Способи додати в Instagram відео з ВК: добірка сервісів

Важко уявити собі людини, у якого немає аккаунта в соціальних мережах. Трохи легше можна уявити того, у кого тільки один профіль в інтернеті. Проте, ведення декількох сторінок вимагає дещо більше часу. Тому важливим є питання про те, як завантажити в Instagram відео з ВК.

3 ситуації, коли потрібно відео з ВК завантажити в Instagram

Видеофункционал ВКонтакте і Инстаграма дуже різниться, як по тривалості, так і за можливостями. В яких взагалі ситуаціях варто публікувати один і той самий ролик і там, і там? Я можу представити три:

 1. Ви проводите розіграш, і повідомити потрібно як передплатників з фотосети, так і з ВК. У такому випадку, чим більше учасників, які виконали ваші умови, тим краще пройде гів.
  Способи додати в Instagram відео з ВК: добірка сервісів
 2. Вам потрібно привернути увагу передплатників однієї соціальної мережі до іншої. Це – запорука успішного просування. Можна «паразитувати» одним розкрученим профілем на іншому.
 3. У вас є якесь важливе оголошення для всіх своїх передплатників. Це може бути, наприклад, повідомлення про те, що ви пропадете на якийсь час. В такому випадку додати однаковий ролик в обидва облікового запису буде найпростіше.

Як завантажити ролик з ВК в Instagram?

Пройшли часи, коли між VK і Instagram не було ніякого зв’язку. Зараз не потрібно ніяких «милиць», щоб організувати кросспостінг. Однак, він працює тільки в одну сторону. Ви можете легко викласти фотографію з поста в Інсте на стіну або в альбом в Контакт. Однак, з синього сервісу в фотосеть ви ні фото, ні, тим більше, відео завантажити стандартними інструментами не зможете. Але в інтернеті є варіанти, які ніби зможуть нам допомогти. Реально вони працюють?

Читайте також:
Як видалити фото в Инстаграме - в профілі і на аватарці

Сервіси, які автоматизують перенесення відео з ВК в Instagram

Як я вже писала вище, автоматизувати нашу задачу неможливо. Як відео з ВК викласти в Instagram в автоматичному режимі в такому випадку? Деякі сервіси пропонують такий функціонал. Чи реальний він? На жаль, немає.

Способи додати в Instagram відео з ВК: добірка сервісів

Жоден сайт не може допомогти в даному випадку, і, щоб опублікувати в Instagram відео з ВК, вам доведеться робити це вручну, або скористатися одним з інструментів автопостинга для декількох соціальних мереж. Якщо ж якийсь із сайтів переконує вас в реальності цієї задачі, знайте, це – шахраї, які хочуть отримати ваші гроші.

Сервіси автопостинга в кілька соцмереж

Перейдемо до нашого єдиного порятунку – інструментів автопостинга. Але механізм їх роботи дещо не такий, як ми могли б подумати. Публікацію ви створюєте не в Інсте або Контакті, а на самому сайті. Той же у свою чергу викладає її в задану соціальну мережу в потрібний час. Проблема в тому, що вам потрібно залишати свої логіни і паролі, щоб все працювало. Тому ви повинні бути обережні у виборі відповідного варіанту.

Я можу дати вам кілька наступних варіантів:

 

 1. SMMplanner. Підтримує безліч соціальних мереж і володіє зручним інтерфейсом. Є зручне відображення календаря. Його можна назвати умовно безкоштовним – спочатку вам видається 100 постів, які ви можете витратити хоч відразу. Потім, кожен місяць, баланс досягає до 50. При бажанні можна купити безліміт на місяць. Один обійдеться в 130 рублів, три – 320. Логічно, що один безліміт на одну сторінку.
  Способи додати в Instagram відео з ВК: добірка сервісів
 2. Parasitelab. Тут можна підключити як сторінку ВК, так і паблік. Створення публікації дуже просте. Крім того, є інструменти аналітики і спілкування в директе. Так що, це буде особливо корисно тим, хто воліє використовувати комп’ютер для Инсты, адже стандартний браузерний функціонал соцмережі залишає бажати кращого. Безкоштовно ви можете використовувати сайт тільки сім днів. Вартість потрібного нам тарифу становить 699 рублів.
  Способи додати в Instagram відео з ВК: добірка сервісів
 3. Seolit. На цьому інструменті можна створити окремий проект, в який ви додаєте потрібні профілі і налаштовуєте автопост. Є можливість додавання автокартинки, яка буде викладатися, якщо ви зображення не прикріпили. Також можете додавати водяні знаки і створювати шаблони. Коштує це задоволення 400 рублів на місяць, але будь-яка з обраних платіжних систем візьме з вас ще й комісію.
  Способи додати в Instagram відео з ВК: добірка сервісів

До речі, мало не забула, раніше я користувалася сервісом Postingram, коли вела свій паблік. Сайт був дуже зручний і заточений тільки під Инсту. Подумки я можу поставити його навіть на 1 місце, але я не знаю, чи він працює до цих пір. Так що перевіряйте вже самі.

Способи додати в Instagram відео з ВК: добірка сервісів

Як завантажити в Instagram відео з Контакту? На жаль, відповідного вбудованого функціоналу тут немає. Так що, варіанти два: робити це вручну або використовувати спеціальні інструменти автопостинга. Але механізм роботи там трохи не такий. Такі сайти – посередники між вами і соціальними акаунтами. Корисною плюшки є те, що ви можете створити розклад і забути про ведення профілів на найближчий місяць.

Читайте також:
Як вивести сторінку з бана на Фейсбук

Запитання наших читачів

Способи додати в Instagram відео з ВК: добірка сервісів#1. Чому ми не можемо з допомогою зв’язку Инсты і ВК налаштувати автопостинг відеороликів?

Ця зв’язок така, що ви можете лише автоматично публікувати фотки з фотосети. Інших варіантів немає – тільки зображення з Инсты в Контакт, не більше.

Способи додати в Instagram відео з ВК: добірка сервісів#2. У яких ще випадках допоможуть сервіси автопостинга?

Зазвичай вони сусідять з функціоналом створення розкладів. Тому, сплативши функціонал, ви можете забути про ведення акка надовго.

Способи додати в Instagram відео з ВК: добірка сервісів#3. Варто використовувати такі інструменти?

Однозначно, варто. Ви можете значно спростити собі роботу навіть у тому випадку, якщо такий інструмент вам потрібен тільки для одного профілю.

Щоб задати питання або висловити думку — пишіть у коментарях. А також дивіться корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради