Що таке візитка Instagram: нова функція, навіщо потрібна, значок, як її зробити, написати адресу, | Nametag Instagram

Instagram відомий користувачам за любов до нововведень. Однак про оновлені «фішки» не завжди повідомляють зрозуміло, і зараз дуже багато власників акаунтів цікавляться, що таке візитка Instagram, як нею користуватися для чого вона взагалі може стати в нагоді — звичайному користувачеві і бізнес-аккаунту.

Нова функція Інстаграмма

Instagram презентував електронну візитку всього кілька місяців тому. Якщо користуватися зарубіжними джерелами, то можна відшукати інше ім’я — name tag або разом, nametag. Це перекладається як «тег» або «мітка» імені, продовжує традиції соціальної мережі, до яких звикли користувачі. Основні нові функції такі:

 • проста відмітка;
 • можливість використовувати онлайн і оффлайн;
 • пересилання;
 • підходить для іменного, корпоративного брендування.

Найближчий аналог функції — це відома технологія QR-коду. Але у випадку з Инстаграмом, та ж ідея реалізована і виглядає більш привабливо і «дружелюбно» по відношенню до користувача, тому що замість незрозумілого візерунка розміщується малюнок і текст із зазначенням облікового запису.

Що таке візитка Instagram: нова функція, навіщо потрібна, значок, як її зробити, написати адресу, | Nametag Instagram

Значок Інстаграмма для візитки

Після того, як стало зрозуміло, що це Instagram візитка, саме час почати користуватися нею. Відшукати необхідну іконку серед меню соціальної мережі не складе праці. Простий алгоритм підкаже, як дістатися до цікавить функціоналу:

 • Заходите у свій профіль. Стандартно, як і більшість інших можливостей споконвічно орієнтованої на мобільні додатки соцмережі, це робиться за допомогою мобільного телефону. Можна застосовувати як Айфон, так і Андроїд.
 • Далі вам потрібно натискати зображення трьох паралельних один одному горизонтальних смужок — це ключ до функціоналу Інстаграмма, в тому числі, новій «фиче».
 • Тут ви побачите символ у формі немов розрізаного на шматки квадрата, а всередині у нього гурток.
 • Відповідний підпис не дозволить сплутати: це і є необхідна візитка. Щоб продовжити з нею роботу, потрібно не тільки знайти, але і натиснути на неї.

  Що таке і для чого потрібна Instagram візитка

  Досі чимала частина власників акаунтів належать до новинки з настороженістю через нерозуміння, як зробити Instagram візитку. Люди вважають, що в пристрої Инстаграма і так багато цікавого, а черговий аналог QR-коду не дуже й потрібен. Це помилкова думка, оскільки візитка застосовується для:

  • простий пересилання свого облікового запису контактів;
  • її можна поставити на сайт, інший ресурс;
  • відмінно допомагає в просуванні запису;
  • також стане в нагоді не тільки онлайн, але і оффлайн, якщо роздрукувати код.

  На думку розробників, головна функція — спрощення роздачі посилань на свою сторінку, пересилання ярликів, які будуть відразу ж при скануванні відкривати бажаний профіль популярної соцмережі. Електронна візитка дозволить заощадити на дизайнері і розробки «аналогових» версій, якщо бізнес ведеться з участю Instagram.

  Як користуватися Instagram візиткою

  Значок Instagram для візитки — це тільки початок розробки власного стильового елемента. Використовувати її на повну потужність вийде тільки в комплексі з іншими можливостями облікового запису. Майстри по розкрутці зі стажем п’ять років і більше радять:

 • Аккаунт іменний, тому назва повинна бути красивим і зрозумілим, особливо якщо мова йде про бізнес-розробці.
 • Краще використовувати фірмове додаток.
 • Бажано витримати візитку в корпоративному або особистому стилі.
 • Розсилати і роздруковувати скорочення тільки після того, як перевірено на помилки, недоліки.
 • Робити і прибирати візитки можна необмежену кількість разів, оскільки ця функція пропонується безкоштовно як «приватним особам», так і профілів, що займається яким-небудь видом бізнесу.

  Що таке візитка Instagram: нова функція, навіщо потрібна, значок, як її зробити, написати адресу, | Nametag Instagram

  Як створити Instagram візитку

  Навіщо і чому потрібна функція — зрозуміти нескладно. Створення також не викличе утруднень ні в досвідчених користувачів соціальної мережі, ні у новачків, які вперше встановили додаток на свій пристрій. Генерується візитка за кілька секунд, від людини, який вирішив її зробити, не потрібно спеціальних навичок.

  Стандартний функціонал передбачає фон, ім’я свого облікового запису і зашифровану інформацію. Ці дані допоможуть відразу ж відкрити тег імені», тобто, конкретний профіль, якщо його отримає інший чоловік. Instagram запропонує відправити результат з використанням програм — WhatsApp, Телеграм, електронної пошти та інших, наявних у конкретному мобільному гаджеті. Так можна зберегти візитку для майбутніх розсилок.

  Цікавий факт: якщо надсилати за допомогою електронної пошти, то прийде картинка в універсальному форматі PNG і зазначенням, як можна підписатися на ваш неймтег.

  Як працює Instagram візитка

  Технологія QR-кодів існує з 2006 року. Вона пов’язана з умінням камер на мобільних пристроїв інтегруватися з штучним інтелектом. Телефони не тільки фотографує, але й розпізнають, що зображено. Точно такий же принцип закладений в основу нової функції неймтега, тільки розробка зроблена спеціально для соціальної мережі Instagram. Конкретні алгоритми не розголошуються, будучи комерційною таємницею.

  Простому користувачеві досить знати, що неймтег універсальний і потрібен зараз кожному — його друкують на принтері, додають на «офлайнові» традиційні візитки. Якщо адреса в Инстаграме вказується і позначається таким способом, це відразу вказує на «просунутий» рівень володіння соціальними мережами та підвищує довіру.

  Як писати адресу в Instagram на візитці

  Розумні технології передбачають кожне наше рішення. Адреса пишеться самостійно — власникові облікового запису не доведеться нічого додавати. Автоматична генерація відбувається в залежності від позначення безпосередньо профілю, його ж візитка буде показувати кожному, хто отримає її.

  Пам’ятайте, що поміняти адресу на візитці в Инстаграме, встановити якийсь інший, крім профільного, не можна. Саме тому варто до створення неймтега подумати про власне name — тобто, імені облікового запису. Якщо це тематичне назва, то вона пишеться правильно, в ньому немає і не повинно з’явитися орфографічних помилок.

  Що таке візитка Instagram: нова функція, навіщо потрібна, значок, як її зробити, написати адресу, | Nametag Instagram

  Як налаштувати Instagram візитку

  Найприємніша особливість візуальної соцмережі — широкий простір для візуальної адаптації під потреби користувача. Візитка дозволяє використовувати декілька варіантів: колір, смайлики або сэлфи. Налаштувати шаблон потрібно з допомогою натискання вгорі на відповідне слово. Додаткові секрети включають:

 • Якщо робити скролінг вліво при опції кольору, гамма стане змінюватися.
 • Не подобається запропонований смайлик — просто натисність по фону пальцем, програма видасть повний вибір забавних эмоджи, серед яких обов’язково знайдеться виражає ваш настрій.
 • Сэлфи можна перезнімати кілька разів, поки не вийде ідеальне.
 • Якщо ви хочете отримати візитку на прозорому фоні або без фону, то краще поставити нейтральний смайлик або сэлфи у формі стікера.
 • Ймовірно, далі розробка отримає можливість вставки відео — принаймні, в електронній версії візитки. Але не варто забувати, що головна ідея — це передача інформації про своєму тезі імені в оффлайн і за межі соцмережі.

  Готову розробку нескладно змінити, поставити в профіль — багато рекомендують робити це за допомогою комп’ютера, а не мобільного додатку. Функція «редагувати» вкаже на місце, куди розміщується підпис.

  Який шрифт використовується

  Власники акаунтів цікавляться — який шрифт застосовується для генерації візиток. Це стандартна гарнітура Инстаграма. Змінити накреслення на даному етапі розробки функції не можна, хоча багато фахівців роблять прогнози про те, що в подальшому з’явиться така опція.

  Приклади

  На картинках вказані приклади генерації візитки. В будь-якому іншому записі не буде ніяких відмінностей, крім безпосередньо імені. Якщо ви є власником декількох профілів, візитку доведеться створювати під кожен.

  Як прибрати Instagram візитку

  Рішення поміняти або прибрати візитку не викличе складнощів. Потрібно піти в профіль, натиснути налаштування і вибрати відповідне меню. У ньому завжди легко видалити або поставити новий неймтег. Роздрукована або розіслана залишиться робочої, якщо не змінювалося сама назва облікового запису. Як завантажити безкоштовно безкоштовно Instagram візитку

  Що таке візитка Instagram: нова функція, навіщо потрібна, значок, як її зробити, написати адресу, | Nametag Instagram

  Внизу меню створення запропонований і інший функціонал, озаглавлений як «сканувати Instagram візитку». Опція призначена для камери смартфона або планшета, тепер вийде вважати тег, а потім автоматично відкрити на вибраному пристрої. Використання налаштувань візитки вкрай просте, а зручність легко застосовувати для оффлайн і онлайн розкрутки облікового запису.

  Моя довідка - Корисні поради