Шопінг теги в Instagram, в Росії

Шопінг теги в Instagram, в Росії

У 2016 році на популярній соціальній майданчику Instagram вперше з’явилися торгові теги. Дане нововведення значно спростило роботу багатьом зарубіжним продавцям. Вони отримали унікальну можливість відзначати продукцію на своїх фото. Раніше на фотографіях можна було відзначати тільки інших користувачів платформи.

Як працюють Шопінг теги?

Припустимо, потенційний клієнт зацікавився рекламованим товаром. Всього в один клік він потрапляє на сайт і може приступати до оформлення замовлення.

Шопінг теги в Instagram, в Росії

Тепер поговоримо про Instagram shop tags в Росії. Власники бізнес-профілів можуть підключити їх в будь-який зручний момент.

Навіщо потрібні Shopping Tags?

Фахівці GetBlogger покладають на торгові теги великі надії. Вони вважають, що цей інструмент наблизить Instagram до рангу ідеальної торговельної площадки. Що ж нового принесуть теги:

 • Залучення нових покупців;
 • Збільшення конверсії;
 • Комфортні покупки для користувачів;
 • Комфортна реклама для магазинів/брендів компаній.

Як наслідок, торгові теги – це прекрасний і доступний спосіб збільшення прибутку. Ви помічали, як багато питань задають користувачі мережі під постами з продукцією? Їх цікавлять різні нюанси щодо товару, що просувається. Вони пишуть коментарі і чекають персональних відповідей, не завжди чекаючи бажаного. Shopping tags Instagram в Росії автоматично «відповідь» на всі ключові питання про конкретному продукті компанії. Всього один клік по іконці, і опис товару з’явиться на екрані. Це економить купу часу.

У соціальній мережі Instagram, як і раніше, простежується один «жирний» мінус. Мова йде про активні посилання, про які так мріють багато користувачів. Їх не можна розміщувати, і поки що змін у цьому питанні не передбачається. Але з появою торгових тегів «дихати стало легше. Якщо ви набрали аудиторію в 10 000 фоловерів, підключайте зручну функцію без всяких сумнівів.

Шопінг теги в Instagram в Росії гарні ще й тим, що вони не відображаються на вихідної фотографії в публікації. Якщо инстаграммер не зацікавлений у товарі, тег не завадить йому насолодитися контентом. Щоб торговий тег активувався, юзеру необхідно натиснути на спеціальну іконку в лівому нижньому кутку. Тільки після цього до товару «додасться» опис.

Розробники соціальної майданчики славно потрудилися над цим нововведенням, тому все працює швидко і зручно. Картки з тегами легко завантажувати, переглядати і закривати. Продавці можуть відзначити товар на фотографії всього за кілька секунд. Це працює за принципом «відміток» людей.

Як додати торгові теги?

Найпростіший спосіб підключити торгові теги в Instagram в Росії – звернутися з цим проханням в техпідтримку Фейсбук. Іноді це зробити важко, оскільки чат не завжди працює. Якщо це так, перейдіть за посиланням на цю сторінку (знайдіть кнопку чату в самому низу сторінки).

Якщо і це не спрацювало, пишіть в технічну підтримку.

Щоб відправити електронний лист, недостатньо знати англійську мову. Ви повинні повністю підготувати свій профіль до підключення shopping tags в Instagram в Росії.

Ключові вимоги до додавання Shopping Tags в Instagram:

 • Компанія повинна продавати легальні фізичні продукти у відповідності з:
 • Угодою про торгівлю;
 • Політика торгівлі.
  • Власник облікового запису повинен активувати бізнес-профіль;
  • Власник облікового запису повинен прив’язати профіль до магазину Facebook. Якщо ваш магазин на Facebook створений з обмеженнями/геолокаціі, Instagram не зможе підключити вам торгові теги. В цьому випадку не потрібно навіть намагатися.

  На перевірку аккаунта йде кілька днів. Якщо профіль відповідає головним вимогам системи, функція буде підключена.

  Особливості Shopping Tags:

 • Публікації з торговим тегом можна редагувати. Раніше ходили чутки, що це заборонено;
 • Пости з Shopping Tags не можна просувати. Залишається тільки гадати, чи зміниться це правило в майбутньому. Але на даний момент часу користувачі повинні усвідомити для себе і прийняти цю особливість;
 • Відзначати на фотографії людей – можна. Відзначати на зображенні товар – можна. Відзначати людей і товар – не можна. Виберіть один найбільш підходящий варіант тега;
 • У власника бізнес-профілю є можливість додати торгові теги на будь-які пости, опубліковані після підключення функції. Для цього достатньо відредагувати потрібну публікацію;
 • ST можна додати тільки за допомогою мобільного пристрою. Якщо ви використовуєте сервіси відкладеного постингу, то доведеться відмовитися від цієї затії;
 • Клік по ST – перенаправлення на каталог Фейсбук. Далі – на сторінку сайту з товаром;
 • Пости з торговими тегами мають мінімізовану статистику.
 • Як бачите, нова функція дійсно сприяє розвитку торгової площадки. Shopping Tags у стрічці Instagram в Росії – тепер це реальність, а не нездійсненна мрія.

  Моя довідка - Корисні поради