Скрипт для накрутки передплатників у Инстаграме – Для новачків

Ні для кого не секрет, що соціальні мережі міцно увійшли в наше повсякденне життя, аж до ведення та просування свого бізнесу в мережі інтернет. Instagram не став винятком. Збільшується кількість зареєстрованих користувачів, які при реєстрації вибирають бізнес аккаунт.

Щоб розкрутити свою сторінку сторінку инстаграма багато активні користувачі, охочі заробити в інтернеті вдаються до різних хитрощів.

Чим більше набирають лайків ваші фотографії і переглядів відео, тим популярнішим стає ваш профіль. Користувачі придумують масу хитрощів для накрутки лайків instagram.

Активно користуються хэштегами, підписуючи свої публікації і популярними ключовими фразами. Саме за хэштегам багато користувачів шукають для перегляду контент в инстаграме. Одним з найпопулярніших методів накруток передплатників і лайків взаємний фоловінг. Це крок передбачає взаємні лайки і підписки від реальних існуючих облікових записів без оплати грошей і використання додаткових програм. Якщо грамотно розставити хештегі, то ваші публікації побачать багато користувачів інста світу. Таким способом моментально накрутити лайки і набрати потрібну кількість передплатників не вийде, доведеться набратися терпіння і чекати результатів протягом року.

Інші воліють скористатися платними сервісами для популяризації свого профілю. На просторах інтернету існує безліч програма, що обіцяють допомогти в наборі лайків. Однак не всі вони бувають ефективні.

Для тих, хто не в темі для чого необхідно розкручувати instagram і як самостійно можна це робити, заощадивши пару сотень в гаманці, читайте статтю до кінця.

Скрипт для накрутки передплатників у Инстаграме   Для новачків

Що таке скрипт

Щоб розкрутити instagram можна за допомогою скриптів. Скрипт для накрутки передплатників инстаграме – це програма, яка автоматично буде додавати, і збільшувати кількість передплатників. Даний процес буде проходити автоматизовано, від вас залежить тільки вибрати і запустити скрипт.

Увага! Накручувати передплатників у инстаграме з допомогою скриптів, зручно з комп’ютера або ноутбука. Тому що будете працювати в двох вікнах браузера.

Для створення скриптів використовуються спеціальні мовні системи. Одним словом, скрипт – це зашифрований програмний код, яким може скористатися користувач, що бажає стати популярним і почати заробляти на своєму профілі.

Де взяти і як використовувати скрипт

Щоб знайти потрібні скрипти досить скористатися пошуковою рядком вашого браузера на вашому комп’ютері. Далі читати і вибирати, щоб не потрапити на гачок шахраїв.

Якщо створити ефективний скрипт-код, то ви виявите цілий ряд переваг:

  • Економія часу на пошук нових передплатників;
  • Все виконується самим природним шляхом. Увійдіть у свій обліковий запис, запустіть код, дотримуючись інструкції, і передплатники будуть оновлюватися;
  • Оплачуєте один раз, а користуєтеся необмежений час, на відміну від біржі для накруток лайків, які постійно просять поповнити баланс.
  • Ви навіть не помітите, як підписалися, або відписалися від кого-то, це робиться все автоматично.

Якщо шукати офіційний сайт для скачування скриптів, їх можна знайти тільки в тематичних групах або в обговореннях на форумах.

Можливі помилки

Іноді можуть виникнути помилки, яких код не буде працювати. Наприклад, при спробі використовувати код, з’являється помилка 400-403. Не варто відразу лякатися. Дана помилка свідчить про те, що вам недоступні, здійснювати підписки та відписки. Даний вид блокування тимчасовий. Спробуйте повторити дію через деякий час.

Якщо немає з’єднання з інтернетом на екрані з’явиться код помилки 0. Цю помилку легко усунути, перевірте інтернет сигнал, перезавантажте модем, а потім сторінку.

Спробуйте скористатися запропонованим методом для просування свого инстаграма. Якщо не вийде, то існують аналогічні програмки, які працюють на біржах. Вони самостійно ставлять лайки, заробляючи віртуальну волюту, яку можна обміняти на лайки в инстаграме.

Важливо! Instagram відстежує активність своїх користувачів і при підозрілих діях профіль блокується.

При такій накрутці є один великий мінус, програма автоматично підписує всіх підряд, а не створює цільову аудиторію для вашого бізнесу. Від таких передплатників користі буде мало. По – друге дуже високий шанс отримати бан за «тіньові» лайки.

Моя довідка - Корисні поради