Що таке візитка в Instagram, як її зробити і користуватися

Хоча користувачів найпопулярнішої соціальної платформи Instagram не звикати до його новинкам, ця соціальна мережа продовжує дивувати. В одному з оновлень була додана Візитка, розповідаємо все про цю функцію.

Що з себе являє візитка в Instagram?

Nametag — візитка, яка підкорила представників світу бізнесу, що працюють сфери торгівлі і послуг зірок Instagram. Суть в тому, що персональні підписи сприяють просуванню облікового запису і робить клієнтів і покупців передплатниками профілю. Іменні візитки офіційно запущено в багатьох країнах.

Що таке візитка в Instagram, як її зробити і користуватися

Instagram візитка що це? NameTag — це цифровий підпис власника профілю. Візитку можна використовувати для більш швидкого і зручного пошуку бізнес профілю в Инстаграме. З допомогою неї стало можливим знаходити і персоналізувати аккаунт.

Значення слова Nametag: «Name» — «Ім’я» і«Tag» — «Позначка (мітка), тобто іменна мітка, або особистий хештег. Мета випуску візиток — це ідентифікація користувачів. Хоча зараз інтерес до них тільки з’явився, незабаром вони будуть найважливішими інструментами в просуванні бізнесу або бренд.

А саме: роздрукувавши персональний хештег, можна поширити його як оголошення, і перехожі відсканувавши, зможуть отримати дані про профіль підприємця.

Як швидко і просто створити візитку

Іменна мітка розташована в розділі бічного меню.

Як зробити Instagram візитку:

 1. Авторизуватися в Instagram.
 2. Перейти в бічне меню праворуч – Візитка.Що таке візитка в Instagram, як її зробити і користуватися
 3. Мітка буде автоматично створена.

У діалоговому вікні можна вибрати колір, наклейки смайлики та фото на свою іменну мітку. Спочатку вибираємо колірної задній план — при натисканні на фон змінюється колір. Наступний крок — смайлики. Виділивши відповідний смайлик із запропонованих, потрібно натиснути на нього.

Читайте також:
Як дивитися історії Instagram анонімно і без реєстрації з телефону і комп'ютера

Можна поділитися своєю іменною міткою в Історії, Facebook, у WhatsApp і в особистих листуванні. Для цього треба натиснути на піктограму зі стрілкою у верхньому кутку праворуч і вибрати, де хотілося б поділитися.

Інший метод зробити персональну мітку – селфи:

 1. Зверху розташована кнопка «Фон» — натиснути.
 2. Гортати список до розділу «Селфи».Що таке візитка в Instagram, як її зробити і користуватися
 3. Дозволити доступ до камери – Зробити фотографію.

Як додаток, існує версія веб іменний мітки в Instagram. У розділі неймтега необхідно зайти в налаштування. Instagram інструктор дасть поради, як використовувати візитку — приміром, приклеїти на стіну в особистому кабінеті. До того ж, інструктор дасть поради щодо оформлення неймтега.

З планшета створити Instagram візитку також просто, як і з телефону. Якщо користувач вирішив поділитися хештегом в Історії, потрібно відкрити екран для публікації Stories. Потім необхідно додати стікери або написи до іменним тегу.

Користування візиткою і сканування

Що б знати, як сканувати Instagram візитку дотримуйтесь інструкцій нижче:

 1. Зайти в головне меню — розділ Nametag.
 2. Знизу натиснути на напис «Сканувати Instagram візитку».Що таке візитка в Instagram, як її зробити і користуватися
 3. Необхідно навести фокус камери на знімок хештег.

Для того, щоб знайти дані про профіль, переглянути аккаунт або підписатися, достатньо відсканувати зображення Неймтега на екрані комп’ютера і планшета. Також для сканування можна скористатися збереженої на смартфон картинкою або фото.

Щоб обліковий запис мав популярність, потрібно створити короткий і запам’ятовується нікнейм. Довгі комбінації просто не помістяться в Nametag, а при скануванні це займе більше часу на пошук в системі.

Поради, як використовувати візитку:

 • персональні мітки можна повісити в магазині, додавати в флаєри до замовлень, до подарунковим коробок.
 • швидка зв’язок з рекламодавцем або власником сайту. Потрібно розмістити запис на сайті з Instagram-візиткою.
 • для тих, хто переглядає профілі з комп’ютера або планшета, можна викласти Неймтег в Сторіс, і в Актуальне. Передплатнику буде достатньо відсканувати профіль і продовжити переглядати зацікавив на смартфоні.
Читайте також:
Як зареєструватися у Інстаграмі з телефону: для початківців

Незважаючи на свіжість бізнес ідеї, Instagram візитка здобуває велику популярність. Це простий спосіб, як зв’язатися з власником сторінки, перейти в Інтернет-магазин або дізнатися про послуги компанії.

Моя довідка - Корисні поради