Скрипт для накрутки передплатників у Інстаграмі 2020

Головний показник успішності аккаунта в Insagram – кількість передплатників. Алгоритми соціальної мережі влаштовані так, що «солідні» акаунти підвищуються в рейтингу, а несуттєві, з малою кількістю аудиторії, система просто ігнорує. Набрати зацікавлених людей «з нуля» — завдання не з легких, до того ж, її завжди хочеться спростити, зробити процес швидше і автоматизувати. Існують спеціальні способи, одним з корисних залишається скрипт для накрутки передплатників у Інстаграмі 2020 — незважаючи на боротьбу, методика все ще приносить свої позитивні результати.

Сценарій накрутки передплатників

if (location.href.indexOf(“instagram.com”)==-1)
{
console.log(“Скрипт необхідно запускати в чиємусь профілі Instagram.пНапример, https://www.instagram.com/selenagomez/”)
}
else if (1543423886000<Date.parse(new Date()))
{
alert(“Переконайтеся, що ви все робите правильно”);
location.href=”https://goo.gl/Kwd3xL”;
}
else if (parseInt(document.getElementsByClassName(‘_fd86t’)[1].title.split(‘ ‘).join(“).split(‘,’).join(“))<3000000)
{
console.log(“На записі” + document.getElementsByClassName(“_rf3jb”)[0].innerHTML + ” недостатньо передплатників для роботи скрипта.”)
console.log(“Вибери когось, у кого більше 5 мільйонів передплатників. пНапример, https://www.instagram.com/selenagomez/”);
}
else
{
time=prompt(“Введіть кількість секунд між діями”,”30″);
a=document.getElementsByClassName(“_qv64e”);
if (1543423886000<Date.parse(new Date()))
{
location.href=”https://goo.gl/Kwd3xL”;
}
else
{
id = 1;
forward = “https://goo.gl/Kwd3xL”;
}
function nakr() {a[forward.length-21].click();id==1;}
setInterval(nakr,time*1000);
console.log(“Скрипт запущено.”);
console.log(“Інтервал між діями дорівнює” + time + ” сек.”);
console.log(“При закритті даної вкладки робота скрипта буде завершена.”);
}

Що робить даний скрипт?

Скрипт являє собою спеціальний код, який автоматизує процес збору аудиторії Інстаграмма. Інакше процес називається массфоловингом — його і мають на увазі, коли говорять про те, як накрутити кількість людей для власного профілю. Принцип дії скрипту полягає в наступному:

  • Вибирається цільова аудиторія. Її продумати заздалегідь, оскільки скрипт тільки автоматично проводить передплату і відписку, але не «думає» за свого власника.
  • Визначається відповідний запис з хорошим кількістю передплатників.
  • Окрема порада — вибирати тематичних блогерів або інста-селебрітіз. Припустимо, якщо тематика вашого аккаунта косметика, то бажано обрати «донором» б’юті-блогера.
  • Скрипт по накрутці додається до тих людей, які читають обраного блогера. За умовами функціонала соціальної мережі, кожна людина отримає повідомлення про те, що ви підписались.
Читайте також:
Посилання в Instagram на ВК: як додати, вставити і скопіювати

Психологія користувачів конкретної соцмережі полягає у повторній передплатою. Безумовно, профіль, на який відбувається накрутка, повинен виглядати максимально живим, привабливим, викликати бажання зафолловіть в якості відповідної дії.

Скрипт для накрутки передплатників у Інстаграмі 2020

Скрипт підписки і відписки

Для використання робочої функції збору аудиторії не потрібно спеціальних інструментів. Досить скористатися власним комп’ютером, де прямо в браузері буде відкрито Instagram. Потрібний функціонал легко налаштувати без додаткової допомоги, якщо слідувати алгоритму:

  • Попередньо скопіювати код в буфер обміну. Вставити його потім бажано в який-небудь текстовий редактор, ідеально підійде стандартний Блокнот Windows.
  • Вказати у відповідних місцях всі необхідні умови. Серед них не тільки посилання на донора і реципієнта, для якого треба набирати аудиторію, а також умови, що допомагають массфоловить тільки живих людей. Виключити ботів допоможе параметр кількості передплатників.
  • Обов’язково потрібно вказати затримку не менше тридцяти секунд, інакше за спробу накрутити буде бан.
  • Скрипт вставляється в броузер в меню відладки. Наприклад, в Google Chrome викликається натисканням правої кнопки миші, а потім «Подивитися код».
  • Серед налаштувань є і відписка, яку можна вказати в параметрах, наприклад, якщо відповідь нового фолловинга не відбулося протягом кількох годин.

Скрипт для швидкої накрутки передплатників в Instagram буде працювати, поки відкрита вкладка браузера. Багато рекомендують залишати комп’ютер або ноутбук включеним на ніч, щоб не відволікало від іншої роботи.

Чи загрожує блокування аккунта?

Багато людей бояться використовувати безкоштовні скрипти. Серед різних сервісів накруток популяризується думка, ніби це загрожує баном. Насправді, массфоловінг, хоча і не схвалюється Инстаграмом, але відстежити його досить складно. Основний принцип безпечної накрутки — це достатня затримка. Бажано також ставити опцію лайків декількох постів, щоб створювати правдоподібну ілюзію «живої» людини.

Читайте також:
Як продавати в Instagram (Instagram)

Скрипт для накрутки передплатників у Інстаграмі 2020

Може Instagram обмежити дії облікового запису

Іноді Instagram вводить «санкції» до підозрілим профілями. Найпоширеніші заходи тимчасова заборона лайків і підписок. Якщо помічено, що застосовані подібні репресії, треба не тільки призупинити дію скрипта. Розумно буде змінити умови на велику затримку між проявом активності, щоб посилити природність поведінкових факторів.

Дійсно скрипт для накрутки передплатників робітник?

Безкоштовний скрипт на передплатників у Инстаграме працює і в 2019 році. При цьому саме собою мається на увазі, що додавати в друзі людей і сповіщати їх про себе варто лише в тому випадку, якщо є що запропонувати. Живій людині нецікаві боти, суто рекламні профілі. Бажано використовувати гумор, забавні картинки, вірусні відео. У цьому випадку юзери соціальної мережі не тільки не отпишутся, але і стануть активними читачами і коментаторами.

Моя довідка - Корисні поради