Що таке фоловерів у Инстаграме? Освоюємо фотосеть

Ведення соціальних мереж вимагає знання всіх їх складових. Існує безліч термінів, які різною мірою незрозумілі. Наприклад, ERR або відсоток залученості. Але на початку роботи складно розібратися зі всім відразу. Тому для початку розберемося з тим, що таке фоловерів в Instagram.

Хто такі фоловерів в Instagram?

Якщо перекладати з англійської слово «фоловерів», ми розуміємо, що це – послідовники або, якщо перекладати на мову соцмереж, це – передплатники. Цей термін має місце лише в Instagram, Twitter або сервісах, аналогічних їм. На сайтах типу ВКонтакте першорядну важливість мають друзі. У Інсте ж вся робота побудована на залученні фоловерів, є купу сервісів, де можна набрати саме фоловерів.

Що таке фоловерів у Инстаграме? Освоюємо фотосеть

Роль фоловерів у Инстаграме

Чому все так женуться за великою цифрою в профілі? Багато готові навіть просто накрутити їх, хоч і незрозуміло, навіщо. Велика і активна аудиторія дозволяє пристойно заробляти. З одного боку, хто такі ці передплатники, що визначають, скільки ми будемо заробляти? Все просто: рекламодавцям важливо, щоб якомога більше потенційних покупців побачило піст, то ж важливо і для вас, якщо ви продаєте щось. Це робить визначальним показник охоплення. А стабільний високий охоплення можливий лише в тому випадку, якщо у вас велика аудиторія з реальних та активних людей.

Способи набрати багато фоловерів

Не так важливо, що таке фоловерів у Инстаграме, як те, як можна набрати їх. Способи бувають платні та безкоштовні. Другі зазвичай більше схожі на рекомендації до оформлення постів: додавання хэштегов, геометок і так далі має стати звичкою. Тому в першу чергу поговоримо про платні.

 1. Таргетинг. Ви, напевно, знаєте, що таке таргетинг. Це – реклама в самій соціальній мережі. Завдяки грамотному відбору аудиторії ви зможете дуже швидко розкрутитися і почати заробляти.
  Що таке фоловерів у Инстаграме? Освоюємо фотосеть
 2. Реклама. Рекламні пости можна викладати також в інших розкручених сторінках. Це не так ефективно, як попередній варіант, тому що, як би добре не підходила аудиторія рекламної площадки, якась частина охоплення буде нецільової.
 3. Сервіси комплексного просування. Вони також працюють за цільовою аудиторією, привертаючи їх увагу лайками і підписками. Багато їх використовують, тому що вони коштують досить дешево.
 4. Накрутка. Не можна називати цей спосіб повноцінним способом для розкрутки. Однак, багато хто на початку просування накручують невелику кількість фоловерів, щоб довіру цільової аудиторії було вище.
  Що таке фоловерів у Инстаграме? Освоюємо фотосеть
 5. Особистий менеджер або фрілансер. Є люди, які за вас попрацюють з профілем і контентом, забезпечать приріст абонентів.
Читайте також:
Як оформити групу ВКонтакте

Сервіси для залучення передплатників

Ведення комерційного профілю більш простим роблять сервіси. Для систематизації своєї роботи ви можете використовувати, наприклад, планувальник публікацій – просто вбийте в нього контент-план і забудьте про те, як створювати пости вручну. Але зараз мова про просування, тому я дам вам невеликий список сервісів комплексної розкрутки.

 

 1. Zengram. Це – один з найпопулярніших сайтів. Тут є дуже багато фішок, які допоможуть не тільки розкрутитися за допомогою масслайкинга, але і вести сторінку більш ефективно.
  Що таке фоловерів у Инстаграме? Освоюємо фотосеть
 2. Tooligram. Цей сервіс реалізований у двох видах: сервіс і програма. Про ефективність говорити не буду – популярність інструменту говорить сама за себе. А ось про ціни пару слів хочу сказати. Хоча на головній ми і бачимо, що сервіс обійдеться мінімум в 199 рублів, і це здається вигідним, дешевше все ж вийде прога. На сайті вам доведеться докуповувати додатковий функціонал, і це буде дорожче.
  Що таке фоловерів у Инстаграме? Освоюємо фотосеть
 3. Likemania. Це – сайт для накрутки передплатників і багато чого іншого. Дуже подобається зовнішній вигляд сервісу, так і завдання виконуються швидко і повною мірою.

Що таке фоловерів у Инстаграме? Освоюємо фотосеть

Хто такі фоловерів у Инстаграме? Зрозуміло, це – передплатники. І вони забезпечують пристойний дохід, якщо ви вкладете в них сили, час і, іноді, гроші. Але велика аудиторія є лише в тих профілях, чиї власники щільно займаються своїм контентом.

Запитання наших передплатників

Що таке фоловерів у Инстаграме? Освоюємо фотосеть#1. Як можна видалити передплатника?

Звичайно це питання вирішується блокуванням. Заблокуйте людини і потім, якщо він вам в бані не потрібен можете разбанить.

Що таке фоловерів у Инстаграме? Освоюємо фотосеть#2. Як впливають боти у передплатників на просування?

Соціальна мережа менше цінує такі акаунти. Їх посади не піднімаються в Топи, рекомендації та у стрічці новин. Це суттєво б’є по статистиці.

Читайте також:
Як додати відео в Instagram з комп'ютера без програм

Що таке фоловерів у Инстаграме? Освоюємо фотосеть#3. Як очистити аудиторію від ботів?

Багато сервіси комплексного просування, наприклад, Spamguard, мають функціоналом, який може в автоматичному режимі обчислити ботів і ліквідувати їх.

Задавай свої питання і висловлюйся в коментарях! А також не забувай дивитися корисне відео нижче.

Моя довідка - Корисні поради