Скільки заробляють блогери в Instagram (Instagram)

Скільки заробляють блогери в Instagram (Instagram)

Хочете знати, як заробляють блогери в Instagram і який цінник на рекламу можете виставити особисто ви? Тоді ознайомтеся з корисними порадами щодо монетизації персонального аккаунта в Instagram.

Які бувають Інста-блогери

Перш ніж перейти до цифр та іншої корисної інформації, слід поговорити про класифікації Insta-блогерів. Всього пару років назад блогер з тисячею фоловерів в профілі міг ставитися до розряду популярних. Тепер цього замало. Сьогодні мінімальна кількість передплатників повинно бути не нижче 5000 чоловік. Крім того, бажано мати активну і «живу» аудиторію шанувальників. У той час як знаменитості можуть похвалитися сотнями тисяч і навіть мільйонами фоловерів.

Щоб стати популярним блогером, зовсім необов’язково бути зіркою. Величезного успіху може добитися і проста людина. Як це зробити? Якщо двома словами, то доведеться гарненько попрацювати. Блогер повинен вибрати цікаву тематику для особистого профілю, але це тільки перший крок. Завдання №1 – постійно інтригувати наявну аудиторію читачів і регулярно залучати нових передплатників. Якщо у вас насичена і красиве життя, чому б не поділитися нею з публікою? Таких авторів прийнято називати лайфстайл-блогерами. При належному підході до роботи є всі шанси зайняти гідне місце «під сонцем».

Популярних користувачів також відрізняє кількість передплатників у профілі:

 • До 100 000 – мікроблогери;
 • Більше 100 000 – блогери.

Скільки заробляють блогери в Instagram

Вартість розміщеної реклами в профілі залежить від кількості фоловерів на сторінці. Чим менше передплатників, тим нижче ціна. Безумовно, користувач має право визначати розцінки на свої послуги самостійно. Однак доцільніше відштовхуватися від загальноприйнятих цифр. Якщо комерційні публікації блогера лайкають 2000 чоловік, вартість за розміщення поста буде варіюватися від 2000 руб. до 4000 руб.

Читайте також:
InstaTag - Школа хештегі

Розглянемо приблизні розцінки, виходячи з розрахунків вище:

 • 4000-10 000 передплатників = 500-1000 рублів;
 • 20 000-30 000 передплатників = 2000-5000 рублів;
 • 50 000-100 000 передплатників = 10 000-30 000 рублів.

Найбільш відомі блогери і знаменитості просять за комерційний пост більше 100 000 рублів.

Як заробляють блогери

 • Реклама в Stories.

  Варто відзначити, що подібний вид реклами завжди оцінюється нижче, ніж згадка в публікації на сторінці. Але це зовсім не привід відмовлятися від такого заробітку. Навпаки, чим цікавіше ваші stories, тим більше людей подивляться їх.

 • Рекламний пост.

  Блогер публікує рекомендаційний пост про товар/послугу/магазині і т. д. Публікація створюється в ненав’язливій формі. Особистий досвід авторитетного людини – це саме те, на що «клюють» багато шанувальників.

 • Відео-реклама.

  Якщо порівнювати з попередніми варіантами заробітку, реклама в форматі відеозапису вимагає більше часу і креативу. Блогер повинен детально ознайомитися з продукцією магазину, цікаво презентувати її у своєму ролику. Зазвичай така реклама носить гумористичний і легкий характер, без зловживання технічними нюансами.

 • Посланник бренду.

  Сучасна назва – «амбассадор». Це співробітництво блогера з брендом на постійній основі.

 • Марафони в Instagram.

  Це ще один популярний вид активності в соціальній мережі. Закритий марафон може представляти собою пізнавальний майстер-клас від блогера. Зазвичай подібні заходи є платними.

Фактори, що впливають на заробіток блогера

Поговоримо про те, скільки заробляють блогери в Instagram і що на це впливає.

Кількість фоловерів у профілі. Це перше, на що звертають увагу рекламодавці. Проте всі розуміють, що кількість не означає якість. Тому важливо намагатися забезпечити собі хорошу аудиторію. Випадкові користувачі навряд чи проявлять великий інтерес до комерційного контенту на сторінці.

Якість аудиторії. Навіть активні і віддані своєму кумиру передплатники не є запорукою успіху. А все чому? Конкретна аудиторія фоловерів може виявитися непривабливою для рекламодавця. В цьому випадку вже неважливо, скільки фоловерів в профілі. Він може засумніватися в тому, що співпраця з блогером дасть потрібний результат.

Залученість. Велика аудиторія – це непогано. Активна аудиторія – це те, до чого потрібно прагнути завжди. Рівень взаємодії між блогером і його передплатниками вирішує в цьому питанні багато. Рекламодавець з легкістю визначить його за допомогою спеціальних сервісів. Лайки, коментарі, розгорнуті діалоги під постами, кількість збережених постів – все це впливає на даний показник.

Якщо під рекламними постами блогера присутні хвалебні коментарі користувачів, це чудово!

Щільність комерційних записів. Погоня за наживою повинна бути помірною. Якщо блогер захоплюється розміщенням реклами, це може спрацювати в мінус. Навіть сама віддана аудиторія не захоче терпіти подібний контент в надлишку. Вони ж не на це підписувалися, чи не так? Чергуйте особистий контент з рекламою так, щоб другий не набридало.

Популярність постів (реклама). В цьому випадку все визначають лайки. Чим більше юзерів відгукнулося і оцінило пост, тим вище вартість можна запитувати в майбутньому.

Як заробляти ще більше. Перевірені способи:

Підвищення якості профілю. Якщо ви не просто жартуєте, а дійсно хочете заробляти на блозі серйозно, слід постаратися. Контент будь-якого роду і формату повинен бути якісним і продуманим.

Нарощування аудиторії. Щоб заробляти більше, необхідно залучати нових читачів. Кожному рекламодавцю важлива відвідуваність обраного профілю. Взаємодійте з передплатниками, цікавтеся їх думкою про актуальні події у світі, проводите трансляції в Instagram, робіть розіграші призів.

Підвищення експертного іміджу. Що відрізняє успішного блогера від новачка? Звичайно ж, експертну думку у тих чи інших питаннях. Вона повинна не просто бути, а викликати довіру у публіки. Це не приходить відразу, але зі стартом краще не зволікати. Ви повинні знати, про що пишете. «Вішати локшину на вуха» = потерпіти фіаско. Якщо чогось не знаєте, дізнайтеся! І тільки потім міркуйте про це.

Гонитва за трендами. Надихайтеся професіоналами своєї справи, беріть з них приклад, але не копіюйте. Черпайте корисну інформацію, переробляйте її. Успішний блогер повинен йти в ногу з часом, відповідати останнім тенденціям.

Висновок:

 • Власник молодого блогу може заробляти на ньому, маючи активну і віддану аудиторію.
 • Щоб перетворити підробіток в стабільний дохід, слід налагоджувати контакт з клієнтами. Також не рекомендується захоплюватися розміщенням реклами в профілі.
 • Дохід блогера безпосередньо залежить від якості його майданчики в соціальній мережі.
 • Не ігноруйте запитання передплатників і гостей сторінки під рекламними постами. Відповідайте на них. Якщо знадобиться, «розжовуйте» їм кожну дрібницю. Це потрібно в першу чергу вам. Не забувайте повторно згадувати про переваги рекламованої продукції.
 • Зворотній зв’язок з рекламодавцями повинна бути організованою і своєчасною. Не забувайте про те, що клієнт може стати вашим постійним замовником.
 • Моя довідка - Корисні поради