Що таке лайк тайм у Инстаграме: правила та налаштування

Існує кілька способів просування своєї сторінки в Инстаграме. Це і налаштування реклами за допомогою Facebook, коментування інших блогерів, взаємні лайки. Варто детальніше розглянути, що таке лайк-тайм в Инстаграме.

Опис

Лайк-тайм з’явився давно і полягає у взаємних лайку між користувачами. Такий варіант просування своїх послуг, блогу або фотографій підходить для великих спільнот. Зустрічається і у початківців блогерів, які хочуть набрати аудиторію.

Що таке лайк тайм у Инстаграме: правила та налаштування

В залежності від умов, є лайк-тайми з виграшем.

Якими ще бувають:

 • стандартний. Включає звичайний обмін «Мені подобається» з іншими користувачами;
 • з переможцем. Найактивніший отримує бонусні лайки від блогера або адміністрації сторінки де проводиться конкурс;
 • відзначити друзів+поставити лайк. З реальними призами та просуванням профілю.

З 2017 року стали популярні нові «чати активності». Їх проводять в месенджерах, де власники великих акаунтів домовляються про взаємний піар.

Тобто, в певний час адміністратор чату розміщує повідомлення про активність на певні сторінки. Власники інших блогів ставлять лайки, розміщують у себе рекламні записи.

Чати-активності – можливість просунути публікації в ТОП, отримати охоплення і знайти блоги, схожі за тематикою. Таким чином, власник напрацьовує базу потенційних передплатників і дружніх блогів.

Ефективність

Прихід передплатників залежить від тексту для лайк-тайму в Инстаграме, часу публікації і правил. Якщо блогер проводить стандартний: «поставте мені 10 лайків на останні записи, і я виберу переможця», то охоплення збільшується на мінімум.

Що таке лайк тайм у Инстаграме: правила та налаштування

З підтримкою інших блогерів – показник на одну публікацію буде вище за інших. Щоб надалі, передплатники залишилися, потрібно просувати тільки корисний або смішний контент. Частіше виходять в ТОП відео, тривалістю не більше однієї хвилини.

Як «утримати» нових передплатників за стандартною схемою:

 • проводити лайк-тайм раз в тиждень. З’явиться активна аудиторія, кількість коментарів і «Мені подобається» на запису збільшується;
 • подарунки і призи. Це може бути коментар від блогера, розбір чужого профілю, відповідні лайки;
 • публікувати цікаву і популярну інформацію. Текстові публікації, що стосуються обговорюваних в мережі тим.

При цьому, потрібно пам’ятати про можливі ліміти і обмеження з боку соціальної мережі. Якщо сторінка раніше була низька популярність і вона різко зросла – можлива заборона або обмеження на дії.

Зробити лайк-тайм в Инстаграме може кожен користувач, вибравши формат проведення. Терміни проведення залежать від власника профілю, кількості передплатників та активності аудиторії.

Правила

Є кілька правил, як проводити лайк-тайм в Инстаграме:

 • час – не більше доби. Після закінчення, публікацію для лайк-тайму можна відредагувати, написати інший текст. Це необхідно для очищення сторінки від спаму;
 • якщо в кінці буде переможець – зробити Stories на цю тему;
 • створити активність від власника сторінки. Ставити лайки, писати коментарі.

Правила лайк-тайму в Интаграме пишуть в описі, під фотографією.

Наприклад: «Ставимо смайлик в коментарі, переходимо на сторінку учасника зверху і знизу. Залишаємо лайки на останніх п’яти публікаціях і отримуємо взаємну активність».

Що таке лайк тайм у Инстаграме: правила та налаштування

Якщо це лайк-тайм з призами, то власник профілю повинен вказати, як виграти. Це може бути: висока активність, лайки більшій кількості користувачів або на сторінці, яка проводить конкурс. Результати публікуються або в самому описі публікації, або на наступний день в Історії.

Лайк-тайм можна зробити постійною подією, зазначивши в Актуальному розклад. Передплатники будуть знати, коли на сторінці розпочнеться конкурс і зможуть підготувати фотографії, цікавий контент.

Як влаштувати «активність» у чаті:

 1. Підписатися на сторінки, які пропонують такі послуги: ввести в пошук хештег «Чат-активності».
 2. Ознайомитися з правилами участі – подати заявку.
 3. Дочекатися своєї черги.

В чатах-активності є свої правила: число передплатників, дані статистики, тематика блогу. В одному блоці сторінок для підписки присутні, як акаунти з різною тематикою, так і згруповані по одному-двом ознаками.

Розібравшись, що таке лайк-тайм в Инстаграме, власник невеликого блогу або великого співтовариства зможе щотижня підвищувати активність.

Після кожного проведеного конкурсу потрібно перевіряти охоплення в статистиці, стежити за кількістю добавившихся користувачів. Аналіз дій з профілем потрібен для того, щоб визначити оптимальний спосіб просування облікового запису.

Моя довідка - Корисні поради