Що таке обліковий запис автора в Instagram і як його підключити

Автори в Инстаграме – це новий тип бізнес-аккаунта, який включає редагування опису, відсутність кнопок «Подзвонити» або «Як дістатися».

Професійний запис: Автор

Після оновлення, перехід на бізнес-послуги або сторінку «Автора» став можливий в розділі «Налаштування» під посиланням «Перейти на професійний аккаунт». Формат підійде власникам блогів та інформаційних сторінках, де немає продажу товарів і послуг.

Відмінностями стали:

 • розділений Директ-на загальні і важливі повідомлення;
 • можливість вибрати показ акаунтів в Стрічці: тільки Автори чи все;
 • робота з брендованим контентом. Співпраця з компаніями та рекламний показ;
 • опис. Можна вибрати відображення категорії або прибрати його зовсім;
 • швидкі відповіді. Заздалегідь підготовлені користувачем повідомлення для Діректа.

В іншому, функціонал залишився таким же, як і на бізнес-сторінках. Підключаючись до професійного профілем такого типу, необов’язково пов’язувати з аккаунтом з Facebook.

Переваги та функції

Головна перевага в акаунті «Автора» — розділений Директ. Переходячи в розділ «Особисті повідомлення», користувач побачить: «Загальні» і «Важливі». У першому – усі повідомлення, які прийшли від передплатників і незнайомих людей. У другій можна перемістити ті повідомлення, які потрібно прочитати в першу чергу.

Зміни з’явилися і в розділі «Опис»: власник сторінки може прибрати відображення категорії, приховати контактну інформацію.

При необхідності, можна заново показати на сторінці:

Щоб відредагувати відображення інформації:

 1. Зайти в Instagram – авторизуватись.
 2. Перейти в «Редагувати профіль».Що таке обліковий запис автора в Instagram і як його підключити
 3. Показ профілю – вибрати тип.

Та ж опція доступна і при створенні професійної сторінки. З бізнес-профілю залишилися такі функції: просування, рекламний показ, статистика. Дані в Статистиці також змінилися: у розділі «Аудиторія» було додано кількість нових передплатників і тих, хто відписався.

Читайте також:
Як працювати з базою EPICSTARS

Як стати «автором» в Инстаграме

Щоб скористатися новою функцією з розділами, треба зробити сторінку загальнодоступною. Відноситься до приватних записів: як і у випадку з бізнес-настройками, в записі Автора відсутня функція: «Закритий профіль».

Як перейти:

 1. Зайти в Instagram – бічне меню «Параметри».
 2. Розділ «Аккаунт» — перегорнути вниз.
 3. Вибрати: «Професійна сторінка».Що таке обліковий запис автора в Instagram і як його підключити
 4. У вікні натиснути на «Автор».
 5. Заповнити інформацію – Далі.Що таке обліковий запис автора в Instagram і як його підключити
 6. Вибрати тип відображення опису в профілі.
 7. Підтвердити створення.

Щоб повернутися до бізнес-налаштувань, потрібно заново перейти в «обліковий Запис» і вибрати «Повернутися на інший тип профілю». Прибрати зовсім статус «Автор» можна з відключенням всіх функцій: «Перейти на особистий». Зникне кнопка «Статистика», можливість просувати товар і працювати з брендованої рекламою.

Налаштування

У Инстаграме рекомендується підключати аккаунт від Facebook, щоб убезпечити обліковий запис від злому, створювати рекламу і працювати зі статистикою. Тобто, зв’язавши дві облікові записи, користувач зможе просувати публікації, дивитися статистику по промо-акціях. Якщо необхідність у створенні реклами немає, то цей пункт можна пропустити.

Переходячи на профіль «Автора», користувачеві запропоновані категорії. Це напис, яка буде вказана під аватаркою, якщо власник сторінки не прибере відображення категорії. Серед представлених варіантів: архітектурний дизайнер, автор ігрових відео, веб-фахівець, журналіст, модель, музикант, письменник і інші.

Щоб сортувати розділ Директ:

 1. Зайти в Instagram – перейти в Особисті повідомлення.
 2. Затиснути пальцем на одному з повідомлень.Що таке обліковий запис автора в Instagram і як його підключити
 3. В меню вибрати: «Перемістити в Загальні» або «Важливі».

Додаткова опція «Позначити» на акаунті Автора в Инстаграме, призначена для пошуку важливих листів, які не можна видалити. Як і на всіх сторінках, є розділ «Заявки», де відсортовані листи від незнайомців.

Моя довідка - Корисні поради