Скачати Grid Maker для Instagram: нескінченна стрічка і нарізка фотографій

Grid Maker для Инстаграма – програма створення нескінченної Стрічки. З її допомогою можна розрізати картинку, розмістити її по частинах. В основні функції входить тільки поділ фотографій і автоматичне збереження в пам’яті пристрою.

Особливості і можливості Grid Maker

В головному меню програми знаходиться кнопка «Додати з Галереї». Користувач вибирає файл і вказує розміри, яким повинні відповідати розрізані частини.

В налаштування входить:

  • поділ зображення від 6 до 12 частин;
  • вибір окремих фрагментів для публікації;
  • публікація відразу в Instagram;
  • збереження частин в Галерею пристрою.

Скачати Grid Maker для Instagram: нескінченна стрічка і нарізка фотографій

Для нескінченної Стрічки рекомендовано зображення у високій якості: тобто від 1900 х 1800 пікселей. Після додавання картинки, користувачеві пропонується вибрати окремі елементи або перемістити центр на інший об’єкт.

Створений пазл зберігають в Галерею, публікують кожну картинку з останньою. Таким чином, в профілі з’являється 6-9 або 12 зображень, які складаються в одну. Варто відзначити, що такий варіант не працює з відеофайлами.

Робимо нескінченну стрічку з допомогою програми

Щоб зробити нескінченну Стрічку через додаток, вам потрібно: завантажити або зробити фотографію у вирішенні мінімум 3000 на кожній із сторін.

Для публікації не підійдуть вертикальні і горизонтальні знімки – тільки квадратні. Одне велике розділяється на декілька маленьких, після чого по черзі публікується в соціальну мережу.

Інструкція, як зробити нескінченну Стрічку в Grid Maker:

  1. Завантажити та встановити програму з офіційного джерела: Play Market або AppStore (посилання нижче).
  2. Вибрати в меню «Відкрити Галерею» в панелі інструментів вибрати розподілу фрагментів.Скачати Grid Maker для Instagram: нескінченна стрічка і нарізка фотографій
  3. При необхідності: вказати розмір кожної частини.
  4. Підтвердити – зберегти на смартфон.
Читайте також:
Як відновити акаунт у Инстаграме після тимчасового вилучення

У програмі можна налаштувати розмір кордону і її колір. Доступно окреме виділення фрагментів або їх видалення. Натиснувши на кнопку «Save», запис буде відправлена в Галерею, починаючи з останньої.

Grid Maker пропонує зручну систему виділення картинок для публікації: на загальному знімку буде вказані номери окремих елементів.

Для створення нескінченної Стрічки буде корисно додаток Pics Art. Користувач може створити свій шаблон за допомогою редактора, а вже після – перемістити в Grid Maker. Таким же способом користуються блогери, сторінки магазинів і компаній.

Чим ще буде корисно додаток для Инстаграма

З допомогою Graid Maker можна зробити карусель для Инстаграма. Для цього картинку нарізають всього на три частини, залишаючи: бічні і центральну.

Щоб створити панорамний знімок в каруселі, потрібно завантажити додаток спочатку горизонтальне зображення.

Додаток підійде для зменшення розміру великого зображення. Для цього, потрібно встановити в параметрах «Розмір», трохи менше ніж в оригіналу.

Скачати Grid Maker для Instagram: нескінченна стрічка і нарізка фотографій

Grid Maker для Инстаграма необхідний для поділу картинок на кілька частин, створення нескінченної Стрічки. Розрізані частини можна відразу опублікувати в соціальну мережу.

  • Завантажити для Android.
  • Завантажити для iOS.
Моя довідка - Корисні поради