі знаком ноти зверху віконця – «Додати музику».

Способи, як накласти музику на відео в Инстаграме

На екрані з’явиться стрічка з раскадрованным відео і музикою. Залишилося тільки за допомогою повзунка налаштувати їх. Це робиться двома натисканнями файлів і вибором початкової і кінцевої точки. При необхідності можна відрегулювати гучність.

Способи, як накласти музику на відео в Инстаграме

Примітно, що програма має функцію збереження з урахуванням пристроїв. Можна задати параметри iPhona або іншого мобільного гаджета. Потім необхідно експортувати готовий відео файл на вибране місце. Але на цьому питання про те, як зробити відео в Инстаграме з музикою ще не закритий. З комп’ютера безпосередньо завантажити відео в Instagram не вийде. Потрібно буде або встановити додатковий додаток для комп’ютера RuInsta або відправити файл на телефон і звідти завантажити в Instagram. Це вже справа вибору. Детально про це читайте у спеціальному матеріалі про завантаження відео з ПК.

Висновок

Даний огляд наведено лише як приклад. Програма або програма можуть бути будь-якими, але мета одна – піднести контент в найкращому вигляді. Проводите презентацію товару або огляду новинок – нехай буде приємний музичний фон. Потрібно застосовувати всі способи, які допоможуть проникнути глибоко в душу і свідомість передплатників. А сухими словами тут не обійтися. Люди нескінченну кількість разів краще сприймають інформацію через очі і слух.

Про це добре знають фахівці. До речі, про фахівців. По мірі розвитку бізнесу потрібно подбати про те, щоб на нього почали працювати фахівці. По-перше, це надійно. По-друге, це правильно, так як вони роблять цю роботу, в даному випадку SMM-просування вашого бізнесу, день від дня впродовж років. Мають спеціальний інструментарій, досвід і знання.

Ось їх список: Bosslike, Likemania, Doinsta, Pamagram або Zengram. Кожен з них має свої фішки. Ознайомитися з ними докладно і вибрати підходяще – прерогатива керівника. А щоб вибрати найбільш підходящий – ознайомтеся з оглядом кращих сервісів для розкрутки Инстаграма на сьогоднішній день.

Моя довідка - Корисні поради