Що таке Директ в Инстаграме і як ним користуватися?

З того моменту як світ почав користуватися п’ятою версією програми Instagram, користувачі дізналися про нову функцію – Директ або Дайрект. Він призначений для обміну повідомленнями між користувачами. Але не варто плутати його з звичайними месенджера. Справа в тому, що месенджери зазвичай допомагають спілкуватися тільки двом користувачам між собою. Якщо є необхідність повідомити щось більшій кількості людей, то доводиться спочатку створити групу.

Директ дає можливість відправляти фотографії, відео або навіть важливі документи одночасно до 15 користувачам в приватному режимі. Для того щоб відповісти на питання, що таке Директ в Инстаграме, і як ним користуватися давайте подивимося на те, як це роблять інші.

Як користуватися?

Для початку необхідно оновити свій Instagram до останньої версії. Взагалі, рекомендується робити це якомога частіше, так як власники цієї соціальної мережі дуже серйозно ставляться до своєї роботи і не втомлюються відкривати нові можливості для своїх користувачів.

Розглянемо приклад для Андроїд. Тепер слід звернути увагу на правий верхній кут інтерфейсу і відшукати там спеціальний значок, як на фотографії.

Що таке Директ в Инстаграме і як ним користуватися?

Зазвичай на iPhone значок виглядає по-іншому, але знаходиться в цьому ж місці. Нове вікно і є Директ. Одне з його переваг – вбудована система в основну мережу. Наприклад, на тому ж Фейсбуці для приватного спілкування потрібно встановлювати окремо месенджер. Тут все в одному місці.

Старі листування зберігаються тут до тих пір, поки користувач сам їх не видалить. Значок «+» означає можливість відкрити новий канал для бесіди.

Що таке Директ в Инстаграме і як ним користуватися?

Якщо до текстового повідомлення потрібно докласти медіа файл, натискаємо на кнопку «Відправити фото або відео».

Що таке Директ в Инстаграме і як ним користуватися?

Після завантаження медіа файлу система запросить визначити список одержувачів. Просто почніть набирати нік-нейми друзів у спеціальній рядку.

Що таке Директ в Инстаграме і як ним користуватися?

Тут слід з’ясувати один момент. За замовчуванням ви можете писати всім, хто підписаний на вас. Якщо є необхідність спілкуватися з тим, хто не підписаний, то після відправки потрібно дочекатися, щоб той схвалив можливість листування. Тільки після цього вміст вашого листа буде йому доступно.

Приємна особливість – при відправленні медіа файлів є можливість накласти на них фільтри прямо на вікні Директ. Щоб переглянути повідомлення, відправлені вам слід натиснути на кнопку «Вхідні» в інтерфейсі Instagram. Докладно про відправку фото в Директе читайте статтю на цю тему.

Що можна відправляти?

Ділитися можна багатьма цікавими моментами з життя. Припустимо, сподобалася публікація іншої людини ви впевнені, що вона сподобається і ближнього вашому. Достатньо натиснути на значок тонкої зігнутої стрілки, щоб відправити контент через Дайрект.

Що таке Директ в Инстаграме і як ним користуватися?

Можна ділитися чужими профілями. Припустимо, ви побачили профіль колишньої дівчини вашого друга і помітили, як вона додала у вазі мінімум 20 кілограм. Як не поділитися цим з одним? Просто зайдіть на її сторінку і натисніть на крапки зверху сторінки. Кнопка «відправити профіль як повідомлення» зробить все за вас.

Що таке Директ в Инстаграме і як ним користуватися?

Якщо лінь писати про те, куди вас занесло сьогодні ввечері, то достатньо вказати своє місце розташування в Директе. Його значок не можна ні з чим переплутати.

Що таке Директ в Инстаграме і як ним користуватися?

За допомогою цієї кнопки можна ділитися і хэштегами.

Як користуватися з комп’ютера?

Всі ми знаємо, що Instagram створений для мобільних пристроїв. Відкривши його на комп’ютері вперше, ви зіткнетеся мізерністю інтерфейсу і будете страждати від гострої нестачі кнопок. Вигідно відрізняються тільки щасливі користувачі з операційною системою Windows 10, так як Директ тільки на ньому і функціонує.

Є професійне додаток – Starcomment. Він підходить тільки для бізнес-профілів. У ньому все продумано для того, щоб власник сторінки міг робити розсилки клієнтам, відправляти об’ємні документи партнерам і підтримувати зв’язок зі своїми співробітниками. Аналогічні умови і надає додаток BlueStucks.

Більше про Директе і комп’ютері читайте у статті “3 способи, як зайти в Директ Instagram з комп’ютера”.

Особливості в iPhone

На відміну від Android, кнопка Діректа в Айфон знаходиться у вигляді відкритого ящика зверху сторінки. Щоб зайти в нього достатньо натиснути на значок «+».

Що таке Директ в Инстаграме і як ним користуватися?

Решта кроки не відрізняються від вищесказаного: можна відправляти медіа файли з накладенням фільтрів та іншими видами редагування.

Багатьох цікавить питання про те, яку кількість символів допускається в Instagram Директ? Враховуючи той факт, що Директ передбачає два способи надсилання медіа файлів і всього один – для текстів, можна сказати, що функція призначена більше для обміну медіа-файлами. Тим не менш, відео або фото можна супроводжувати коментарями в текстовому форматі.

Крім того, не можна забувати, що не тільки ви можете відправляти файли іншим, але й чужа людина може писати вам. Щоб почати розмову, вам потрібно дозволити це, вибираючи команду. Повідомлення з’явиться у вигляді червоної циферки з кількістю файлів в ящику. Історію можна при бажанні почистити, але у співрозмовника все збережеться.

Висновок

Вивчаючи функціонал Инстаграма, можна зробити висновок, що кожну кнопку можна використовувати в інтересах просування свого бізнесу. Яскравий приклад використання Директ в ділових інтересах можна спостерігати в профілі відомих блогерів. Там майже у всіх є текст «З питань співпраці писати в Директ». Він допомагає отруювати і отримувати вигідні пропозиції від партнерів.

Є також магазини, які в постах не вказують вартість або інші важливі параметри товару. Це не забудькуватість і не неуважність, звичайно зацікавленим користувачам вони надсилають прайс або інші відомості через Директ. Згідно психології продажів, більшість покупців намагаються задавати більше питань у приватному спілкуванні. Досвідчені менеджери знають, що чим більше питань ставить покупець, тим більше шансів переконати його в необхідності придбати саме цей товар. У Директе є можливість докладно з’ясувати потреби покупця або запропонувати альтернативний варіант, в той час як піст дає загальну інформацію.

Щоб ті самі покупці розривали ваш Директ, необхідно, щоб загальна кількість шанувальників вашої сторінки було пристойним. Це досягається завдяки цілеспрямованому просуванню. У цьому готові допомогти такі сервіси комплексного просування як Doinsta, Pamagram і Zengram. А про особливості просування в Instagram і ціну питання – читайте матеріал за посиланням.

Моя довідка - Корисні поради