Що значить tbt в инстаграме: що це таке, як і коли з’явилося

Що таке tbt в инстаграме — питання актуальне. Абревіатура представляє один з них, масово захопив инстаграмм-середовище, нерідко використовується у Твітері. Теги зустрічаються у всіх топових соцмережах. Їх головна функція — угрупування повідомлень по конкретній тематиці. Якщо ви — затятий гість подібних платформ, орієнтуватися в мітках буде корисно.

Що значить tbt в инстаграме: що це таке, як і коли зявилося

Що таке tbt в инстаграмме

Стрічка новин в Инстаграмме формується за хронологічним параметру. Записи в новинах відображаються по порядку: юзер тільки запостив фотокадр — він покажеся у стрічці перший. Вийшов перед ним — опуститься нижче. Доведеться пошукати його за допомогою прокрутки.

Що значить tbt в инстаграме? Скороченням відзначають фотознімки, зроблені давно, не менше 12 місяців тому.

Якщо ви плануєте поділитися попереднім знімком, привернути увагу, відмітьте його значком ТБТ. Друзям буде зрозуміло, що фото зроблено раніше.

Для комерційного просування він не має особливої значимості.

Що означає tbt в инстаграме

Дослівно скорочення декодується Throw Back Thursday. Переклад фрази романтичний — занедбаний четвер. Багато розшифровують «повернення в четвер». Російське вираз, який відображає зміст — ретро-четвер.
Це своєрідна відсилання до минулого. Якщо хештег розміщений коректно, він стане клікабельним посиланням. При натисканні, людина забезпечить доступ до всіх зазначених публікацій.

Щоб зробити хештег, в описі перед буквами потрібно ввести #. Якщо ви хочете відображатися в пошуку, не слід допускати помилок. Інакше ідентифікатор категорії просто не буде працювати.

  • Ставити можна в будь-якій частині тексту;
  • Можлива заміна заголовних букв на малі (#love, #LOVE будуть відсилати до однієї теми);
  • Максимальне число хештегов до одного кадру — 30 (якщо випадково приписати зайвий, запис не буде опублікована).

Як і у випадку з іншими часто зустрічаються тегами, межі #тбт стали розмитими. Більшість людей відчуває ностальгію за старими часами. Деякі користуються цим і ставлять знак тільки, щоб краще розкрутити аккаунт, заробити більше коментарів. Зрозумівши, що таке tbt в инстаграме, варто використовувати його тільки за призначенням. Так на сервісі буде менше сміття, пошук стане набагато простіше, продуктивніше.

Як з’явилося TBT

У західних країнах тривалий час дотримуються традиції по четвергах ностальгувати про минуле, шанувати найбільш яскраві, незабутні враження, спогади. Користувачі популярних спільнот завантажують на свої сторінки пам’ять з сімейного архіву, фото з поїздок відпусток, дитячі фотографії, інші матеріали з незначущими, але щасливими для них моментами. Цей комерційно недоцільний # може нести користь:

  • Сортувати кадри для відбору з ретро-тематики;
  • Створювати рубрики, не змішувати різні посади;
  • Залучати до акаунта нових передплатників.

Коли з’явилося

Хештеги виникли ще в 80-х і використовувалися для структуризації інформаційного потоку Internet Relay Chat.

Більш широке поширення вони одержали завдяки популярній мережі Twitter.У 2007 році дизайнер сайту Кріс Месина провів опитування користувачів про ставлення до нововведення. Після отримання великої кількості позитивних відгуків платформа стала активно впроваджувати тематичні мітки. І хоча керівництво Твітера було проти, хештеги швидко поширилися по іншим соціальним спільнотам.

Відстежити історію виникнення досить складно. Однією з перших зірок, яка засвітилася з ним в інтернеті, є Найл Хоран. Було це в 2013 році.

Сьогодні такий тег можна зустріти практично під кожною старою фотографією. Але щоб бути просунутим юзером і не отримати масу саркастичних коментарів і смайлів, важливо не тільки розуміти, що значить tbt в инстаграме, але і при його використанні дотримуватися правила віртуального етикету. Вивантажувати файли з цією відміткою можна тільки в четвертий день тижня. Наприклад, якщо ви— дівчина і хочете завантажити архів у середу, забезпечити його потрібно припискою wcw. Існує ряд схожих хэштегов:

  • #FBF – має те ж значення, тільки для п’ятниці;
  • #OOTD – використовують для демонстрації сьогоднішнього цибулі;
  • #MCM – в понеділок настає черга для представників сильної статі.

Що значить tbt в инстаграме: що це таке, як і коли зявилося

Якщо вам просто треба більше лайків, краще застосувати #L4L, яка означає «лайк за лайк».

Моя довідка - Корисні поради