Скільки історія зберігається в Инстаграме по часу: в актуальних історіях і в архівах

Історія в Инстаграме зберігається 24 години, а потім зникає назавжди – так було раніше. Але скільки історія зберігається в Инстаграме в архівах поза стрічки сторіс?

Не встигли користувачі освоїти сторіс, як під кінець минулого року розробники Instagram порадували любителів популярної соцмережі черговим оновленням функціоналу. Тепер у инстаграмеров з’явився доступ до архіву сторіс, в якому, починаючи з 5 грудня 2017 року зберігаються всі створені «добові» публікації. Крім архіву сторіс, сервіс порадував новою фішкою – розділом «Актуальне/Highlights», де можна розмістити у відкритому доступі нові і старі історії, створювати і перейменовувати альбоми, сортувати пости по темах або датою. Всередині кожного альбому кадри можна розташовувати за своїм розсудом, а обкладинки можна зробити в єдиному стилі.

З розширенням архіву в Инстаграме (раніше туди можна було помістити тільки публікації зі своєї стрічки) всі опубліковані сторіс зберігаються автоматично. Щоб не засмічувати кеш, можна налаштувати профіль і відключити автоматичне збереження постів.

В актуальних історії

Скільки зберігається історія в Инстаграме по часу? Раніше відповідь на це питання був зрозумілим і однозначним – 24 години. В цьому був певний сенс – керівники Instagram таким чином намагалися переманити аудиторію у свого головного конкурента, Snapchat. Але, як ми всі вже помітили, розробники Фейсбуку не люблять обмежуватися малим і часто оновлюють додаток, намагаючись приємно здивувати своїх користувачів.

Скільки історія зберігається в Инстаграме по часу: в актуальних історіях і в архівах

Скільки історія зберігається в Инстаграме по часу: в актуальних історіях і в архівах

Скільки історія зберігається в Инстаграме по часу: в актуальних історіях і в архівах

Скільки історія зберігається в Инстаграме по часу: в актуальних історіях і в архівах

Скільки історія зберігається в Инстаграме по часу: в актуальних історіях і в архівах

Розділ «Актуальне» спочатку викликав у багатьох здивування з розширенням архіву ця ідея здавалася безглуздою. Однак великі блогери і численні торгові бренди швидко зметикували, як змусити сторіс працювати на себе по-новому.

Застосування Актуальних історій напрочуд широко:

 • Навігатор інтернет-магазину. Сьогодні будь-який поважаючий себе бренд займається просуванням в соцмережах. Instagram не обділений увагою SMM-ників, так як є найбільш продає майданчиком. Тепер немає потреби блукати по сайту через мобільний браузер – в навігаторі прикріплені всі необхідні посилання.
 • Подяки лояльним клієнтам і хороші відгуки від них. Для акаунтів, які продають товари і послуги, це дуже зручно – потенційний покупець, потрапляючи в профіль, має можливість відразу прочитати відгуки і зв’язатися з менеджером.
 • Сторителлинг тепер і в сторіс – у форматі фото і картинок. З допомогою цього методу подання інформації можна наочно і яскраво розповісти про себе або бренд.
 • Тревел-блогери використовують цей розділ для захоплюючих квестів, пов’язаних з подорожами. Оригінально підійшли до цього питання в airbnb, розмістивши в Актуальному угадайку по містах.
 • Зближення з аудиторією – завдяки довічному зберіганню історій блогер може коротко (або не дуже) розповісти про себе у зручному форматі новим передплатникам, так що тим не доведеться переглядати всю стрічку публікацій у спробах вникнути в подробиці життя інста-кумира.
 • Несподівано Актуальне стало дійсно актуальним і затребуваним! Залишається тільки підключити фантазію і визначити для себе найкращий спосіб використання цього розділу.

  Скільки зберігаються історії в Instagram в архівах

  До введення розширеного архіву подивитися старі сторіс можна було в розділі статистики бізнес-акаунтів і тільки за останні два тижні.

  Скільки зберігаються історії в Instagram-архівах? Тепер вони залишаються з користувачами навічно. У будь-який момент можна повернутися до збереженої сторіс, заново запостити її або помістити в розділ Актуальних сторіс, щоб поділитися нею з великою кількістю народу.

  Архівні публікації недоступні для перегляду іншим користувачам здійснювати будь-які маніпуляції з ними може тільки власник облікового запису. В архіві міститься нескінченна кількість постів.

  Чи можна якось збільшити час зберігання історії в Instagram

  Для збільшення часу зберігання історій в Инстаграме є два способи:

  • Опублікувати історії в розділі Актуальне, де вони вічно зберігаються у відкритому доступі для інших користувачів.
  • Помістити історію в архів.

  За часом зберігання обидва способи однакові. Решта – на розсуд користувача. Якщо ви бажаєте уникнути публічності і хочете зберегти сторіс для себе, краще заархівувати її. Витягнути сторіс з архіву і опублікувати заново можна в будь-який зручний для вас момент.

  Моя довідка - Корисні поради