Скільки коштує реклама в Инстаграме: кращі способи розміщення

Зміст

 • Як працює реклама в Инстаграме
 • Види реклами в Instagram
 • Тонкощі розміщення офіційної реклами в Instagram
  • Як розмістити рекламу
 • Оптимізація показу реклами в Инстаграме
 • Вартість запуску реклами
  • Скільки коштує реклама в Инстаграме при розміщенні у блогерів
  • Скільки коштує таргетована реклама в Instagram
  • Вартість рекламної кампанії через біржі

Instagram – популярна соціальна мережа на території Росії. Сьогодні кожен 15 житель нашої країни має свій профіль в мережі.

Реклама на даній платформі почала розвиватися не так давно, тому деякі види не користуються належною популярністю через нечисленних знань про цьому ресурсі. Тим не менш, зараз на просторах Инстаграма кожен другий пост в стрічці – маркетинговий.

Найчастіше маркетингові пости можна зустріти на сторінці зірок, відомих блогерів або громадських діячів з великим числом передплатників. Рекламодавцями можуть бути хто завгодно: власники ресторанів, магазинів, майстри, що надають послуги краси, кондитери, які працюють на дому і т. д.

Тема маркетингових оголошень в Инстаграме є актуальною на сьогоднішній день, зараз це питання перебуває на піку вивчення, але деякі види публікацій для піару використовуються досі досить рідко.

Як працює реклама в Инстаграме

Маркетингові оголошення в історії і пости в стрічці сьогодні може створювати і публікувати будь-який бажаючий. Активний менеджер мережі Фейсбук – цей інструмент дозволяє самостійно налаштовувати і викладати публікації в Инстаграме. З допомогою аккаунту у Фейсбуці можна контролювати кількість і зростання переглядів, аудиторію.

В даному випадку маркетинговий пост публікується безпосередньо в розділі історії або у стрічці особистого або бізнес аккаунта рекламодавця в Инстаграме.

Скільки коштує реклама в Инстаграме: кращі способи розміщення

Плюси самостійного управління:

 • повний контроль маркетингової кампанії;
 • гнучкі способи оплати показів, є варіанти для будь-якого бюджету;
 • швидкі терміни публікації (миттєві);
 • індивідуальний вибір кола людей для показу;
 • звітна статистика.
Читайте також:
Накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно і швидко цілком реальна

Спонсорські пости (показ просуває оголошення у блогерів або зірок на сторінці) відрізняються ризиком людської недобросовісності.

Види реклами в Instagram

Існуючі види реклами в Instagram:

 • поява просувають оголошень в пабликах і стрічках інших популярних особистостей – відрізняється своєю високою вартістю, до того ж оголошення показується не обраної аудиторії, а передплатникам того пабліка, де воно з’явиться;
 • таргетований маркетинг – офіційне розміщення реклами, управляти якою можна самостійно через акаунт Фейсбук. Оголошення з’являється миттєво в стрічці користувача і демонструється обраної цільової аудиторії;
 • запуск промо кампанії через біржу – існують спеціальні біржі, де збираються люди, які мають потребу в розкручуванні свого облікового запису. Біржа допомагає знайти правильну майданчик для публікації маркетингового посту.

Всі види реклами не мають фіксованої вартості, все залежить від обраної частотності показів або від розцінок блогерів, які будуть розміщувати у себе оголошення.

Скільки коштує реклама в Инстаграме: кращі способи розміщення

Тонкощі розміщення офіційної реклами в Instagram

Деякі особливості розміщення маркетингових оголошень в Instagram:

 • важливо вибирати акаунти і паблики для оприлюднення реклами, які суміжні з тематики, так як користувачам переглядати контент, в даному випадку будуть зацікавлені заздалегідь і близькі; відповідно, відгуків на кампанію значно більше;
 • починати запуск кампанії необхідно з менших цифр оплати і показів, необхідно вивчити аудиторію і статистику для того, щоб зрозуміти, як правильніше і вигідніше скористатися сервісом для залучення клієнтів;
 • оформлення публікації необхідно зробити адаптованим під сервіс та креативним для того, щоб викликати якісь емоції у цільової аудиторії;
 • корисно включати акції та знижки в маркетингових постах для залучення великого числа користувачів.

Шукати і вибирати акаунти для запуску своєї кампанії можна через пошук Инстаграма, де необхідно ввести тематичний запит. Необхідно звертати увагу на кількість переглядів стрічки, число живих передплатників і активність користувача.

Як розмістити рекламу

Таргетована публікація, яка показується в стрічці власника сторінки і відрізняється від інших постів підписом «реклама» в кутку, розміщується через соціальну мережу Фейсбук.

Читайте також:
InstaTag - Десерт і солодощі хештегі

Важливим нюансом такої публікації є те, що бачать дані пости тільки користувачі, у яких є прив’язка аккаунта Фейсбуку до сторінки Инстаграма. Для оплати необхідно прив’язати банківську картку до профілю у Фейсбуці.

Рекламні біржі дозволяють полегшити пошук пабликов для запуску кампанії, дані сервіси, є платними і з кожним днем все більше поширюються.

Показ постів у популярних користувачів – досить недешеве задоволення, але в певному сенсі дієве, так як у знаменитостей велике коло передплатників і шанувальників, які довіряють їх вибором.

Скільки коштує реклама в Инстаграме: кращі способи розміщення

Вартість реклами в Instagram може варіюватися від 200 карбованців до багатьох сотень тисяч.

Важливо! Instagram сервіси штовхають користувачів і рекламодавців на активні прив’язки сервісів, з яких потім беруть інформацію про власників акаунтів, про те, які паблики вони відвідують, їх вік, інтереси і т. д.

Оптимізація показу реклами в Инстаграме

Популярні важелі оптимізації рекламної кампанії на майданчику Instagram:

 • кількість показів і вибір аудиторії – рекламне оголошення побачить максимальна кількість зацікавленої аудиторії, не виходячи за рамки бюджету, розрахованого на кампанію;
 • конверсія – при виборі оптимізації через конверсії сервіс буде показувати рекламне оголошення найбільшої кількості користувачів, які потенційно готові для здійснення конверсії на сайті власника аккаунта;
 • посилання – перехід за посиланням на профіль рекламодавця буде відбуватися з допомогою активних посилань, і зацікавленої аудиторії буде показуватися реклама в сервісі;
 • залученість – дана опція дозволяє переглядати рекламу тим користувачам, які найбільш готові для коментування, «лайкания» і «репоста» запису;
 • охоплення унікальних користувачів – показ денних оголошень не більше одного разу в день. Даний спосіб дозволяє повністю контролювати частоту показу оголошення;
 • впізнаваність бренду – показ оголошення людям, зацікавленим в продукті саме цього бренду.

Вартість запуску реклами

Не можна заздалегідь назвати точну вартість маркетингової кампанії в Инстаграме, все залежить від вибору виду публікацій, частотності показу, від розцінок блогерів і бірж.

Скільки коштує реклама в Инстаграме: кращі способи розміщення

Скільки коштує реклама в Инстаграме при розміщенні у блогерів

Як правило, показ рекламного оголошення у популярних користувачів мережі коштує дорого, все залежить від кількості передплатників і особистих розцінок, наприклад, бізнес-леді Айза Анохіна бере за розміщення одного рекламного посту 50 000 рублів, а Ксенія Бородіна – 150 000 рублів.

Читайте також:
Продвижениев instagram за допомогою сервісу ZENGRAM

Ціна за запуск одного поста залежить від активності користувачів, кількості передплатників і контенту облікового запису. Якщо не брати в розрахунок зірок шоу-бізнесу, то в звичайних пабликах вартість розміщення одного оголошення починається від 240 до 4000 рублів.

Важливо! Перед тим, як домовитися з користувачем про розміщення публікації у його стрічці, необхідно ретельно вивчити активність його аккаунта, кількість живих передплатників, коментарів і т. д.

Якщо сторінка має велику кількість передплатників, але мала кількість публікацій, значить, більшість його аудиторії – це накручені боти. Розміщення постів на такій сторінці не принесе позитивних результатів.

Від чого залежить вартість розміщення публікації у стрічці або історії платформи:

 • кількість живих передплатників, лайків та коментарів;
 • цікавий контент, частотність публікацій;
 • періодичність виходу на зв’язок з клієнтами;
 • смежность тематики і аудиторії.

Ставка ціни на розміщення залежить від бажаного результату, можна знайти розміщення під будь-який бюджет, відпущений на кампанію.

Скільки коштує таргетована реклама в Instagram

Таргетований маркетинг є єдиним видом офіційної реклами в Инстаграме. Маркетингові пости з’являються в стрічці власника сторінки, він може чітко стежити за бюджетом, кількістю показів і аудиторією.

У будь-який момент можна змінити налаштування і підлаштовуватися під статистику, що зручно для початківців бізнесменів. Середня ціна відгук на сьогодні становить 35 центів. Чим більше грошей людина витратить на відгук, тим більший охоплення аудиторії він отримає.

Вартість рекламної кампанії через біржі

З розвитком сервісу промоушену в соціальних мережах з’явилося безліч платних бірж, готових допомогти у виборі і розміщенні недосвідченим користувачам за грошову винагороду.

Серед таких бірж найпопулярнішими на даний момент є Epicstars і Instach. Вартість розміщення через біржу варіюється від 200 рублів до 5000 рублів, все залежить від виду публікації і вибору аудиторії.

Моя довідка - Корисні поради