Скільки секунд триває сторіс в Инстаграме

Скільки секунд сторіс в Instagram? Всі впевнені користувачі цієї соціальної мережі знають, що на публікацію є обмеження. По часу це 15 секунд. У зв’язку з цим є кілька особливостей і порад, до яких варто прислухатися, щоб ваш профіль виглядав естетично красиво і професійно.

Скільки секунд триває сторіс в ИнстаграмеСкільки секунд триває сторіс в Инстаграме

Скільки секунд триває сторіс в Инстаграме?

Instagram Stories — відносно нова опція соціальної мережі, яка дозволяє ділитися моментами з повсякденного життя. Часто перед людьми стає питання — кинути це фото в стрічку, або залишити на час Stories? Питання не дивує, адже це абсолютно різні формати взаємодії з аудиторією. Тут навіть підтримувані пропорції різні. Якщо в стрічку більше підходить горизонтальна картинка, то сюди — вертикальна.

Тимчасово публікують різні матеріали — фотографії по дорозі на роботу або додому, цікаві події за день, цікаві факти, меми, скріни, оголошення, опитування, вікторини або короткі відео.

Як пояснили розробники, вони намагалися створити плейс, де користувачі не будуть боятися викладати невдалі дублі і неотретушированные знімки.

Плюс також і в простоті використання — сюди легко додати:

  • сімок;
  • стікер;
  • рукописну напис;
  • рисунок;
  • мітку температури;
  • географічного розташування.Скільки секунд триває сторіс в ИнстаграмеСкільки секунд триває сторіс в Инстаграме

Також тут використовуються хештегі або позначки інших акаунтів, фільтри і маски.

Допустиме значення для розділу «stories» — 15 секунд. Це максимум. Але вам дозволено робити публікації і менше тривалості — 5 або 10 сек (або будь-який інший хронометраж, в діапазоні від 1 до 15 сек). Але не варто переживати, якщо ваш ролик тривалістю, наприклад, 44 сек. У такому разі автоматичні алгоритми спрацюють на рівномірний розподіл, і ваш кліп завантажиться, розділившись на три частини — 15, 15 і 14. При підключенні до швидкісного інтернету, ви не відчуєте дискомфорту під час перегляду.

Скільки секунд триває сторіс в ИнстаграмеСкільки секунд триває сторіс в Инстаграме

Яка максимальна тривалість сториз для публікацій

Як з фото, так і з відео — ліміт однаковий. І він встановлений на рівні 15 сек. Спочатку до такого було важко звикнути, адже часто в соціальних мережах не було таких жорстких рамок. Але тепер це здається практичним і зручним, адже ролик мало важить і швидко запускається навіть при нестабільному підключенні до інтернету.

Скільки секунд триває сторіс в ИнстаграмеСкільки секунд триває сторіс в Инстаграме

Скільки секунд можна викласти в Instagram в історії

Як вже згадувалося вище, кожен сам визначає для себе скільки секунд історія в Instagram, але максимальна кількість — 15. Однак вам дозволено запостити 10, 20 або навіть більше stories з таким хронометражем. Тому у вас точно вийде донести весь свій контент до глядача.

Моя довідка - Корисні поради