Скільки заробляють в Инстаграме зірки і блогери?

Нині модно лаяти соціальні мережі. Кожен бачить у них потенційні загрози для них. Але важливо розуміти одну просту істину. Аналогія така: людство коли-то сірник винайшло. Вона призначена для розпалювання вогню, на якому передбачається приготувати їжу, навколо будуть грітися люди. Але завжди були і такі, які використовували сірники для підпалу чужого майна або для запалювання сигарет – на шкоду собі і людям. Точно також кожне людське винахід може бути використано в двох напрямках: для користі чи шкоди. Навіть соціальні мережі в цьому не виняток.

Якщо використовувати свій аккаунт виключно для коментарів під чужими постами, то нічого цікавого можна не побачити. Якщо не дозувати свій час і не стежити за аудиторією, також можна домогтися абсолютно несподіваних негативних ефектів.

Наше покоління вже є повноцінними поколінням століття інформаційних технологій. У такому просторі люди діляться на два типи: жертви, не вміють отримувати користь з розвитку технологій і переможці – ті, хто зумів розгледіти величезні можливості. Детального уваги стоїть друга категорія. Про них багато говорять, кожен вважає їх гроші, але мало хто цікавиться про те, з чого складається успіх.

Скільки заробляють в Инстаграме зірки і блогери?

На чому заробляють?

Провідним джерелом фінансового обороту в соціальних мережах була і залишається реклама. До речі, про підприємливості наших з вами сучасників говорить ще один факт. До появи соціальних мереж в теорії реклами була невелика частина під назвою «реклама в Інтернет». Але з-за відсутності наочних прикладів, студенти факультету маркетингу та журналістики розпливчасто уявляли собі цей аспект. І вже про те, як все це принадно і складно, просто і привабливо, а головне прибутково і цікаво – ніхто і не міг припустити.

Найпопулярніші соціальні мережі, в тому числі Instagram, налічують чи трохи більше 10 років з моменту появи. Для досягнення нинішніх показників це зовсім невеликий термін. А ось що він встиг дати своїм користувачам за цей час:

 • Стати частиною життя майже кожної сучасної дівчини, де вона тримає руку на пульсі світу моди і краси;
 • Модниці завжди в курсі останніх трендів;
 • Магазини і бутіки можуть повідомляти про нові надходження за хвилину на весь світ;
 • Ділові і зайняті можуть організувати свій шопінг без обходу всіх магазинів в місті тільки за допомогою пошукової системи;
 • Глянцеві журнали безповоротно зникли в небуття. Навіщо їх купувати, коли фото улюблених зірок бачиш вже через секунду після публікації?

Інша частина, заповзятливі громадяни відразу зрозуміли, що такий майданчик – унікальний простір для ведення бізнесу. Назвемо їх манимейкерами, як прийнято говорити у віртуальному світі. Цю категорію також умовно можна поділити на два типи: просувають свій бізнес і рекламують. В рамках даної статті нас більше цікавить друга група. Що про них відомо на сьогодні?

Огляд розцінок

Їх запрошують на ток-шоу і беруть інтерв’ю. Їх спосіб заробітку підносять як щось на межі моралі. Користувачі засуджують їх у коментарях і звинувачують у відсутності інтелекту. Але це всього лише підступи заздрісників і конкурентів. Насправді зібрати аудиторію, утримувати її увагу і формувати в неї думка про якомусь продукті – взагалі-то така робота під силу тільки повноцінної маркетингової організації.

Про зірок окрема «казка». Їм було набагато простіше налагодити саме це джерело доходу, так як більшість з них ще до появи соціальних мереж були відомі аудиторії. Блогерам у цьому плані пощастило менше: вони набирали кожного передплатника своєю працею і талантом.

Ось наприклад, модель Олена Єсипова, має більше 600 000 передплатників, бере за один рекламний пост близько 50 000 рублів. Це зазвичай середня ціна серед блогерів зі стажем. Судячи з інтерв’ю дівчини одному порталу, місяць вона приймає 5-6 таких замовлень. Хоча можна було більше, але модель цінує увагу і час своїх передплатників. Зловживати їх, публікуючи рекламу часто, було б негарно, – вважає блогер.

Скільки заробляють в Инстаграме зірки і блогери?

Багатьом користувачам відома сімейна пара, яка подорожує по світу і отримує за огляд гроші. Вони працюють в туристичній галузі. Кращі курорти і готелі світу готові надати їм свої номери, висококласний сервіс і ще зверху заплатити гроші. За все це пара робить унікальні високохудожні фотографії, заради яких і публіка підписується до них.

Інша категорія – вайнери, відомі своїми короткими і дотепними роликами. Хоча відео Олени Венум не назвеш короткими. Молода сімейна пара любить іронізувати на відео свій подружній побут. Як видно з відгуків, публіці це дуже подобається. Вони беруть з кожного рекламодавця від 20 до 45 000 рублів. Якщо враховувати, що в одному відео може бути реклама кількох продуктів, то заробіток в підсумку повинен бути досить солідним. Публіка аж ніяк не проти цього, так як дівчина дуже захоплююче розповідає про рекламований продукт.

А взагалі, скільки заробляють зірки в Instagram? Тарифи селебріті неможливо систематизувати, так як ціни дуже сильно відрізняються. Наприклад, Дмитро Нагієв погодиться опублікувати пост з вашим товаром або з вашого закладу за 600 000 рублів і не менше. Більше про зоряних акаунтах і вартості реклами в них – у статті за посиланням.

Також в мережі знають про дівчину з передплатниками менше 1000! За її словами, знаходяться готові заплатити навіть для такої скромної аудиторії. Щоправда, суми теж символічні. Адже ніхто не знає, кого кумирів тримає саме ваш клієнт.

Реально чи іншим повторити це?

І так, і ні. Так, тому що:

 • Терпіння і труд завжди приводять до успіху;
 • Соціальні мережі сьогодні прагнуть новизни. Якщо хтось впроваджує креатив, то дуже скоро інші починають це повторювати. Користувачам це набридає;
 • Крім цього, є просто технології. Як маркетингової, так і функціонального характеру в Instagram.

Відповіддю буде «ні», якщо:

 • Не звикли до монотонної праці;
 • Бажаєте швидких результатів;
 • Немає почуття смаку;
 • Ні знань в області графічного дизайну, SMM і взагалі у світі технологій;
 • Головне – якщо немає ентузіазму.

Якщо ви вирішили, що така форма монетизації аккаунта – мрія всього вашого життя, то рекомендуємо почати йти до неї з ознайомлення зі статтею “Принцип роботи реклами в Instagram, її різновиди та вартість”.

В чому фішка?

Фішка в тому, що в соціальних мережах частина людей знайшла чудову можливість реалізувати себе в творчому плані. Якщо є акторський талант, легко пробитися до кіноіндустрії? Не завжди. А тут – сам собі сценарист, режисер і продюсер: береш злободенну тему і знімаєш короткий ролик. Якщо публіка оцінить – то ти на вірному шляху. В цьому випадку поки що можна забути про те, скільки заробляють в Инстаграме і краще сконцентруватися на творчості.

Вас не повинно лякати, що їх стало занадто багато, а значить, скоро цей сектор стане бути актуальним. Основна ідея такого бізнесу – творчий підхід і чесна праця. Публіку не обдуриш. У досвідчених політиків це не завжди виходить, а у простих творчих людей – тим більше.

Скільки заробляють в Инстаграме зірки і блогери?

Висновок

Всі інтернет простір відрізняється 100% прозорістю. Тут хабар нікому не даси, знайомства і гроші нічого не вирішують. Є просто налагоджений механізм роботи, до речі, який може бути змінений вже завтра. Якщо немає впевненості у власних силах, то можна звернутися до спеціальних сервісів, які допомагають збирати потрібну кількість користувачів.

За передплатниками йдуть в Doinsta, Pamagram і Zengram. За лайками, коментарями та іншими видами активності йдіть у Bosslike і Likemania. Щоб переконатися в професіоналізмі, і взагалі, щоб оцінити метод роботи, слід скористатися пробним безкоштовним періодом. Після вже можна очікувати від власної персони більш об’єктивних висновків.

Моя довідка - Корисні поради