Скільки коштує розкрутити Instagram в 2020 році?

Профіль у соціальній мережі Instagram, який має високе число передплатників і активності, приносить своєму власнику солідний дохід. Безліч підприємців і просто цілеспрямованих людей, налаштованих на отримання високого рівня заробітку в Інтернеті, шукають способи збільшити свою аудиторію. Один з поширених прийомів, до якого приходить більшість початківців інтернет-бізнесменів — розкрутка своєї сторінки. Не кожен розуміє, скільки коштує розкрутити Instagram, і які способи дозволяють домогтися цього сьогодні. Високе число передплатників дозволяє залучити рекламодавців, готових до співпраці за хорошу плату.

Скільки може приносити слави і грошей розкручений аккаунт?

Велика кількість передплатників, яка притягується при належному управлінні та якісної роботи над змістом профілю, може створити з вашого Instagram аккаунта стабільний і високий джерело доходу. Чим більше число фоловерів, тим дорожче стає рекламна запис.

 • Власник облікового запису з десятьма тисячами передплатників може в середньому розраховувати на дохід в розмірі 1-2 тисяч рублів за один рекламний пост.
 • На позначці у 30 тисяч фоловерів власник профілю може підвищити ціну на рекламу до 5-ти тисяч.
 • Серйозні гроші за рекламу забезпечує аудиторія, яка перевалила за позначку в мільйон. Купити рекламу на такій сторінці можна за суму від 300,000 рублів.

Скільки коштує розкрутити Instagram в 2020 році?

У Російському сегменті Инстаграма існує велика кількість розкручених блогерів, чия аудиторія забезпечує їм величезні гроші з продажу рекламного посту. Вартість рекламного посту у медійних осіб:

 1. Ірина Горбачова — 300 тис. руб.
  Скільки коштує розкрутити Instagram в 2020 році?
 2. Анастасія Волочкова — понад 100 тис. руб.
  Скільки коштує розкрутити Instagram в 2020 році?
 3. Ксенія Собчак — від 200 тис. руб.
  Скільки коштує розкрутити Instagram в 2020 році?
 4. Ольга Бузова – 300 тис. руб.
  Скільки коштує розкрутити Instagram в 2020 році?
 5. Вікторія Боня — 150 тис. руб.

Скільки коштує розкрутити Instagram в 2020 році?

Прикладів успішних блогерів, розкручених акаунтів можна наводити безліч. Проте вже можна підвести підсумки і приблизні суми, на які можна розраховувати після розвитку профілю і вкладу в нього сил і грошей.

Методи розкрутки облікового запису

Спираючись на інформацію вище постає питання: якими способами можна досягти таких результатів для свого профілю в соціальній мережі? В інтернеті існує кілька шляхів, по яких рекомендується йти до досягнення популярності. Ось деякі з них:

 1. Замовлення реклами. Цей спосіб ділиться на кілька категорій. За допомогою вбудованих в соціальну мережу інструментів реалізується таргетована реклама. Купівля поста в розвиненому співтоваристві допомагає просуванню вашого облікового запису.
 2. Використання спеціалізованих сервісів по розкрутці. Використовуйте Zengram, яка займеться накруткою передплатників, лайків та коментарів під постами.
  Скільки коштує розкрутити Instagram в 2020 році?
 3. Належне ставлення до контенту забезпечить зростання інтересу до вас і підвищення лояльності співтовариства.

Скільки коштує розкрутити Instagram в 2020 році?Важливо! Допомога сервісів просування задасть високий старт для набору початкової аудиторії. Передплатники більш довірливо відносяться до користувачів, у яких вже є активна аудиторія.

Для підтримки активності користувачів на плаву, не нехтуйте і безкоштовними методами просування:

 • Підписуйте фотографії, використовуючи хештеги.
 • Поддерживйте активність, регулярно оновлюючи контент.
 • Особисто спілкуйтеся зі своїми фоловерів.
 • Вимагайте поваги і довіри аудиторії.
 • Активно відповідайте на коментарі.

Скільки коштує розкрутити Instagram в 2020 році?

Інструкція з підключення офіційної реклами в Instagram

Instagram належить компанії Фейсбук. Тому, щоб закласти основу для успішного просування аккаунта, слід:

 • Створити профіль у Фейсбуці — це допоможе більш ефективно працювати з інструментами для просування.
 • Перевести профіль Instagram з особистого в бізнес-аккаунт.

Скільки коштує розкрутити Instagram в 2020 році?

 • У рекламному кабінеті Фейсбуку пройти по посиланню для створення реклами (звідси можна відслідковувати просування) і визначити напрям, за яким система буде працювати (доступні напрямки: збільшення трафіку і підвищення впізнаваності). Виходячи із зробленого вибору, дотримуватися відповідного меню.
 • При налаштування часу показу реклами, варто пам’ятати, що використання інструментів рекомендується в денний час доби. Саме в цьому проміжку користувачі соціальної мережі найбільш активні.
 • Вказати ознаки вашої цільової аудиторії.

Скільки коштує розкрутити Instagram в 2020 році?

 • Визначитися з бюджетом і часом, протягом якого рекламні блоки будуть активні.
 • Заповнити форми. Варто пам’ятати, що зображення повинно бути не більше 1080х1080. Опис товару не повинна перевищувати 300 символів.
 • Сплатіть послуги. Прийом коштів відбувається через банківські карт Visa, MasterCard і PayPal.

Скільки коштує розкрутити Instagram в 2020 році?

По завершенню налаштувань рекламна компанія пройде модерацію і почне роботу, а відстеження статистики стане можливим у особистому профілі.

Популярні сервіси по розкрутці

Реклама в популярних блогерів може бути занадто витратною. Результат при цьому не завжди виправдовує очікування. Вигідною альтернативою є використання бірж з торгівлі рекламою в Instagram. Там ви можете вибрати аккаунт для реклами аккаунта у відповідності зі своїм бюджетом.

 

У Росії популярними біржами залишаються:

 • Epicstars.
 • Plibber.

В залежності від напрямку аккаунта ціни на просування можуть змінюватись, проте завжди залишаються прийнятними для використання. Спочатку бюджет на рекламу буде триматися в районі тисячі рублів. Вкладення коштів в біржу згодом завжди окупається.

Накрутка передплатників

Ефективними засобами по збереженню інтересу до профілю, а значить, і стабільного доходу є сервіси по накрутці. Подібні сервіси надають якісні послуги за помірну плату.

Показниками успішності профілю в соціальній мережі є:

 • лайки під постами;
 • коментарі;
 • перегляди;
 • кількість передплатників.

Такі сервіси як Zengram і Pamagram, допоможуть накрутити передплатників за заданим розташування або хештегом, з мінімальною ймовірністю бана. Likemania і Bosslike такої фільтрації не мають, але й ціни там значно нижчі.

Скільки коштує розкрутити Instagram в 2020 році?

Розцінки вартості просування через спеціальні сервіси наступні:

 • Zengram передбачає купівлю місячного тарифу за 699 рублів, крім накрутки показників, там ще купа корисних інструментів.
 • Якщо ви вирішили розкручуватися через Pamagram, то тут теж доведеться купувати тариф на місяць. Коштує він 792 рубля, але якщо ви купите відразу 2 місяці – отримаєте в подарунок 12 днів бонусного використання. Чим більше місяців ви оплатите одним платежем, тим більшою буде знижка.
 • При накрутці через Likemania розрахунок йде по-іншому. Тут «товар» відпускають «на вагу». 1000 передплатників буде коштувати 500 рублів.
 • На Bosslike такий самий принцип, як і у Likemania. Тут за 1000 рублів ви зможете отримати 1428 передплатників.

Скільки коштує розкрутити Instagram в 2020 році?

Високе число передплатників гарантує, що перше враження про вашому профілі буде позитивним і викличе бажання стежити за ним. Активність користувачів в коментарях показує інтерес до вашої персони. А позитивні оцінки постів сигналізують про якість публікованих матеріалів і прихильності передплатників.

Успіх облікового запису в соціальній мережі залежить в першу чергу від зусиль власника сторінки з підвищення статистики. Існує безліч способів для отримання бажаного результату. Як дорогі (купівля реклами у популярних блогерів), так і бюджетні (використання бірж по рекламі і сервісів по накрутці). Варто пам’ятати, що внесок великих коштів на просування та залучення зірок не гарантує миттєвого успіху. Акцент при просуванні облікового запису повинен бути поставлений на якість публікованих матеріалів та їх унікальності.

Запитання наших читачів

Скільки коштує розкрутити Instagram в 2020 році?#1. Що краще вибрати, платну або безкоштовну накрутку?

Все залежить від вашого бюджету і потреб. Якщо швидкість вам не важлива, то можете обійтися безкоштовними способами. Якщо ви хочете швидкого результату, тоді вам потрібно скористатися накруткою від Likemania і Bosslike. Якщо хочете, щоб передплатників не було ботів – беріть Zengram. А якщо хочете тільки цільову аудиторію, тоді звертайтесь за рекламою до зірок Инстаграма.

Скільки коштує розкрутити Instagram в 2020 році?#2. Від чого залежить ціна на рекламу в Интаграме?

Від охоплення: скільки людина подивиться, скільки по ній перейде. Ви напевно чекали відповіді, що від передплатників, але насправді, кількість передплатників не важливо, якщо з усього їх числа, рекламу подивляться одиниці.

Скільки коштує розкрутити Instagram в 2020 році?#3. Скільки коштує отримати 10000 передплатників?

Дивлячись яким шляхом ви підете, якщо виберіть найпростіший, наприклад, накрутку через Likemania, то 10000 передплатників вам обійдеться в 5000 рублів. Але наявність такої аудиторії швидко окупиться, якщо ви вирішили заробляти, розміщуючи рекламні пости.

Тобі потрібна порада або ти хочеш висловитися? Пиши всі свої думки в коментарях! А також не забувай дивитися цікаве відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради