Швидка реєстрація Инстаграма через комп’ютер — інструкція користувачеві

Зареєструватися в Инстаграме допоможе браузерний формат, додаток в Windows Market, емулятори і авторизація через інші соціальні мережі.

Реєстрація через браузер на ПК

Зареєструватися в Инстаграме через ноутбук можливо з допомогою номера телефону, адреси електронної скриньки або сторінки в Facebook. У першому випадку користувач отримає відповідь в якості СМС. У другому — на email надійде посилання, яка підтвердить авторизацію.

Щоб увійти в Instagram потрібно:

 • встановити програму від Windows Store;
 • скористатися емулятором Bluestacks;
 • зайти в браузерную версію;
 • завантажити плагін для браузера.

Стандартна версія Instagram відрізняється відсутністю Діректа, надсилання публікацій і завантаження Stories. Використовуючи емулятори і сторонні способи, користувач зможе завантажувати фотографії і переписувати Директе з друзями.

Зареєструватися в Инстаграме через ноутбук можливо, як з номером мобільного, так і без нього.

Додаток для Windows Store доступний тільки власникам версії 8 і 10. Для користувачів 7 і Vista стандартного інструменту не передбачено.

Реєстрація можлива, через браузерну версію, з авторизацією за номером, адресою електронної пошти та сторінці у Facebook.

Через Фейсбук

Щоб авторизуватися або створити обліковий через Facebook, його потрібно попередньо зареєструвати. Скориставшись другий соціальною мережею, можна додати нову сторінку і автоматично завантажити: фото, ім’я та прізвище, адресу електронної пошти.

Як пройти авторизацію за допомогою сторінки в Facebook:

 1. Зайти на офіційний сайт Инстаграма.
 2. Натиснути «Увійти за допомогою Facebook».Швидка реєстрація Инстаграма через компютер — інструкція користувачеві
 3. Ввести дані облікового запису другий соціальної мережі.
 4. Натиснути: Дозволити доступ.

Тепер, система зажадає ввести нікнейм: логін і назва сторінки, яке буде використано при пошуку сторінки і авторизації.

Перевага підключення профілю через Facebook: не потрібно використати номер телефону або email. При відновленні пароля достатньо вказати: «Повернути через ” Фейсбук». Також, підключений профіль підійде для швидкої роботи з бізнес-акаунтами.

Читайте також:
Як розблокувати в Инстаграме, якщо обидва заблокували один одного: основні способи

Якщо раніше був збережений пароль від облікового запису – натиснути «Переключити акаунти». Або ж, натиснути значок ключа, зверху, в пошуковому рядку. Пароль міг бути автоматично збережений і єдиний спосіб, як позбутися від нього – видалити зі списку.

За номером або email

Зареєструватися без номера вийде тільки в авторизації через Facebook. Використовуючи стандартні методи створення облікового запису, користувачеві доведеться вибирати: номер телефону або адресу електронної пошти. У першому випадку на вказаний номер прийде SMS, у другій – лист з посиланням.

Як зареєструватися з браузера в Инстаграме:

 1. Зайти на сайт – натисніть «Зареєструватися».
 2. З’являться рядки для заповнення: мобільний телефон, ім’я та прізвище, логін користувача і придуманий пароль.Швидка реєстрація Инстаграма через компютер — інструкція користувачеві
 3. Заповнити – натиснути «Реєстрація».

У рядок: «Номер телефону» або Email можна ввести будь-який тип даних. Важливо, щоб ця інформація була актуальною: робочий номер телефону чи адресу електронної пошти. В іншому випадку, отримати повідомлення та підтвердити інформацію не вийде. Як відновити пароль в подальшому, використовуючи один з типів даних.

Переходячи на сторінку, власник отримає повідомлення: «Підтвердіть реєстраційні дані сторінки». Повідомлення з’явиться в мобільного та комп’ютерної версії. Основна мета підтвердження відомостей – підвищення безпеки сторінки, можливість відновити дані без додаткових проблем.

Реєстрація допомогою емулятора

Використовуючи емулятор Android, користувач зможе виконати всі ті ж дії, які доступні з мобільного пристрою. Наприклад, один з найпопулярніших – Bluestacks, який працює з багатьма додатками. Недолік емулятора – високе споживання оперативної пам’яті. Тому його рекомендують використовувати нерегулярно, а при необхідності.

Як зареєструватися в Инстаграме через емулятор:

 1. Завантажити та встановити останню версію Bluestacks.
 2. Зайти – вказати дані від свого Google Account.
 3. Play Market – завантажити безкоштовно безкоштовно Instagram.
 4. Відкрити – натиснути: «Зареєструватися».
 5. Вказати потрібний тип інформації для авторизації в сервісі.
Читайте також:
InstaTag - Ювелірні прикраси хештегі

Реєструючи сторінку в Instagram через емулятор, користувачі зможуть вибрати будь-який тип вводу даних: через Facebook, за адресою електронної пошти, використовуючи номер телефону. Як і з браузерною версії email або смартфон прийде повідомлення з кодом підтвердження.

Якщо Bluestacks не запускається, можна використовувати емулятори Memu Player або Nox App. Як і в інших програмах подібного типу, користувач повинен встановити додаток Instagram, а вже після – почати реєстрацію сторінки.

Реєстрація через додаток Instagram для комп’ютера

Додаток для Windows 10 і 8 на комп’ютер можна скачати в офіційному магазині Windows Market. Доступно для власників ліцензії, де включено автоматичне оновлення системи. Комп’ютерна версія відрізняється від стандартної: відсутні категорії в налаштуваннях і можливість опублікувати запис.

Як зареєструватися в Инстаграме через комп’ютерну версію:

 1. Зайти в Windows Market – ввести в рядок пошуку: «Instagram».
 2. Натиснути: «Отримати» — почекати закінчення завантаження.
 3. Запустити – вибрати: «Зареєструватися».
 4. З’являться варіанти вибору: через номер або email.
 5. Вибрати – почекати відповідного повідомлення.Швидка реєстрація Инстаграма через компютер — інструкція користувачеві
 6. Підтвердити реєстрацію – ввести ім’я та прізвище, логін.
 7. Вказати два рази пароль зареєструватися.

У комп’ютерній версії також доступна реєстрація через Facebook. Натискаючи, додаток автоматично відправить користувача в стандартний браузер і потребує авторизації. Для створення сторінки потрібно вказати інформацію для входу в соціальну мережу і натиснути: «Продовжити».

Типові проблеми при реєстрації та їх рішення

Під час реєстрації бувають такі проблеми і помилки:

 • видає помилку з’єднання. Немає підключення до Інтернету або нестабільне з’єднання;
 • «Додаток зупинено» або автоматично закривається. Проблема при завантаженні, поточні оновлення або скачана версія не відповідає мобільному пристрою;
 • неможливо зареєструватися, бо адреса пошти або номер телефону вже зареєстровані;
 • «Під час створення облікового запису сталася помилка». Проблема з IP-адресою: потрібне перезавантаження роутера або маршрутизатора, який використовується для підключення.
Читайте також:
Кращі ідеї ваших постів і теми для Инстаграма

У першому і останньому випадках, користувачеві потрібно перезавантажити точку доступу або вибрати будь-яку іншу. Якщо додаток закривається автоматично видалити і встановити заново. Або ж, видалити і перезавантажити смартфон.

У разі, якщо неможливо зареєструватися Инстаграме тому що адресу чи номер вже використано потрібно звернутися в технічну підтримку Instagram. Це стосується тих випадків, коли користувач раніше не був зареєстрований в Инстаграме.

Також, якщо не виходить зареєструватися в Инстаграме, то спробувати з іншого пристрою. Приміром, якщо авторизація була через комп’ютер – підключитися через смартфон, використовуючи мобільну точку доступу.

Зареєструватися в Инстаграме з комп’ютера також просто, як і з телефону. При введенні номера або адреси електронної пошти, потрібно перевіряти кожен символ. Інакше, інформація про вході буде відправлена іншому користувачеві.

Моя довідка - Корисні поради