SMM просування — Instagram (Instagram)

SMM просування — Instagram (Instagram)

Чому активність в Instagram так повільно зростає? Адже ви наповнюєте сторінку крутим контентом, використовуєте тематичні мітки, придумуєте унікальні тексти. Ви відстежуєте нововведення, і застосовуєте корисні інструменти для роботи в соціальній мережі. Так і з власною аудиторією давно на «ти»… а передплатники все не приходять і не приходять.

Причина досить проста: ви не заявили про себе – користувачі не бачать ваш профіль. І в цьому випадку вже неважливо, наскільки ідеальний і корисний публікується контент. Щоб вирішити цю проблемку, розглянемо методи просування сторінок Instagram.

Просування в Instagram за допомогою масових взаємодій

Якщо говорити звичайною людською мовою, це називається «лайки за лайки» і «коментарі за коментарі». Те ж саме стосується взаємних підписок і репостов. Цей метод знайомий практично кожному новачкові в соціальній мережі. Однак його можна використати і для просування комерційної сторінки. Тобто, ви проробляєте ряд простих дій в надії на взаємний відгук користувачів. Відсоток ефективності даного методу визначити складно, але в деяких випадках він дає гарні результати.

SMM просування — Instagram (Instagram)

Для цього можна використовувати ручний спосіб масслайкинга. Звичайно ж, якщо у вас є вагон вільного часу та ентузіазму. Зумієте лайкати сотні акаунтів в день? Важливо розуміти, що швидко це не робиться. До того ж, при неакуратності, можна заробити тимчасовий бан за підозрілу активність у соціальній мережі. Виконувати ті чи інші дії слід з природною швидкістю, інакше проблеми вам забезпечені. Ліміт становить 29 взаємодій в годину. Перевищувати цей показник не варто.

Порівняно більшу ефективність принесе використання спеціальних сервісів. Вони дозволяють автоматизувати весь процес роботи. Для цієї мети ідеально підійде сервіс під назвою CashBox.ru.

Ви повинні заздалегідь визначити свою цільову аудиторію. Підписуватися на всіх користувачів поспіль – не найкраще рішення. Перед цим треба проаналізувати зацікавив аккаунт на предмет фоловерів. Якщо на сторінку підписані люди, яких ви хотіли б бачити у себе, то все чудово. Можна сміливо діяти і чекати результату! А якщо ні, то навіщо витрачати час або гроші даремно?

Наведемо приклад: якщо вам необхідно просунути комерційний профіль, присвячений виготовлення дизайнерських речей, ви повинні шукати конкретні сторінки у соціальній мережі Instagram. Це можуть бути інші початківці/успішні дизайнери, творчі студії, блоги по ремонтним роботам, вінтажні бутіки і багато іншого.

Якщо відповідних сторінок багато, рекомендується застосовувати масслайкинг. Массфолловинг змусить вас щодня підписуватися і відписуватись від користувачів (від юзерів, які не побажали відповісти взаємністю). Найчастіше цими людьми є власники рекламних акаунтів. Можна відразу обходити їх стороною. Як розпізнати? Дуже просто! Це профілі без аватарок, бізнес-акаунти або сторінки з посиланням на профіль. При дотриманні таких простих правил ефект не змусить себе довго чекати.

Просування в Instagram через Facebook

Щоб застосувати цей спосіб просування сторінки, необхідно бути на «ти» з налаштуваннями реклами в соціальній мережі Фейсбук. Далі знадобиться прив’язка інста профілю до рекламного аккаунту.

Для цього відвідайте налаштування Бізнес-менеджера і додайте потрібний профіль.

План дій:

 • Вибір цільової аудиторії;
 • Складання бюджету;
 • Створення грамотного і привабливого оголошення.
 • Рекламна публікація з’явиться в стрічці новин Instagram. Що стосується вартості цієї послуги, то ціна за абонента (або клік на сайт) залежить від декількох факторів:

  • Вибрані налаштування;
  • Якість розміщеного оголошення.

  У будь-якому випадку це коштує дорожче, ніж автоматизований масслайкинг. Вибір залишається тільки за вами!

  Конкурси в Инстаграме

  Соціальна мережа Instagram дає можливість проводити різні конкурси в мережі. Таким чином, можна отримати певну кількість згадок про вашому профілі (якщо це обумовлено правилами). Ці згадки лайкають друзі ваших нових передплатників. Відповідно, охоплення аудиторії зростає. Ефективність у цьому випадку підрахувати складно, але фолловери обов’язково додається.

  Порада: детально продумайте умови вашого конкурсу. Не позбавляйте себе власної вигоди. А інакше, навіщо це все затівати? Якщо правила конкурсу не будуть містити конкретики, ви ризикуєте набрати дуже багато «халявщиків». Також рекомендується робити анонси майбутніх конкурсів. Нехай про них знають заздалегідь.

  Закупівля постів на інших майданчиках/робота з лідерами думок

  Щоб привернути увагу до особистого профілю можна опублікувати пост на сторонньої майданчику. Розглянемо можливі способи розміщення:

  • Пряма домовленість з адміністратором сторінки. Всі хвилюючі питання вирішуються шляхом листування в Direct. Ви можете співпрацювати з звичайним користувачам, у яких є багато живих передплатників, або відразу звернутися до популярним блогерам.
  • Використання спеціальних бірж (наприклад, Plibber або Sociate). Працюючи з ними, ви можете публікувати пости у всіх популярних соціальних мережах.

  Який спосіб вибрати? Це залежить від ваших фінансових можливостей. Другий метод передбачає додаткову оплату комісійних. Домовитися з власником аккаунта безпосередньо вийде набагато дешевше.

  Де розміщувати публікації

  Помилково вважати, що вибір відповідної сторінки здійснюється за принципом «пальцем в небо». Тобто, будь рендомний профіль з великою кількістю фоловерів – гарант успіху. Але все не так просто. Ви можете заплатити чималі гроші за мізерний результат, який того не варто.

  Вибраний профіль повинен відповідати портрета ЦА. Зверніть увагу на географію, вік, інтереси та інші характеристики фоловерів. Навряд чи шанувальникам крутих тревел-блогерів будуть цікаві підгузники для дітей з Тюмені. Використовуйте спеціальні сервіси для перегляду детальної статистики профілю. Порівняйте кілька акаунтів. Можливо, у вашому випадку буде вигідніше розмістити 2 оголошення на сторінках з меншою аудиторією, ніж 1 посада на популярному обліковому записі.

  SMM просування — Instagram (Instagram)

  Уважно перегляньте контент на сторінках. Часто трапляється так, що фолловери не проявляють активності навіть під «рідним контентом». Що вже говорити про рекламних постах? Ви ризикуєте не отримати потрібний відгук користувачів. Цей показник також важливо враховувати при виборі облікового запису. Шукайте «живі» співтовариства. В ідеалі перевірте сторінку на ботів.

  Час публікації

  Ще один важливий момент, який впливає на відгук аудиторії. Що можна чекати від людей, якщо пост розміщений пізнім п’ятничним ввечері? Швидше за все, у них знайдуться справи цікавіше, ніж сидіти в Instagram за переглядом рекламних публікацій.

  SMM просування — Instagram (Instagram)

  Наведемо приклад: рекламуючи товари для дітей, потрібно розуміти, в який час молоді мами можуть витратити час на соціальні мережі. Зазвичай це обідні години або період, після якого діти вже сплять. Якщо розмістити пост рано вранці, результат може виявитися плачевним. Витрачених грошей вам ніхто не поверне, а потенційних клієнтів не додасться.

  Зверніть увагу на частоту публікацій в обраному профілі. Популярні акаунти можуть додавати новий матеріал занадто часто. Відповідно, ваш зоряний час закінчиться дуже швидко.

  Публікація зрушиться в стрічці і вже не зможе залучити 100% уваги передплатників на сторінці.

  Висновки

  SMM в Instagram полягає в декількох методах. Можливі варіанти: масовий лайкинг/фоловінг, просування через Facebook, конкурси в Instagram, закупівля постів на сторонніх майданчиках.

  Одного лише смм для здобуття великої аудиторії недостатньо. Частина ваших фоловерів благополучно зникне вже через кілька днів. Щоб не допустити тотальної втрати передплатників, необхідно регулярно балувати їх цікавим та якісним контентом.

  Моя довідка - Корисні поради