Що таке бізнес акаунт у Instagram: що він дає і що краще

Що таке бізнес аккаунт в Instagram, зрозуміло не кожному. Подібний аккаунт необхідний для продажу та просування в Инстаграме. Популярна мережа вже досягла мільярда користувачів. А це багатий комерційний ринок для компаній і підприємців, які просувають послуги та товари.

Що таке бізнес акаунт у Instagram: що він дає і що кращеЩо таке бізнес акаунт у Instagram: що він дає і що краще

Бізнес профіль в Instagram

Профіль дає можливість продуктивно взаємодіяти з аудиторією, зробити просування дієвим, а справа – прибутковим. У порівнянні зі звичайним він підключає корисні кнопки, щоб відвідувач зміг написати або подзвонити власникові облікового запису, дізнатися адресу. Запис означає зручність для ведення підприємництва в соціальній фотосети.

Профіль зручний для маркетологів з просування. Створити легко, налаштовувати і освоїти ще простіше, причому без додаткового навчання. Якщо підійти до ведення сторінки грамотно, то вона швидко окупить витрачені кошти. У подібному режимі вона отримує додатковий опціонал, що полегшує ведення справи і спрощує взаємодія з клієнтурою.

Для чого потрібен

Що таке бізнес акаунт у Instagram: що він дає і що кращеЩо таке бізнес акаунт у Instagram: що він дає і що краще

Не завжди зрозуміло, що дає бізнес аккаунт в Instagram, і кому це потрібно.

 1. Якщо користувач веде блог, варто зареєструвати обліковий запис для оцінки зацікавленості відвідувачів. Статистику зможуть побачити рекламодавці, які при достатній відвідуваності можуть запропонувати вигідну співпрацю.
 2. Якщо через сторінку в Інсте планується продавати або надавати послуги, то треба підключити такий аккаунт. Це дозволить відвідувачам робити замовлення в кілька кліків, а на самому профілі відкриються корисні сервіси для підприємництва.

Протягом останніх років Instagram – лідируючий інструмент мережі, що дозволяє заробити. Аудиторія фотосети збільшується, що розширює коло потенційних клієнтів або покупців. Тому переклад особистого аккаунту в категорію комерційну дозволить швидко розкрутити свою справу.

Що значить бізнес аккаунт в Instagram

В режимі бізнес-аккаунта сторінка набуває масу додаткового опціоналу, що спрощує взаємодію з потенційними клієнтами. З допомогою профілю:

 • зростає інтерес відвідувачів;
 • збільшується відвідуваність ресурсу;
 • залучаються нові клієнти;
 • зростає конверсія;
 • підвищуються продажу;
 • розробляються нові методики з розкручування справи.

Комерційний профіль необхідний для користувачів з підвищеним потенціалом в продажах допомогою Инстаграма. Такий підхід до ведення справи допоможе підвищити кількість клієнтів.

Для зручності користувачі керуються покрокової інструкцією по переходу особистого профілю в бізнес. Для підключення потрібно виконати прості кроки:

 1. Якщо немає профілю, то спочатку створюємо обліковий запис.
 2. Тапнути по трьох рисок в кутку зверху праворуч, потім клікнути в контекстному меню налаштування (значок шестерінки).
 3. У відкритих налаштуваннях прокручувати сторінку вниз і клікаєм по додаванню бізнес-аккаунта.
 4. Клікаємо по використанню Instagram Business.
 5. Вибираємо категорію профілю, перевіряємо адресу зазначеної пошти, а при необхідності можна змінити варіант зв’язку, вказавши номер телефону, адресу або інший мейл.
 6. Тапа далі і прив’язуємо профіль з Фейсбуку, якщо немає в планах вести сторінку у цій мережі, то можна не прив’язувати.

Комерційний профіль створений, залишається тільки налаштувати і успішно просувати бізнес.

Що дає бізнес-профіль в Instagram

Що таке бізнес акаунт у Instagram: що він дає і що кращеЩо таке бізнес акаунт у Instagram: що він дає і що краще

Комерційний профіль дає користувачам масу переваг:

 1. Категорія діяльності. Системою передбачена певна систематизація комерційної діяльності користувача, що дозволяє підвищити відвідуваність сторінки цільовою аудиторією.
 2. Контакти. З’являється можливість додавання спеціальних кнопок, за допомогою яких клієнти зможуть зв’язатися, написати листа або зателефонувати та ін.
 3. Статистика. Інструмент допоможе підібрати виграшну стратегію розкрутки, час для публікацій або контент-проект та ін. Причому статистика збирається з окремих записів і по запису.
 4. Геодані. Можна вказати адресні дані магазинчика, щоб користувачі могли легко відшукати організацію.
 5. Таргетована реклама. Маркетинг справедливо вважається найефективнішим інструментом у просуванні та розкрутці бізнесу, а грамотно налаштована реклама тільки підвищить продуктивність.

Комерційний профіль не можна закрити від інших користувачів, тому і налаштування приватності публікацій для власника облікового запису недоступна. Бізнес-аккаунт спочатку створювався для більшого охоплення аудиторії, тому приватність тут не передбачена.

Який акаунт краще: бізнес або звичайний профіль

Комерційний профіль краще для користувачів, які представляють компанію або просувають бренд. У подібних облікових записів розширений функціонал. Оформити профіль можна по-різному, в залежності від напрямку діяльності.

 1. Назва. Підберіть таке ім’я, щоб воно в кількох словах пояснювало тематику бізнесу. У Інсте назва пишеться тільки латиницею.
 2. Аватар. Краще підібрати якісне фото, чітко відображає тематику роду діяльності.
 3. Відомості про профіль. Коротко зазначте переваги, унікальні пропозиції, опишіть рід діяльності.
 4. Контакти. Вкажіть для зв’язку телефонний номер, мейл або адресу. Це полегшить взаємодію з клієнтами.

Грамотне використання нових інструментів допоможе швидко та вигідно просунути проект. Якщо щось не сподобається, завжди можна повернутися назад на особистий профіль. Досить підтвердити бажання, і система автоматично поверне користувача на звичайну форму запису.

Відео по темі:

Моя довідка - Корисні поради