Що таке і що означає навігація в Инстаграме в історії

Що значить навігація в Инстаграме в історії чули не всі користувачі популярної соціальної мережі. Але от якщо ви починаєте вести власний блог або інтернет-магазин, то напевно вже стикалися або хоча б поверхово вивчали це поняття. Для початку трохи передісторії: Instagram — одна з найпопулярніших соціальних мереж в світі. Її мета — розважальна, оскільки більшість користувачів постять тут щось для знайомства і дозвілля. Другорядні властивості — реклама, просування і так далі. Але є ряд людей, для яких просування відіграють головну роль. Ці люди — блогери. І таке явище як навігація допоможе зрозуміти віддачу діючої цільової аудиторії.

Що таке і що означає навігація в Инстаграме в історії

Що таке навігація в сторіс Instagram

У цій програмі є два плейса для публікації контенту — стрічка і «stories». Відмінність в тому, що в стрічку ви на постійній основі додаєте фото і відео. Якщо вам щось з опублікованого перестає подобатися, то ви в будь-який момент призупинення чи архивируете. А історії автоматично зникають через 24 години з моменту оприлюднення. Тут є кілька «кнопок», натискання яких фіксується, і потім видається власнику профайлу у вигляді статистики. Так він аналізує вдалі і не дуже успішні спроби показати свій контент.

Що означає навігація в Инстаграме в сторіс

Навігація в Instagram сторіс буває наступних типів:

Що таке і що означає навігація в Инстаграме в історії

  • «Тому» — гортання до попереднього сегмента, натискання по лівій частині екрана (тому можливо зробити висновок, що попередня публікація була успішною, і до неї поверталися, щоб переглянути повторно);
  • «Прокрутка вперед» — свайп вправо означає, що ваші пости прокрутили і не оглядали, або ж переключилися на наступного юзера;
  • «Перехід до наступної» — показник, який допомагає моніторити статистику і тривалість переглядів;
  • метрика «Вихід» — це говорить про те, що після перегляду цього контенту юзер вийшов з соціальної мережі.

Навігація — це, простими словами, додавання перелічених показників. В сумі — це статистика взаємодії з аккаунтом з боку інших людей.

Що означає навігація в статистиці

Після того, як ми розібралися з тим, що таке навігація в історії Instagram, розбираємося для чого вона корисна:

  • допомагає власникам блогів і інтернет-магазинів бачити активність і залученість;
  • показує контент, який був потенційно цікавим або потенційно нецікавим для вашої цільової аудиторії;
  • показує коефіцієнт реальної залученості;
  • допомагає планувати постинг.

Якщо ви хочете, щоб ця статистична інформація справді була корисною, і працювала на благо розвитку вашого облікового запису, то переглядайте її регулярно, і акцентуйте увагу на всіх її показниках.

Як зробити навігацію в Instagram в історії

Що таке і що означає навігація в Инстаграме в історії

Щоб бачити цю навігацію, вам доведеться перемкнутися на рахунок компанії, при якому буде видно статистика. Далі відкриваєте налаштування розділу «Stories», клікаєте на іконку з діаграмою, і переглядаєте ці важливі системні показники.

Моя довідка - Корисні поради