Скрипт для накрутки лайків в Инстаграме: від А до Я — instaved.ru

Instagram використовують багато блогери і підприємці як рекламну площадку для залучення цільової аудиторії. З недавнього часу адміністрація соціальної мережі модернізувала алгоритм роботи новинної стрічки. Тепер нові пости в ній будуть видні великій кількості користувачів, якщо вони відповідають інтересам користувачів. Це змушує багатьох задуматися про зміну підходу до просування свого товару. Адже тепер недостатньо просто опублікувати пост. Головне — підвищити попит на нього. Instagram, звичайно, обіцяє повернути оновлену хронологічну стрічку, але цього ще треба дочекатися, а поки читаємо, як зробити пост популярним.

Одним з простих рішень буде накрутка лайків. Для цього використовують скрипти або сервіси для просування.

Що таке сценарій?

Скрипти — це заздалегідь продумані алгоритми дій (сценарії), які спрямовані на вирішення певного завдання. Такі коди складають з допомогою мови програмування — скриптової. Через скрипт можна налаштувати автоматичне виконання ряду простих дій, що значно економить час, а також зводить до мінімуму ймовірність помилок. Такі програми використовують у багатьох сферах діяльності, але ми поговоримо про їх застосування для накрутки лайків в Instagram.

Скрипт для накрутки лайків в Инстаграме: від А до Я — instaved.ru

Як застосовуються скрипти?

Instagram не стоїть на місці, розробники постійно оновлюють алгоритми захисту та обчислення шахраїв для безпеки користувачів. Зовсім недавно накрутка лайків через скрипт, заснований на топі, користувалася великим попитом. Від користувача потрібно лише відправити id на сервер, де зберігалися топові пости, а лайки починали надходити щомиті. Однак зараз цей спосіб розкрутки став недоступний через зміни в захисті соціальної мережі деяких алгоритмів. Але не варто засмучуватися! Як тільки один скрипт перестає працювати, практично відразу умільці створюють інший, який з’являється в загальному доступі.

Читайте також:
Порядок і дисципліна: контент-план для Instagram

Напевно всі чули про сервіси, на яких користувачі можуть заробити бали, виконуючи прості дії:

 • додатися в передплатники в Instagram, ВК, ОК, FB;
 • подивитися відео на Ютубі;
 • поставити лайк та інше.

Отримані в результаті лайки або бали він може витратити на свої аналогічні цілі. Алгоритм цих дій простий, а також доступний для масового розуміння, але вимагає вільного часу. Існує популярний скрипт для накрутки лайків в Инстаграме з логічним назвою «nakrutka_insta». При запуску відкривається чорне вікно з командами. Потрібно просто вставити посилання із постом, і через кілька хвилин лайки почнуть надходити автоматично. Базова версія цього скрипта безкоштовна, а більш просунуті творець продає за гроші.

Скрипт для накрутки лайків в Инстаграме: від А до Я — instaved.ru

 

Плюси і мінуси накрутки лайків скриптами

Серед переваг такого просування виділяється:

 • економія часу;
 • висока ефективність;
 • доступність, простота використання.

Мінуси:

 • можливий бан з боку адміністрації;
 • накручені передплатники часто не зацікавлені в товарі.

Важливо! Щоб уникнути блокування, обмежте кількість накручиваемых лайків!

Альтернативні методи просування

Багато популярні скрипти швидко виходять з ладу із-за масового використання, тому розглянемо Instagram парсери, як альтернативні способи просування.

Пояснювати, що це таке дуже довго. Головне, що вони працюють! Принцип роботи полягає в наступному:

 • користувачеві потрібно вказати обліковий запис з великим числом передплатників;
 • програма створює базу даних;
 • відкриває акаунти користувачів;
 • підписує «живих» людей і ставить лайки від їх особи автоматично!

Подібних сервісів зараз багато. Є платні і безкоштовні версії. Серед найбільш якісних і ефективних можна виділити:

 1. Pamagram накручує лайки і передплатників протягом заданого періоду. Зручно, що припинивши накрутку, час заморожується і просування можна продовжити в зручний для вас період.
 2. Instaplus об’єднує в собі массфолловинг/лайкинг, і дозволяє формувати базу ЦА з допомогою фільтрів.
 3. Tooligram збирає базу потенційних передплатників самостійно, виходячи з хэштегов і геолокаціі цільової аудиторії.
Читайте також:
Як потрапити в ТОП Instagram і що для цього потрібно?

Таким способом можна накрутити передплатників, так і розжитися лайками. Рекомендується «красти» аудиторію у потенційних конкурентів, так більше шансів збільшити зростання продажів.

Висновок

Розкрутка постів і облікових записів за допомогою скриптів і альтернативних сервісів має право на життя. Однак в силу очевидних недоліків рекомендується використовувати ці методи тільки на перших етапах розвитку проекту. Згодом слід переходити на більш привабливі для широкої аудиторії способи просування товару або послуги.

Моя довідка - Корисні поради