Що значить покази в статистикою в Instagram: що вони означають

Що значить покази статистики в Instagram, якихось пару років тому могли знати тільки власники професійних акаунтів, instagram-магазинів, селебріті і компанії, провідні розкручування свого бізнесу і залучають клієнтів з соцмереж.

З появою можливості безкоштовно завести власний блог або бізнес-профіль і дивитися статистику відвідування сторінок, з поняттями “показів” і “охоплення” зіткнулися люди, які не мали досвіду цільового розвитку блога, який буде приносити дохід, а не тільки лайки і коментарі від близьких друзів, знайомих і родичів.

Що значить покази в статистикою в Instagram: що вони означаютьЩо значить покази в статистикою в Instagram: що вони означають

Що таке покази в Instagram

Алгоритм видачі контенту в стрічку користувача збудований так, що він бачить першочерговим чином ті фотографії, картинки і відео, які нагадують контент, потрібний йому раніше. Це могли бути перегляди, лайки або коментарі, а також фоловінг цікавих для нього сторінок.

Щоб збільшити свою присутність у стрічці передплатника і привернути його увагу серед сотень інших передплат, які можуть бути в його акаунті, творці контенту і публічні персони борються за перші рядки у видачі публікацій так само, як і невеликі, тільки розвиваються сторінки.

Покази в Instagram – це кількість разів, коли користувач відкрив і переглянув ту чи іншу публікацію, навіть якщо він її не лайкнув.

Обсяг показів характеризує, наскільки чіпляючий і захоплюючий увагу контент був створений, і як вдало в ньому поєднуються візуальна складова і текст.

Кількість показів публікацій сукупно за певний період можна подивитися в профілі бізнес-аккаунта в розділі “Статистика”. Крім того, під кожною окремою публікацією сервіс виставляє індивідуальний лічильник показів, який ранжує її по відношенню до інших як популярну і видає в стрічку передплатників частіше інших.

Що означають покази в Instagram

Що значить покази в статистикою в Instagram: що вони означаютьЩо значить покази в статистикою в Instagram: що вони означають

Ранжування публікацій на основі користувацьких переваг впливає на приріст аудиторії на сторінці: цей фактор використовується для підбору публікацій і в створенні стратегії постингу, оскільки нарощування кількості передплатників – не хаотичний, а структурований процес.

Для власників бізнес-акаунтів більш показовим чинником розвитку профілю є охоплення – це кількість унікальних користувачів, що побачили публікацію. Кількість разів, що вони відкривали публікацію, при цьому не має значення.

Природний приріст живої аудиторії називається органічним: він досягається за допомогою просування власного контенту, репоста в інші соцмережі, рекламних кампаній спільно з іншими блогерами.

Як збільшити кількість показів в Инстаграме:

  • створити шапку профілю і дотримуватися загального стилю;
  • робити привабливий контент, який подобається собі самому;
  • чергувати в стрічці фото, відео і бумеранги, супроводжуючи якісним текстовим змістом з корисною для даної цільової аудиторії інформацією.

Блогери і публічні сторінки можуть подивитися в статистиці, як змінюється показник активності користувачів, збільшується їх взаємодія з автором постів – математично цю залежність можна обчислити у співвідношенні показів і охоплення, яке впливає на кількість лайків.

Оптимальне співвідношення лайків – 30-50% до загального числа передплатників. Ця характеристика відображає залученість користувачів авторський контент.

Що означають покази в статистиці історії

Що значить покази в статистикою в Instagram: що вони означаютьЩо значить покази в статистикою в Instagram: що вони означають

Кількість унікальних користувачів, які потенційно зацікавлені стежити за авторським контентом, можна збільшити з допомогою інструменту Instagram – сториз.

Історії користувачів – це живі відео, витяги з постів, оповіщення про нові постах в профілі, яскравий контент з використанням масок, стікерів та музичного супроводу для створення настрою у публіки.

В історіях можна проводити різні конкурси та опитування, за якими передплатникам буде цікаво стежити і переглядати. Статистика історій в Инстаграме ведеться незалежно від постингу в стрічці сторінки.

Як подивитися статистику переглядів історій в Инстаграме:

  • відкрити меню з трьома горизонтальними рисками;
  • відкрити розділ “Архів”;
  • натиснути на цікаву публікацію та побачити кількість переглядів.

Особливість даного контенту полягає в тому, що він доступний 24 години, а потім зникає в архів історій профілю, якщо його не винести на головну сторінку як актуальний.

Що показує статистика в Instagram

Розвинені бізнес-акаунти знають, що таке покази статистики в Instagram і вже зуміли правильно розкрутити власний профіль, тому починаючи свій бізнес в Instagram, можна орієнтуватися на той стиль, якого вони дотримуються.

Частий постинг не завжди здатний зумовити різке зростання передплатників з-за того, що майданчик свідомо зменшує кількість показів на користь рекламних постів.

Є 3 види просування бізнес-профілю в Инстаграме:

  • купівля бустинга і підвищення кількості показів потенційної цільової аудиторії запису;
  • домовленості про платній рекламі послуг, особистої сторінки в популярному профілі в Инстаграме, вже раскрутившем свою сторінку;
  • участь у конкурсах і розіграшах – giveaway, в якості спонсора.

Реклама за допомогою інструментів Instagram називається промо-акцією і допомагає залучити, наприклад, покупців, які можуть бути зацікавлені у пропонованому товарі. Промо-акції діють означений період часу, після чого їх дію необхідно оновлювати, купуючи новий пакет просування.

Співпраця з блогерами може вестися як на одноразове, так і на регулярній основі, якщо збільшення числа передплатників після рекламної кампанії виявилося відчутним.

Моя довідка - Корисні поради