Скачати StoryArt для Инстаграма

Додаток із шаблонами для Инстаграма Story Art необхідно для створення Історій і публікацій в одному стилі. Користувач може придбати платний пакет послуг або працювати з безкоштовними варіантами.

Особливість програми та функції

На головній сторінці розташований безкоштовний каталог шаблонів розбитих по колірній гамі, тематики. Користувач може вибрати будь-який з розблокованих варіантів.

Такі заготовки можна редагувати: додавати свої фотографії, змінювати шрифт і колір. Додатково виділені обкладинки для Актуального.

Скачати StoryArt для Инстаграма

Після редагування шаблону його можна відразу завантажити в Instagram або до себе на телефон.

Функції і можливості програми:

 • каталог вільних заготовок. Колекція постійно оновлюється новими;
 • категорії. Шаблони розділені по загальному стилю;
 • обкладинки для Актуального. Заздалегідь підготовлені об’єкти у форматі PNG, набір фонів;
 • магазин. Преміум та каталоги фільтрів запропоновані окремо;
 • розділ в меню «Моя Історія». Раніше створені і відредаговані шаблони.

Каталог заготовок регулярно оновлюється: з’являються цілі набори, які підійдуть для оформлення Stories і Стрічки. Але користувачу недоступний редагування положення фігур і png-об’єктів.

Можна змінити колір рамки, додати або видалити текст, вставити фотографію. Після обробки шаблону відкривається розділ «Поділитися»: в Стрічку або Історії Инстаграма.

Можливості роботи з Сторіс і Актуальним

Щоб відредагувати шаблон, натиснути по вибраному варіанту і почекати закінчення його завантаження. З’явиться сповіщення: Дозволити додатком доступ до галереї і фотокамери.

Знімок вибирають з внутрішнього сховища або переходять в камеру. Фільтри та корекція додається після того, як фото з’являється в шаблоні.

При редагуванні з’являється кнопка «Обрані»: зазначена заготівля з’явиться в розділі «Мої Історії». Одна з особливостей програми – на безкоштовних шаблонів є кнопка «Переглянути в повному розмірі». Картинка відкривається, і користувач може зробити скріншот. Але якщо підписка не оплачена і для редагування обрана платна заготівля – кнопка зникає.

Інструкція, як змінити перший шаблон і зберегти:

 1. Завантажити та встановити програму через офіційний джерело.
 2. Вибрати один із шаблонів (безкоштовний набір).
 3. На екрані з’явиться вікно для додавання фотографій.Скачати StoryArt для Инстаграма
 4. Підтвердити дозвіл на підключення до Галереї – вибрати знімок.
 5. В розділі «Фільтри» — вибрати підходящий з безкоштовною колекції.
 6. Відрегулювати положення на шаблоні.Скачати StoryArt для Инстаграма
Читайте також:
Як написати в Директ в Инстаграме з комп'ютера

Користувач може відредагувати написи, просто натиснувши на них. З’явиться меню роботи з текстом: вибір шрифтів для латиниці і палітра кольорів.

У StoryArt для Инстаграма російськомовний набір складається з п’яти варіантів, але щоб знайти їх – потрібно перегорнути всю колекцію. Зберегти шаблон після редагування можна через кнопку «Поділитися».

Щоб знайти у додатку обкладинки для Актуального, потрібно переглянути в меню доступні категорії. Колекція складається всього з двох пакетів: для преміальних акаунтів і безкоштовних. Стікери, фони і шрифти можна купити окремо за допомогою наборів: акварельні розлучення, неонові картинки і комікс-обкладинки. В розділі «Базові» знаходяться заздалегідь підготовлені варіанти, які потрібно просто завантажити і розмістити в Инстаграме.

StoryArt для Инстаграма – непоганий інструмент для створення єдиного стилю сторінки, оформлення актуального та Історій. Купуючи платний набір, користувач зможе ефективніше працювати з редактором, завдяки новим функціям і об’єктів обробки.

 • Завантажити з Play Market.
 • Завантажити з AppStore.
Моя довідка - Корисні поради