Шукаємо натхнення в Instagram з Pinterest

Pinterest для Инстаграма – джерело натхнення і картинок для публікацій. Додаток розраховане на перегляд і розміщення зображень, створення дошок «натхнення» і пошук цікавих матеріалів.

Особливості і можливості Pinterest

Щоб переглядати картинки користувач повинен пройти реєстрацію: через Facebook, Google або адресу електронної пошти. Після підтвердження особи з’явиться можливість додавати теги по інтересам, отримувати новини за вказаними темами.

Користувач може вибрати необмежену кількість доступних «дощок» і пінів, які будуть підібрані з урахуванням уподобань та інтересів.

Шукаємо натхнення в Instagram з Pinterest

Які функції є:

 • особистий профіль. Можливість не тільки ставити лайки іншим користувачам, але і додавати їх в підписки;
 • пошукова рядок. Пошук здійснюється по хештегам;
 • додати знімок на «Дошку». Створення особистої добірки з улюблених зображень;
 • пошук картинки по фотографії. Відкриваючи розділ з пошуком, користувач підтверджує доступ до фото та відеокамеру.

У додатку можна знайти добірки з обкладинками для Актуального не менш корисні туторіали по обробці фотографій, «нескінченної стрічки».

Переваги і недоліки

Головна перевага – регулярно оновлюваний список зображень та контенту, який допомагає у створенні особистого профілю. Це приклади робіт інших блогерів, роботи з картинками і відео.

Недолік – проблема з авторизацією через соціальні мережі.

У список достоїнств також входить:

 • користувач може додати свої зображення, отримати коментарі і відгуки від інших учасників Pinterest;
 • приклади обробки медиаматериалов;
 • величезний каталог авторського контенту;
 • унікальні графічні елементи і посилання на сайти, де їх можна скачати.

Шукаємо натхнення в Instagram з Pinterest

З комп’ютерної версії Pinterest, зберегти фото можна через функцію: «Копіювати зображення». Доступ до сервісу реалізований, як з мобільного, так і з комп’ютерної версії. Якщо виникла проблема з авторизацією, потрібно використовувати VPN.

Проблема з доступом до сайту виникає із-за проблем з географічним положенням. Тому функція входу через Google або Facebook може бути заблокована.

Корисність для Инстаграма

Pinterest виступає для Инстаграма інструкцією і прикладом, як можна обробити фотографії, оформити профіль. Користувач підбирає список «Дощок» (колекцій), який йому цікаві.

Читайте також:
Де і як розрізати фото для Instagram на 9 частин?

Система оповіщає кожен раз, як тільки набір був оновлений. Наприклад, Pinterest є окремі добірка з шаблонами і дизайнерськими чек-листами для власників інтернет-магазинів.

Простим користувачам підійде у вигляді невичерпного джерела натхнення. Вказавши цікаві теми, власник сторінки може додати їх до себе, відправити друзям або скопіювати.

Інструкція, як зберегти картинку з Pinterest на телефон:

 1. Завантажити та встановити програму (посилання нижче).Шукаємо натхнення в Instagram з Pinterest
 2. Перейти в розділ пошуку – вказати ключове слово.Шукаємо натхнення в Instagram з Pinterest
 3. Під зображенням знаходиться три точки – вибрати в меню «Завантажити зображення».

На відміну від інших сервісів зі стічними картинками, в Pinterest публікуються записи з інших сайтів. Тобто, картинка з’являється в Pinterest, але з посиланням на чужий ресурс. Також доступна до збереження на «Дошку» і мобільний пристрій.

Якщо який-небудь знімок порушує правила або не подобається користувачеві – він може його приховати. Таким чином можна відібрати зображення для подальшого використання в Instagram.

 • Завантажити для Андроїда.
 • Завантажити для Айфона.

Примітно, що в Pinterest є цілі каталоги з обкладинками для Актуального в Инстаграме. Авторське право на них не поширюється, а деякі з матеріалів були виконані за індивідуальним замовленням.

Моя довідка - Корисні поради