Що значить “додаток зупинено”, і як це виправити?

Часто власники «гуглофонів», тобто смартфонів під управлінням операційної системи Андроїд, стикаються з проблемою, коли в процесі використання Instagram закривається, а на екрані з’являється повідомлення «Додаток зупинено».

У сьогоднішній статті ми розберемося, звідки береться це повідомлення, чому воно з’являється, як можна виправити цю помилку і попередити її появу в подальшому.

Що значить додаток зупинено, і як це виправити?

Що значить «додаток Instagram зупинено»?

Повідомлення про те, що Instagram-додаток зупинено, свідчить про те, що в процесі роботи виникли непередбачені збої, і програма не може працювати далі у нормальному режимі.

Поодинокі рідкісні випадки цілком допустимі і зрозумілі. У них немає нічого страшного. Але останнім часом все більше і більше користувачів Андроїд-смартфонів почали скаржитися на те, що з соціальною мережею практично неможливо взаємодіяти зважаючи на постійні вильотів подібного роду. Так чому ж вилітає додаток Instagram?

Чому вилітає додаток Instagram?

Є кілька причин появи повідомлення «Додаток зупинено» з подальшим виходом з нього. Давайте розглянемо джерела проблеми детальніше:

 • Баги і недоробки, допущені самими розробниками. Адміністрація і команда девелоперів Инстаграма не раз зізнавалася на форумах, що причиною постійного вильоту цілком можуть бути деякі закономірності в коді програми. Причому ця помилка може нести приватний, а не масовий характер, тобто програма буде вилітати в окремих, не пов’язаних ніяким чином один з одним користувачів, можливо навіть незнайомих. Явною ознакою саме бага від розробників є моментальний помилковий вихід з Инсты при будь-якій спробі входу.
 • Неочищений кеш. Додаток Instagram, як і Фейсбук, – справжній «магніт» для притягнення і накопичення кеша. Багато недосвідчені користувачі навіть не здогадуються, що потрібно чистити кеш, або просто забувають про це. І дуже даремно, адже за пару тижнів обсяг тимчасової пам’яті може «розростися» до декількох гігабайт, що помітно вдарить по швидкодії, функціонування і запуску програм, в тому числі і Инстаграма.
 • Стара версія програми. Якщо довго не оновлювати версію утиліти для соціальної мережі, згодом у її роботі можуть виникати збої, або вона зовсім перестане запускатися. Пов’язано це з несумісністю оновленого функціоналу, інтерфейсу і баз даних зі старої, менш функціональною оболонкою. Про те, як оновити Instagram і які проблеми можуть виникнути, читайте в матеріалі по посиланню.
 • Нова версія Инстаграма. Проблеми з версіями Инсты несуть двосторонній характер. З одного боку, стара версія може доставити немало клопоту, з іншого – нова, яка теж може виявитися «проблемної». Справа в тому, що багато випускаються оновлень часто залишаються сирими і недопрацьованими, чому додатки будуть викидати користувачів, поки самі розробники не виправлять помилки.
 • Як виправити помилку?

  Що значить додаток зупинено, і як це виправити?

  Є кілька заходів, щоб виправити помилку «додаток зупинено» на пристроях під управлінням ОС Андроїд:

 • Перевстановлення або оновлення програми до останньої версії. Це найпопулярніша міра вирішення проблеми серед користувачів. Часто власники Instagram-акаунтів відключають оновлення в Налаштуваннях, і благополучно про це забувають. Як підсумок, вони користуються старою версією до тих пір, поки вона остаточно не перестає обслуговуватися. Другий варіант – некоректно встановлена утиліта з-за внутрішніх збоїв операційної системи, які несуть випадковий характер. У будь-якому варіанті виправити ситуацію допоможе банальне видалення програми з її подальшою установкою з офіційних джерел або її оновлення в розділі «Мої програми» Play Market.
 • Якщо додаток не відкривається після останнього оновлення, то, швидше за все, має місце бути несумісність або непрацездатність нової оболонки. Наприклад, в минулому році після масштабного оновлення мільйони користувачів не могли авторизуватися в Instagram зі своїх пристроїв, а соціальна мережа видавала повідомлення, що їх акаунтів не існує або вони не зареєстровані в системі. Проблема полягала в тому, що при розробці оновлення розробники некоректно прописали шляху до баз даних з профілями та інформацією про користувачів, як підсумок, кілька діб нікому не вдавалося увійти на свою сторінку. Вирішити такі труднощі допоможе «відкат» додатка до попередньої версії. Наприклад, скачування старої оболонки Инстаграма зі сторонніх ресурсів. До вибору сайту необхідно підходити уважно, щоб не заразити телефон вірусами.
 • Третій варіант підійде для тих, у кого не вилітає додаток, але виникають проблеми з входом в аккаунт. На головній сторінці внизу є окрема кнопка допомоги в авторизації, де є відповіді на найпоширеніші питання, а також форма-звернення для зв’язку з адміністрацією.
 •  

  Ще одна часто трапляється неприємність – “Невідома помилка мережі”. Клікайте, щоб дізнатися, що це таке і як з цим боротися.

  Висновок

  Помилка «додаток зупинено» – досить поширена проблема серед власників Android-смартфона, але тепер ви знаєте, що робити в такій ситуації. Не панікуйте, а використовувати один описані вище способи. Один з них, напевно вам допоможе. Удачі!

  Моя довідка - Корисні поради