Що значить приховати мої історії в Instagram від користувачів

У сучасному житті соціальні мережі щільно увійшли в повсякденність людини. Багатьом складно уявити свій будній чи вихідний день без перегляду стрічки. Однак, задумані для спілкування ресурси, швидко перетворилися в потужні бази даних, а крім того дозволили багатьом заробляти серйозні гроші на акаунтах. Серед маси інтернет мереж, окремої уваги заслуговує Instagram. В даному випадку необхідно детально розглянути, що означає приховати мої історії від інших користувачів instagram.

Що значить приховати мої історії в Instagram від користувачів

Хто бачить і як дізнатися, хто дивився сторіс

Перш ніж розглядати, як приховати свою історію в instagram, необхідно розібратися в тому. Для кого доступні ці дані, а також уточнити, яким чином відстежити користувачів переглядають історію:

  • Безпосередні передплатники сторінки.
  • Юзери, на яких підписано власник облікового запису.
  • Власники сторінок, підписані на сторінки передплатників.
  • У відкритих акаунтах, сторіз доступна для всіх користувачів мережі.
  • У закритих профілях стрічку можуть подивитися тільки деякі користувачі, з ким є взаємна дружба.

У цій популярній соцмережі власники сторінок можуть ділитися не тільки записами, але також і окремими публікаціями. Ця функція також дозволяє довідатися в тому, хто раніше вже переглянув розповідь. Розглянемо більш детально, що для цього потрібно зробити. Насамперед, необхідно торкнутися фотографії свого профілю, щоб подивитися актуальні історії. Далі в самому низу є спеціальна іконка, де виводиться інформація про кількість переглядів. Торкнувшись її, є можливість дізнатися, ким раніше були здійснені переходи на розповідь.

Важливо. Додатково можна уточнити інформацію через налаштування історій. Окремо слід зазначити, що відвідувачі можуть себе проявляти проставленням лайків і залишенням коментарів, які також зберігаються в пам’яті.

Як приховати історичні відомості

В даний час існує кілька окремих методів, які дозволяють повністю сховати свої розповіді від інших власників акаунтів. Розглянемо більш детально кожен доступний метод:

  • Насамперед, тримач аккаунта має можливість відправити фото або публікацію в архів, після чого вона буде видна тільки йому при відкритті головної вкладки інтернет ресурсу.
  • Крім того юзер має право повністю видалити запис зі стрічки, що не дозволить згодом переглядати ці дані не тільки стороннім особами, але також і йому самому.
  • Додатково є можливість зробити налаштування приватності всієї сторінки, що дозволить згодом забезпечувати доступ до інформаційних публікацій лише передплатникам, у кого схвалена підписка.
  • Додатково присутня ймовірність налаштувати безпосередньо створений запис. Тут належить вибрати, хто зможе переглядати конкретно обраний розповідь.

При необхідності, є можливість в будь-який момент поміняти застосовані раніше налаштування приватності, що дозволить всім власникам профілів мережі instagram отримати доступ до сториз користувача. Слід розуміти, що чим менше обмежень присутній, тим більше зростає популярність власника персональної сторінки в соцмережі, крім того ситуація і в зворотному напрямку. Чим більше налаштувань приватності, наприклад, приховати лайки, тим менше число користувачів будуть зацікавлені в дружбі і взаємній передплатою.

Важливо. Повністю відкрита сторіз, дозволяє швидко набрати популярність, так як подібні публікації цікавлять більше число людей, ніж звичайні записи з фотографіями.

Соціальні мережі щільно увійшли в повсякденне життя молодих людей. Однак не всі прагнуть отримати загальну популярність. Хтось зацікавлений у спілкуванні лише з обмеженим колом осіб. Саме для цього і існують приватні налаштування, які дозволяють самостійно визначити, для кого буде забезпечений доступ до стрічки, а хто не зможе переглянути основні публікації та розповіді.

Моя довідка - Корисні поради