Що таке покази в Instagram і що вони означають

У 2018 і 2019 роках instagram стрімко розвивався після введення сторіс. Що таке покази в instagram, як пов’язані з новою функцією? Тут розказано, що значить покази в instagram, як використовувати цей інструмент при веденні запису.

Історії

У 2018 році інста додала одну фішку: короткі відео довжиною до 15 секунд, зникають зі стрічки назавжди через 24 години після публікації, названі сториз “оповідання”. “Розповіді” винесені в окрему стрічку, використовуються, щоб позбавити профілі від сміття. Тепер в постах користувачі залишають тільки потрібну інформацію, а повсякденність і жарти виносять в нову стрічку.

Що таке покази в Instagram сторіс

У 2016 році instagram додав бізнес-аккаунти для продавців, блогерів, щоб відслідковувати статистику профілю. Це сервіс, що дозволяє відслідковувати активність відвідувачів сторінки. Величина складається з:

  • показів
  • охоплення

Хоч і суміжні поняття розрізняються.

Що таке покази в Instagram і що вони означаютьЩо таке покази в Instagram і що вони означають

У сторіс так само, як і в стрічці, результативно розміщується реклама. Тому для розвитку бізнесу в инстаграме дізнайтеся, що таке покази в instagram. Це цифра, що показує, скільки раз переглянута публікація.

Як це працює

Кількість не залежить від аккаунта, з якого проглядалася публікація. Це означає, що можна з одного профайла подивитися пост 150 разів – і число стане на 150 більше. Збільшити її можна за допомогою сервісів накрутки і розміщення stories в рекламі.

Що означають покази в історії

Попередній показник часто плутають з охопленням. В чому різниця?

Покази Охоплення
Сумарна кількість переглядів stories, навіть зроблені однією людиною. Унікальні перегляди історії. На відміну від показів, кількість не збільшиться, якщо контент кілька раз подивиться один чоловік.

Що таке покази в Instagram і що вони означаютьЩо таке покази в Instagram і що вони означають

 

Як видно на скріншоті, показів більше охоплення. Ці показники використовуються в різних ситуаціях, але однаково корисні.

Для чого потрібні

Тепер зрозуміло, що значить покази в instagram. Залишилося розібратися, для чого потрібні ці інструменти. Легше порівняти цей показник статистики з охопленням.

Охоплення

Його використовують дані, щоб дізнатися, який відсоток унікальних акаунтів з повного кількості переглядів. Тут видно, скільки передплатників, скільки нових юзерів бачили пост.

Покази

Попередній термін по суті є частиною показів. З їх допомогою відстежують , наскільки користувачів зацікавила історія. Так, людина, захопившись контентом, включить історію більше одного разу, значить, число стане більше. Отже, якщо їхня кількість приблизно дорівнює охопленням, міняйте контент так, щоб зробити привабливішими.

Деталі

Без певних знань управляти бізнес-аккаунтом буде складно. Пам’ятайте, що в статистиці відображаються сторіс останніх двох тижнів. Тому регулярно відстежуйте зміни. Викладайте stories типу “Актуальне”. Такі залишаються в профілі назавжди. Тут розміщується інформація про власника сторінки, а інтернет-магазини показують товари, послуги, ціни, відгуки.

Що таке покази в Instagram і що вони означаютьЩо таке покази в Instagram і що вони означають

 

Як збільшити покази?

Щоб їх стало більше, дотримуйтесь порад:

  • підберіть час викладання, коли більше передплатників онлайн
  • знайдіть золоту середину між рекламними і авторськими постами: так, щоб не викликати відтік популярності, але все ж заробляти;
  • не постите фотографії занадто часто, але робіть це регулярно, щоб читачі про вас не забували;
  • відзначайте місця в сториз: це допомагає залучити цільову аудиторію;
  • виробляйте єдиний стиль профайлу: естетичне оформлення викликає позитивний відгук у юзерів.

Тут розібрані поняття, без яких не можна вести бізнес-аккаунт. У тому числі, що таке покази в instagram. З цим знанням стежити за статистикою простіше.

Моя довідка - Корисні поради