Скільки символів можна використовувати в пості Instagram

Для того щоб швидко набрати популярність в Instagram, необхідно докласти чимало зусиль в оформленні профілю і постів. Якими б красивими і яскравими фотографії не були, які б фішки не придумували, вони все одно не дадуть належного ефекту без грамотно складеного текстового супроводу.

Щодо цього пункту у Инстаграма є певні обмеження, вони різняться в залежності від призначення тексту, будь то опис до посту або профілем. У цій статті ми розглянемо всі питання, що стосуються кількості символів. А саме, скільки знаків вписувати в пост Инстаграма, скільки в описі та ліміт на хештегі.

Оптимальна кількість символів в пості Інстаграмі

Тут одразу ж треба зробити невелику ремарку – мова піде про оптимальний розмір тексту, а не про максимально допустимому. Тобто, головними вимогами до такого інформаційного елементу будуть:

  • Зручність для читання. Не для свого, а для користувачів, адже все це робиться якраз для залучення їх уваги. Занадто великий текст читати, буде нудно, тому весь посил потрібно лаконічно згрупувати і піднести в комфортному вигляді. Існують різні шаблони для постів.
  • Співвідношення з розмірами мобільного пристрою. Потрібно враховувати середній розмір екрану серед смартфонів. Більшість користувачів цієї соціальної мережі заходять в неї саме з телефонів.
  • Відсутність розривів і обрізок. Важливий момент – текст повинен являти собою одне ціле, щоб його можна було прочитати “на одному диханні”.

Слід враховувати, що людина зможе побачити лише перші три рядки під постом, все інше буде доступне при подальшому відкритті. Тому даний інформаційний фрагмент повинен бути ударним, чіпляти, щоб у вас виникло бажання прочитати текст повністю.

Безумовно, якість самого опису залежить від уміння писати кожного окремо взятої людини. Однак, навіть якщо ці навички відсутні, – їх можна придбати наполегливою працею і постійною практикою.

Статистика свідчить, що, в середньому, на прочитання 2 тисяч символів людина витрачає час в межах 3-7 хвилин. Ця швидкість залежить не тільки від розумових здібностей читача, а й від читання інформації, її лаконічного і плавного викладу. У середньому, приблизно на 6 хвилині, інтерес користувача втрачається, і він перестає переглядати пост. Тому нижче наведено важливе правило.

Важливо! Якщо сказати особливо нічого, то не треба видавлювати з себе слова і лити воду. Краще вмістити все в кілька пропозицій, які повністю розкриють думка.

Також важливим моментом є хештегі до фотографій, адже це головний інструмент самореклами. Максимум можна вписувати 30 елементів такого роду, однак тут, як і у випадку з описом, краще зробити менше, але якісніше. Тому 5-7 влучних тегів буде більш ніж достатньо. Якщо все зробити правильно, то на пост буде натикатися величезна кількість людей.

Скільки символів можна використовувати в пості Instagram

Скільки символів в описі профілю Instagram

В описі профілю потрібно вказати всі необхідні дані про себе (своєму магазині, послуги та ін.). На все про все дається 150 знаків. Це стільки ж, скільки в цьому абзаці до цього моменту. Це має бути дійсно лаконічний інформаційний блок, в якому потрібно надати не всю інфу про себе, а саме ту, яка буде важлива користувачам.

Саме для цього і введені ці обмеження і, при грамотно складеному тексті, цієї кількості символів буде цілком достатньо. Таке повідомлення потрібно дуже ретельно продумати, зробити кілька варіантів і вибрати самий оптимальний.

Обмеження по символам в Instagram

Вище було описано оптимальна кількість, тобто таке, яке користувач зможе дочитати до кінця і при цьому не розчаруватися у вмісті. Що стосується граничної маси тексту, то ліміт для постів становить 2 тисячі знаків, а для опису облікового запису – 150. Це без обліку пробілів.

На деяких пристроях, при введенні тексту в рамках цієї соціальної мережі, відображається залишкова кількість символів. В основному, така функція доступна на платформі iOS. Також на цій операційній системі є блокування введення після досягнення граничного максимуму. Це також вкрай корисна особливість, адже якщо перевищити ліміт знаків, то пост просто не опубліковуватиметься і вся писанина буде втрачена, доведеться набирати заново, але вже скорочену версію.

Для того, щоб не помилитися з введенням інформації до посту, можна використовувати спеціальні онлайн-сервіси, де вдасться безкоштовно перевірити кількість символів у тексті. Чималим попитом у мешканців Инстаграма користується сайт MakeText. Або ж можна завантажити додаток на телефон, де є така функція. Наприклад, який-небудь блокнот або текстовий редактор, той же мобільний Word підійде.

Скільки символів можна використовувати в пості Instagram

Підіб’ємо підсумки

Ліміт допустимих знаків для поста досить немаленький, в 2 тисячі символів може поміститися дійсно багато інформації. Проте, для успішного ведення облікового запису в Инстаграме, необхідно, в першу чергу, думати не про кількість, а про якість. Бо надто затягнутий, довгий пост, швидше за все, ніхто навіть не дочитає до кінця, а значить, і ймовірність підписки і лайка зводиться до нуля. Тому краще упакувати свій посил в невелику, але яскраву і зручну упаковку, яку захочеться розгорнути і подивитися на вміст.

Що стосується обмеження за розміром опису профілю, то тут розробників сервісу можна зрозуміти. Адже, зроби вони його більше, користувачі писали б туди все підряд, чи не всю свою автобіографію в подробицях. Але ж це нікому нецікаво, в 150 символів, в принципі, можна вмістити все найважливіше і необхідне.

Моя довідка - Корисні поради