Що таке масслукинг в Instagram і для кого він підійде

Масовий перегляд Історій в Инстаграме – це новий спосіб, як просувати свої послуги і рекламувати сторінку. На відміну від інших методів, володіє мінімальними обмеженнями і розрахований на великий обсяг аудиторії.

На що впливають масові перегляди Сторіс в Инстаграме

Масслукинг привертає увагу інших користувачів через розділ «Глядачі». Тобто, потенційна аудиторія бачить у списку «Відвідувачів» незнайомого користувача і переходить до нього на сторінку.

Як організувати масслукинг в Инстаграме:

 1. Знайти потенційну аудиторію.
 2. Завантажити та встановити програму або програму для автоматичних переглядів.
 3. Встановити фільтри: закриті профілі, геолокація і статева приналежність.
 4. Запустити.

На відміну від інших способів, масові перегляди стали популярні з-за відсутності серйозних обмежень. Але такий метод не завжди ефективний і його варто використовувати тільки в певних випадках.

Кому необхідний для просування масслукинг

Незважаючи на популярність, у масових переглядів є недолік: мінімальні фільтри і вибір аудиторії. Наприклад, якщо власник великого блогу поставить накрутку на передплатників з 500 друзями – ефект буде дорівнює 3/10 користувачів. Інакше справа з власниками інших великих блогів – перегляди загубляться в загальному списку.

Де спрацює масслукинг:

 • на сторінках, з обсягом аудиторії від 5000;
 • однаково тематичних спільнотах: обмін досвідом та аналіз інформації по конкурентах;
 • середніх блогах від 20 000 передплатників і особистим брендом.

Налаштування виставляють з урахуванням потенційної аудиторії: які користувачі повинні відгукнутися першими. Масові перегляди можна поєднувати з іншими методами: підпискою або лайками.

Сервіси і додаток для масслукинга

Кількість програм і програм по накрутці поступово зменшується. Політикою Инстаграма не передбачено використання автоматичних сервісів, що позначається на розвитку і просуванні сторінок. Єдиний спосіб, який вітається в соціальній мережі – платна реклама через функції Instagram або Facebook. Тому, застосовуючи один із сервісів або додатків, потрібно переконатися в наявності таймінгу (проміжку між одним циклом) і відсутність негативних відгуків.

Що таке масслукинг в Instagram і для кого він підійде

 • PMGRM. Сервіс, призначений для просування сторінки: массфоловінг, перегляди Історії і лайки;
 • Instapromo. Платформа для розкрутки акаунтів з мінімальним функціоналом.

Відмінності між кожним сайтом складаються в фільтрах. В останньому – можливість виключити комерційні профілі.

На мобільних пристроях додатки не так актуальні, тому основний список програм по розкрутці припадає на комп’ютерні версії.

Обмеження і ліміти в Инстаграме на масслукинге

Спочатку в масових переглядах не було обмежень та лімітів. Але пізніше, Instagram ввів блокування дії, які впливають на масслукинг. Користувач отримає повідомлення: «Дія заблоковано».

Як уникнути лімітів:

 • таймінг. Час на перерву між циклом: переглянуто 20 профілі – «відпочинок» на 5 хвилин;
 • вибірка користувачів. Встановити фільтр таким чином, щоб кількість переглянутих сторінок не перевищувало 100 за один день;
 • обмежити використання інших сервісів. Мова про інших платформах по накрутці.

Наприклад, якщо власник профілю встановив масові перегляди через один сайт – використовувати другий не рекомендується. Це пов’язано не тільки з масслукингом, але іншими способами розкрутки сторінки.

Моя довідка - Корисні поради