Смайли для Instagram: як їх ставити з комп’ютера і телефону безкоштовно в історії

Виражати почуття і емоції картинками набагато простіше, ніж словами, і тому ці жовті личка так подобаються інтернет-користувачам. Використовуються смайлики в «Instagram», соцмережах, електронних листах, з’являються в рекламі, на одязі і стають буквально міжнародною мовою. Але якщо в більшості додатків написати емодзі просто, з першою платформою у багатьох виникають проблеми. Ставити эмотиконки в ІГ ніби дано лише обраним, і сьогодні розповідаємо, як потрапити в цей таємний коло.

Як ставити смайлики в Инстаграме

Платформа дозволяє використовувати мордочки практично в будь-якому з існуючих полів для тексту. Відповідні є:

 • підписи до фото. Зробіть эмотикон хештегом, і даремна мордочка перетвориться в інструмент просування. Тут працює розшук за эмоционам – ваше фото відшукає будь-хто, хто вирішить ввести той же;
 • пошуку – небагатослівні по силуету перукаря знайдуть у «Инстаграмме» тисячі фото із зачісками, а за ноготочкам – профілі майстрів манікюру;
 • коментарях. Кольорові піктограмки значно полегшують спілкування. Немає сил вигадувати комплімент подрузі або дівчині, але відсутність уваги її точно образить – відправ букет. Хочеш нагадати людині про своє існування – встав єдинорога, хмара або мурашки;
 • імені і «Про себе». Не можете описати себе словами – використовуйте эмотиконы. Тим більш виявлення по імені теж працює, можна залучити цільову аудиторію;
 • директе. Тут навіть «лайк» є, щоб не навантажувати себе непотрібними листуванням – відзначився в бесіді і вийшов;
 • «сторіс».

Різноманітні вбудовані є тільки в останніх. Коли користувач оформляє історію, на екрані з’являється набір з розділів емоцій, жестів, природи, речей, техніки та інших. Залишається «прикріпити» об’єкт до фото або відео і відправити публікацію.

Смайли для Instagram: як їх ставити з компютера і телефону безкоштовно в історії

В інших випадках питання про те, як ставити смайлики в «Instagram», актуальний більше. Додати emoji в коменти або особисті повідомлення можна тільки з клавіатури або з буфера обміну. Другий спосіб більш складний і забирає час, але зате підходить для всіх. А ось «клавою» із зображеннями оснащене далеко не кожен пристрій, чому деякі користувачі не можуть розібратися, як додавати емоції.

Як поставити смайлик в Инстаграме

З’ясувати, чи здатний ваш мобільний або планшет прописувати эмотиконы без доповнень, не складно. На пристроях під управлінням iOS функція присутня в більшості випадків. За замовчуванням emoji не підтримують лише «айфони» до п’ятої моделі. В телефонах з «андроїдом» різнокольорові піктограмки, за заявами розробників, з’являються з четвертої версії операційної системи.

Коли визначилися з можливостями, дійте за обставинами. Додати смайли в «Instagram» вийде в обох випадках.

 • Якщо техніка здатна залишати емоції, встановіть курсор на поле і почекайте, поки панель набору відобразиться на екрані. Увімкніть розкладку з эмотиконами. Натисніть на вподобану пику, переконайтеся, що вона з’явилася в рядку, та натисніть «Enter» для відправки.
 • Якщо пристрій не підтримує піктограми, виберіть примітивний спосіб «копіювати-вставити» або установіть спеціалізовану «клаву» з мордочками. У першому випадку витратите час на перехід від одного вікна до іншого. У другому доведеться пошукати хорошу прогу. У деяких емодзі видно тільки власникам тій же клавіатури, для інших на місці зображення в тексті з’являється пробіл.
 • При роботі з буфером обміну порядок буде такий. Потрібно знайти сайт зі списком эмотиконов або зайти в будь-який додаток, де є власні емодзі. Це можуть бути клієнти «Вконтакте» або месенджери начебто WhatsApp, Telegram.

  Відкриваєте повідомлення, ставите курсор у поле для написання. Вибираєте будь пики, відправляєте, а після копіюєте. Заходьте в Instagram і вставляєте у відповідне поле вміст буфера.

  Для роботи зі сторонніми розкладками йдіть в мобільний маркет, вбивайте запит на зразок «клавіатура смайли» або назва розширення і шукайте потрібне. Встановлюєте, активуєте в налаштуваннях і повертаєтеся в «инсту».

  Щоб відправити эмотикон, встановіть курсор в текстове поле, затисніть значок вибору панелі для введення. Перейдіть на розкладку з зображеннями. Вставити вибране, натисніть «Надіслати» або «Зберегти».

  Якщо витрачати час на установку не хочеться, ви також завжди можете використовувати смайли для «Instagram» з недалекого минулого. Ті прості поєднання :-), 8-), ;-), які все одно додадуть повідомленням експресії.

  Як поставити з комп’ютера

  Використовувати повноцінні emoji з ПК складніше. Подібна функція в ІГ не передбачена, працює лише «копіпаста». Зате шляху у вас 3.

 • Беремо прості – посмішку, сонце, серце і подібні. Ніяких додаткових утиліт і списків для цього не потрібно. Натисніть на комп’ютері «Пуск», перейдіть до всіх програм та розкрийте папку «Стандартні». Тут клікніть на «Службові» і відкрийте «Таблицю символів».
 • Смайли для Instagram: як їх ставити з компютера і телефону безкоштовно в історії

  У ТЗ Unicode знайдуться 2 пики, 4 масті карт, ноти, трикутники та інші фігури. Вибираєте вподобану, натискаєте на піктограму. Як збільшиться, внизу клікаєте по «Вибрати» і «Копіювати». Тепер ідіть в «инсту», ставте курсор у форму. Натисніть «Вставити» в списку, що випадає по клацанню правої кнопки миші, або поєднання клавіш Ctrl+V.

 • Потрібні гарні, як на iPhone. Щоб вставляти такі, необхідно знайти список для копіювання. Смайли для «Інстаграмма» на комп’ютер є на https://ru.piliapp.com/emoji/list/ або http://getemoji.com. Робота з ними приблизно така ж, як з МС. Шукаєте в списку потрібний об’єкт, копіюєте і вставляєте куди хочете.
 • Хочу вставити одиницю з Emoji. До кожного веселому личку в наборі прив’язані 3 індексу. Якщо вбити один з них в реченні, комбінація перетворюється в повноцінний малюнок. У «інсте» працює тільки один з кодів – спрощений графічний образ побратима з каталогу. Шукайте його на сайтах на зразок Emojio і насолоджуйтеся.
 • Щоб далеко не ходити, наведемо кілька прикладів шифрів. Для додавання усміхненого обличчя пишіть ?, ? для підморгує і ? при повітряному поцілунку. Для вираження сміху до сліз – ?, злості – ?, страху – ?. З жестів знадобляться великий палець вгору ?, «махаю рукою» ?, «вікторі» ?, кулак ?, піднята пятерня ?. З рослин і тварин – тюльпан ?, новорічна ялинка ?, мавпа ?, мордочка кішки ?, четирехлістний конюшина ?.

  Врахуйте, що з комп’ютера эмограммы виглядають чорно-білими і спрощеними. Якщо взагалі підтримуються і відображаються – буває, замість іконок з’являються порожні місця. Але хвилюватися не варто. При перегляді з телефону вставлене швидше за все буде таким, яким і має бути.

  Як в Инстаграмме ставити смайлики з Андроїда

  Якщо ваш пристрій эмотиконы підтримує, йдіть відразу в Instagram. Зупиніться на будь-якому полі і почніть писати. На стандартній AOSP Android затисніть клавішу Enter або стрілку. Над кнопкою з’явиться усміхнене обличчя. Не відриваючись від екрану, поставте палець на нього і відпустіть. Розкладка має бути придатним.

  Вигляд у эмограмм на android-пристроях відрізняється від звичних, але розділи ті ж: емоції, жести, природа, техніка, спеціальні. Виберіть, натисніть на зображення, і воно з’явиться. Залишиться тільки відправити думку або зберегти опис.

  Для людей зі старими моделями мобільних «Play Маркеті» є десятки сторонніх розкладок з підтримкою emoji. Відкрийте магазин, вбийте що-небудь у дусі «смайли для клавіатури» і вибирайте з результатів. Найпоширеніші програми зібрані нижче:

  • KK Emoticon має в запасі більше 3000 зображень, включаючи рухаються і наклейки. Підтримує російську і ще 64 мови. Розповсюджується безкоштовно;
  • Emoji клавіатура Kika Keyboard Tech – велика база эмотиконов для смс, нотаток, електронної пошти і ІГ. Включає 100+ шрифтів;
  • «ЭмодзиКлавиатура» – 3500 личка, стандартних і анімаційних. Є особливі, згруповані до урочистих подій на зразок дня народження. Підходить для будь-яких соцмереж і месенджерів;
  • Kika включає 1200 эмоционов, GIF і стікерів. Колекція оновлюється через Kika Store, перевантажувати пам’ять телефону немає необхідності;
  • Smiley Keyboard має 800+ об’єктів для вираження почуттів і опису явищ. Є шрифти на заміну стандартним. Набирати можна жестами. Грошей за скачування не беруть. Розширені налаштування дозволяють підлаштувати додаток під себе і спростити написання;
  • EMOTEPASTER – для копіювання всередині телефону. Є складні комбінації і прості.

  Інструкція про те, як працювати зі сторонніми розкладками на «Андроїд» і ставити смайлики в Инстаграме» приблизно схожа. Відкриваєте програму «Play Маркеті», запускаєте установку. Як тільки встановиться, йдете в «Мова і введення» в налаштуваннях і активуєте потрібну клавіатуру в списку представлених.

  В Instagram наводите курсор на форму, переключаєтеся на розкладку з эмотиконами. Прописуєте будь сподобалися, відправляєте – і готовий текст.

  Зверніть увагу, що на деяких пристроях знаки можуть не відображатися. Якщо хтось із друзів бачить порожні місця, а не смайли для «Инстаграма», запропонуйте встановити те ж додаток.

  Смайли для Instagram: як їх ставити з компютера і телефону безкоштовно в історії

  Як в Инстаграмме в коментарях ставити смайлики

  Схема додавання символів в коментарях приблизно та ж:

 • відкрийте Instagram;
 • відвідайте будь-яку публікацію;
 • клікніть по полю «Коментувати як» і дочекайтеся, поки з’явиться клавіатура;
 • перейдіть на розкладку з піктограмами;
 • виберіть, натисніть на неї;
 • тапніте «Опублікувати», і коммент з’явиться.
 • Якщо гаджет эмотиконы не підтримує, можна вставити в текст будь скопійований. А ще обмежена кількість іконок за замовчуванням з’являється над рядком. Наведіть курсор на поле, як при спробі написати повідомлення, і в «Инстаграмме» вийде поставити смайлики з швидкого доступу. Тут є усміхнений, закоханий, скептично налаштований, оплески, полум’я та інші.

  Як додати смайлики в Инстаграме

  Якщо раніше з іншими полями працювати було складніше і доводилося шукати лазівки, то зараз взаємодія з рядками «Ім’я», «Про себе» та іншими компанія спростила. Щоб використовувати смайли в «Инстаграме»:

  • підписи до фото – на етапі збереження тапніте по відповідному полю і виберіть эмоцион. Щоб включити публікацію результати видачі по эмотикону, поставте перед ним «#» без лапок і прогалин. Після натисніть «Поділитися», щоб зробити опис видимим для інших;
  • пошуку – клікніть на обриси лупи на нижній плашці і «Знайти» вгорі відкритої сторінки. Перейдіть на emoji-розкладку, вставте необхідний і запустіть процес;
  • імені і «Про себе». Користувальницький нік підтримує лише латиницю, цифри і деякі символи, а ось опис профілю цілком допускається наповнити емодзі. Для цього клікніть на профіль в нижньому рядку, натисніть «Редагувати» та розставте пики у відповідних рядках.

  Якщо ж безпосередньо вставити мордочки в опис не виходить, ви завжди можете скопіювати бажане з смс або заміток.

  Як відправити смайлик в Инстаграме

  У «директ» іконки відправляються так само, як і в будь-якій іншій месенджер. Заходьте в Instagram, у верхньому правому кутку на вкладці «Стрічка» клікаєте по літачки і потрапляєте в особисті повідомлення. Виберіть співрозмовника, відкрийте діалог з ним і поставте курсор в рядок внизу сторінки.

  Як вийде «клава», змініть розкладку і впишіть улюблені пики. Для лінивих тут же є бонус у вигляді живого сердечка, яким можна лайкнути надіслане повідомлення. Розташовується воно по праву сторону рядки – натисніть і в діалозі з’явиться червоний рухомий smile.

  Як в Инстаграмме додати рухомі смайлики

  У «коммах» або описах живих картинок за замовчуванням немає. Але якщо хочеться виділитися, можна завантажити клавіатури з розширеним набором. «Гифки» є в тих же «ЭмодзиКлавиатура», KK Emoticon, Kika. Завантажуйте, встановлюйте і запускайте.

  Тільки зробити так, щоб зображення рухалися завжди і у всіх не вийде. Ворушитися анімації будуть у власників тієї ж «клави», що і у вас. Для решти залишаться статичними, якщо взагалі з’являться.

  Живі смайли в Инстаграмме для історії: щоб вони рухалися

  Єдине місце в Instagram, де іконки оживають – Stories. На початку 2019 платформа додала стікери у форматі GIF. Тепер користувачі можуть додати на фото і відео б’ється серце, біжить котика, мерехтливі блискітки або поступово з’являється напис – і користуватися для цього сторонніми розширеннями немає потреби.

  В меню вибору стікерів є GIPHY. Ідіть до неї, затискайте вподобане зображення і рухайте в будь-яке місце майбутньої публікації. Після цього залишиться відправити історію, і анімацію побачить будь-який гість вашого профілю.

  Якщо не влаштовують стандартні, використовуйте власну анімацію. У цьому випадку сторонні програми все ж таки знадобляться, як і час. А ще процес оформлення публікації досить складний, підійде лише справжнім фанатам рухомих зображень.

  Відкрийте фото для редагування в будь-якому розширенні для обробки відео, яке здатне накладати «пикчи» один на одного. Прикріпіть «діфку» в потрібному місці і збережіть публікацію .mp4 або .avi. Руху на .gif в «інсте» не зберігаються завантажити подібне можна тільки у вигляді відео.

  Смайли для Instagram: як їх ставити з компютера і телефону безкоштовно в історії

  Як в Инстаграмме ставити смайлики на андроїді

  Щоб скористатися GIPHY на мобільних з «Андроїдом», запустіть Instagram і натисніть на гурток «Ваша історія» в лівому верхньому кутку стрічки або профілю. Створіть заготовку для публікації в зручному форматі – зніміть фото, відео або завантажте наявні.

  На стадії редагування клацніть по значку стікера у верхньому правому куті. У списку наклейок знайдіть GIPHY – логотип у галереї теж анімований. Перегляньте «гифки», виберіть підходящу і тапніте по ній. Об’єкт накладеться на майбутню історію. За бажанням переміщення в інше місце, змінити масштаб і опублікуйте через «Одержувач» – «Поділитися».

  На айфоне

  На iPhone схема стандартна:

 • відкриваєте «инсту»;
 • натискаєте «Ваша історія» або камеру над колом;
 • знімаєте нові фото, відео або додаєте старі;
 • шукаєте у верхньому лівому куті наклейку, натискаєте і потрапляєте до зображень;
 • знайдіть у списку GIPHY, перейдіть до анимашкам;
 • тапніте по сподобалася, розмістіть на знімку і додайте в історію.
 • Пощастило власникам «яблук» тільки в тому, що оновлення на їх пристрої виходять швидше і частіше. У списках можна знайти «гифки», які недоступні з Android.

  Якщо накладаєте анімації в сторонніх програмах на зразок Giffity або Lil World, не забувайте переформатувати кінцеве зображення у відео. Інакше «гифка» після публікації стане статичною.

  Як в Инстаграмме поставити смайлик на фото замість особи

  Щоб поставити емодзі замість особи, зніміть або завантажте селфи і перейдіть до редагування. Тапніте по тому ж значку стікера нагорі, щоб потрапити в галерею наклейок. Прокрутіть вниз – там розташовані всі доступні эмограммы.

  Оберіть, натисніть на об’єкт. Краще всього на подібних «пикчах» виглядають эмограммы з почуттями або голови тварин, які відповідають розміру присутніх на знімку фізіономій. Одним пальцем перетягніть на місце, двома підженете за масштабом і відправляйте публікуватися.

  Моя довідка - Корисні поради