Школярі-мільйонери: чи можна заробити в інтернеті?

Заробіток в соціальних мережах є, притому пристойний. Старше покоління, яке застало ще радянський союз, не розуміють цього. Але по суті інтернет є повноцінною заміною телебачення і крутить у собі мільярди тільки на рекламі та продажу. І ця сфера дає змогу отримувати дохід без диплома або якихось спеціальних навичок. Якщо у людини є талант або бажання вчитися, він може розбагатіти на просторах всесвітньої мережі. Зараз ми поговоримо про можливості в цьому плані для школярів.

Реально школяреві заробити в інтернеті?

Так вже вийшло, що в менталітеті жителів країн колишнього СРСР відклалася думка про те, що неповнолітні не можуть заробляти достатньо грошей для життя. І справді: вони не можуть реєструвати бізнес, влаштуватися на пристойну роботу і навіть у деяких країнах не визнаються повністю дієздатними. Але в інтернеті людям все одно, чи є у вас диплом чи ні. Їм плювати, більше вам 18 років, коли справа стосується повністю легальної діяльності.

Кілька років тому Чат рулетка була відома: багато заходили туди і розмовляли з незнайомцями по відео. Але мало хто знає, що цей сервіс був запущений московським школярем. Вже через рік після повноцінного запуску ця компанія коштувала мільйони доларів. Зараз цей школяр, Андрій Терновський, живе в США і, незважаючи на падіння інтересу до чату рулетку, не планує її продавати.

Так що, заробіток в інтернеті цілком реальний для всіх незалежно від віку. Навіть якщо у вас немає спеціальної освіти і інтернет-сервіси вам просто цікаві, прямо зараз ви можете піти на біржу фріланса і почати заробляти.

Школярі мільйонери: чи можна заробити в інтернеті?

Способи заробітку на Instagram для підлітка

Як ми вже зрозуміли, для тямущих підлітків способи заробітку ті ж, що і для дорослих. Трохи докладніше поговоримо про це.

 • Розкрутка акаунтів. Люди платять пристойні гроші за просування, але, по суті, у цьому немає нічого складного. Досить прочитати інформацію з відкритих джерел, і ви зможете почати розвиватися в СММ. Людина, про яку ми будемо писати далі, саме таким способом і заробив собі на життя вже в підлітковому віці. Докладніше про сервіс, допомагає в розкручуванні акаунтів, читайте в нашій статті за посиланням.
 • Ведення блогу. У деяких дітей, завдяки батькам, є хороші камери для створення гарного контенту. Розкрутивши його, вони можуть заробляти на рекламі.
 • Інтернет-магазин. Зареєструвавши ІП на когось із батьків, школяр може перепродувати товари або створювати свою продукцію. Все залежить від ступеня віри в нього його батьків. В інтернеті ви можете знайти приклад з підлітком, який придумав класти салати, ягоди, фрукти та інше в ріжки і продавати це в школі. Роблять вони це через Телеграм, тим не менш, цілком реальний заробіток.
 • Також, звичайно, підлітки можуть надавати послуги, але я не буду виділяти це в окремий пункт, тому що, як мені здається, далеко не кожен неповнолітній може бути досить компетентним, щоб надавати послуги іншим людям.

  Школярі мільйонери: чи можна заробити в інтернеті?

  Приклад успішного школяра

  Проблема в пошуку відповідного прикладу полягає в тому, що зараз, на жаль, вундеркіндів немає, а всі ті, хто домігся успіху на соціальних мережах, вже виросли. Тому хлопець, про якого я напишу, вже мало схожий на школяра – він вчиться в університеті. І, мабуть, тому поставив свою діяльність по розкрутці акаунтів на паузі – його група у ВКонтакте давно не оновлювалася, а в Инстаграме він публікує тільки свої особисті фотографії. Є тільки одне місце, в якому згадується його діяльність: в описі профілю написано «СММ».

  Школярі мільйонери: чи можна заробити в інтернеті?

  Але разом з тим він зробив собі ім’я досить добре, щоб у багатьох статтях про нього писали, а заробітку вистачало на подорожі і непогану життя. Принаймні, якщо судити за профілем в Instagram.

  Отже, в інтернеті зараз крутяться величезні гроші. І кожен, навіть підліток, може прийти туди і почати заробляти. Абсолютно не обов’язково мати диплом СММщика або маркетолога – просто отримуйте задоволення від своєї діяльності і підходите до неї з фантазією. Цим користуються і підлітки. Так вже вийшло, що за законом вони мало що можуть заробляти до 18-річчя, а в інтернеті всім плювати на вік. Тільки якщо ви не кидаєте свої особисті фото, звичайно.

  Моя довідка - Корисні поради